WWE 2K16

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

62941654836859707465.png

2k Sports چند ساعت پیش رسما " WWE 2K16 " را برای انتشار در سال 2015 تایید کرد ، این بازی در 27 اکتبر منتشر خواهد شد . احتمالا در کنفراس E3 2015 که چند هفته دیگر برگزار میشود تریلر این بازی به نمایش کشیده میشود .

پلتفرم ها : Xbox 360 , Xbox one , PlayStation 3 , Playstation 4 , PC

فعلا اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده ، به محض انتشار اخبار جدید به پست اضافه خواهد شد .

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

کـاور:

2do15c252ytmm8rfmul5.jpg

تـریلر

1xx6frontoqx62tqyydp.jpg

اولین تریلر منتشر شده از بازی با موضوعیت استون کلد استیو آستن - لینک دانلود

همانطور که مطلع هستید آخرین نسخه از این بازی دارای کم و کاستی های فراوانی بود ، از این رو چند روز پیش لیستی از 10 موردی که باید به این بازی برگردانده یا اصلاح شوند منتشر شد :

10.Creat A Diva

89740058928344270953.jpg

9.Blood

98428662873413475411.jpg

8.Creat A Title

83435410889409472232.jpg

7.A Return To Arcade Gamaing

62919207406370726044.jpg

6.Creat An Arena

23689404588466704817.jpg

5.Rebuilding Hair

06328695142279859371.jpg

4.Ordinary Match Types

Singles Matches:

– Inter Gender
– Special Referee (included in showcase mode)
– 3 stages of hell (included in showcase mode)
Tag Team Matches:
– Tornado Tag
– Elimination Tornado
– Mixed tag
Triple Threat Matches:
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ
Fatal Four Way Matches:
– Battle Royal
– Falls Count Anywhere
– 2 out of 3 Falls
– No DQ

94717768344461780009.jpg

3.Gimmick Match Types

Singles Matches:

– Inferno
– Bra and panties
– Ladder
– First blood
– I Quit
– Casket (Included in showcase mode)
– Backstage Brawl
– Boiler Room Brawl
Tag Team Matches:
– Extreme Rules
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
– Elimination table
– Backstage Brawl
Triple Threat Matches:
– Ladder
– Steel cage
– TLC
– Backstage Brawl
Fatal Four Way Matches:
– Hell in a Cell
– Ladder
– Steel cage
– Table
– TLC
Six-man Matches
Elimination Chamber tag

31869763484359142867.jpg

2.The Superstars' Current Attire

55031025328297687319.jpg

1.Attiude Era Mode

آخرین ویرایش:

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
از بخش کریر انتظار بیشتری داشتم به خصوص تروفی هاش.یک بخش خیلی طولانی و کسل کننده که هیچ چیزی نداره جز اینکه باید با یکسری آدم که 10 برابر ازت قویترن مسابقه بدی.هی ببازی VC SP جمع کنی که یک عمر طول میکشه جمع کردنشون همه چیز اندازه خدا قیمت داره واقعا نا امید شدم ولی شو کیس و کریشن پیشرفت داشتن یونیورس تغییر خاصی نکرده گیم پلی هم یکسری چیز به درد نخور اضافه شده مثلا خواستن بگن خلاقیت به خرج دادیم و امسال بازی متفاوته که به هیچ دردی نمیخورن.من که خودم محدودیت بدل رو از منو غیر فعال کردم سابمیشن هم سخت تر شده

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
دوستان چه طوری توی مای کریر یه rivalry رو خودمون آغاز کنیم؟
توی هل این ا سل چجوری کیج رو بشکونیم و بریم اون بالای کیج؟
تو اولین هفته هر ماه، برو تو بازی که اون کسی که میخوای باهاش در بیفتی دخالت کن.مثلا رو استیج بهش حمله کن.

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
همیشه فکر میکردم WWE 2K15 باید چیز محشری باشه چون دومین تجربه تو نسل 8 به حساب میاد ولی نه تنها اون بلکه این بازی هم آش دهن سوزی نیست کلا تا وقتی که بازی رو برای نسل 7 هم میزنن اصلا و ابدا نباید بازی (عالی و حتی خوب )باشه.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
والا من نفهمیدم اخر چرا هیچ وقت این بازی شما را راضی نمیکنه و انتظارتون از این بازی را درک نکردم گرافیک و گیم پلی را میبرن تو اوج عالی بودن باز همه ناراضی هستن فکر کنم اگر خود بازی و واقعیت یکی بشه باز هم همه ناراضی هستند
از نظر من هیچ بازی تو دنیا وجود نداره که همه چیزی که شما بخواید را در بر داشته باشه این بازی هم مثل بقیه یک سری کسری داره اما خوبی هاش خیلی بیشتره
من بار اول که بازی کردم خورد تو ذوقم چون بازی را درک نکردم یعنی با سیستم جدید اشنا نبودم حتی بخش ساخت استارها برام معنی نمیداد اما بعد از مدتی که هم گیم پلی را کامل دستم امد و هم ساخت استارها به شدت خوشم امد برگشتم به کنسول قدیم و روشهای قبلم را چک کردم دیدم اون موقع فاجعه بود و قهمیدم الان چقدر پیشرفت کرده
من کاملا از بازی راضی هستم و ناراضی بودن شما را بی انصافی میدونم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دانیل برایان هم خاطره شد، ادم دلش میسوزه تو این سن مجبور باشه بازنشست شه. بهترین کار اینه بره تو پشت صحنه جزو تمرین دهنده های راستر های تازه کار
خداییش با این که نمایشی هست ولی بازم حوادث زیاد داره توش کشتی کج یادمه چند وقت پیش این بنده خدا نیکی بلا داشتم میدیدم رفت پیش سینا دندونش کنده شده بود راحت دندونش پرید سینا هم میگفت خوب همینه دیگه :)) قشنگ گفت. هیچی بدتر از اون رستلمانیا 23 نبود که جف هاردی نردبون برگردوند صورت اون MNM بیچاره به فوت فنا رفت

امسالم نظر 2 تا از بچه های قدیمی به ایم نسخه جذب شد شاهین و اقا فرشید اولش دونفر ناراضی بودن بعد کم کم اخت شدن با نسخه نسل جدید منم کاش جای 15 اولیش 16 بود

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
دانیل برایان هم خاطره شد، ادم دلش میسوزه تو این سن مجبور باشه بازنشست شه. بهترین کار اینه بره تو پشت صحنه جزو تمرین دهنده های راستر های تازه کار
خداییش با این که نمایشی هست ولی بازم حوادث زیاد داره توش کشتی کج یادمه چند وقت پیش این بنده خدا نیکی بلا داشتم میدیدم رفت پیش سینا دندونش کنده شده بود راحت دندونش پرید سینا هم میگفت خوب همینه دیگه :)) قشنگ گفت. هیچی بدتر از اون رستلمانیا 23 نبود که جف هاردی نردبون برگردوند صورت اون MNM بیچاره به فوت فنا رفت

امسالم نظر 2 تا از بچه های قدیمی به ایم نسخه جذب شد شاهین و اقا فرشید اولش دونفر ناراضی بودن بعد کم کم اخت شدن با نسخه نسل جدید منم کاش جای 15 اولیش 16 بود
چطور مگه چه اتفاقی براش افتاد؟

مضخرف ترین استار قرن بود به نظرم و کاملا شخصیتش برای بچه ها طراحی شده بود یجورایی سینای شماره ۲ بود ( 100 رحمت به سینا )

با اون قد و وزنش يه روزه 3 افسانه ی کشتی کج رو شکست داد ابروی رسلینگ و همون يه مقدار واقع گرایانه بودنشم رفت

آخه انصافا با عقل جور بود تریپل اچی که 2 بار از استون کولد برده بود و در گذشته با کسانی مثل گلدبرگ و تیکر و شان مایکلز و هوگن و ادج و فلیر و منکایند و راک و ... رقابت داشت از این دلقک شاه باخت؟

خنده داره از این افرادی که گفتم ببری بعد از برایان ببازی ....

در کل این پوش هایی که برایان میگرفت به قول یکی از دوستان افسانه ای بودن، بصورت افسانه ای پوش میشد

Sent from my D6603 using Tapatalk

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چطور مگه چه اتفاقی براش افتاد؟

مضخرف ترین استار قرن بود به نظرم و کاملا شخصیتش برای بچه ها طراحی شده بود یجورایی سینای شماره ۲ بود ( 100 رحمت به سینا )

با اون قد و وزنش يه روزه 3 افسانه ی کشتی کج رو شکست داد ابروی رسلینگ و همون يه مقدار واقع گرایانه بودنشم رفت

آخه انصافا با عقل جور بود تریپل اچی که 2 بار از استون کولد برده بود و در گذشته با کسانی مثل گلدبرگ و تیکر و شان مایکلز و هوگن و ادج و فلیر و منکایند و راک و ... رقابت داشت از این دلقک شاه باخت؟

خنده داره از این افرادی که گفتم ببری بعد از برایان ببازی ....

در کل این پوش هایی که برایان میگرفت به قول یکی از دوستان افسانه ای بودن، بصورت افسانه ای پوش میشد

Sent from my D6603 using Tapatalk
پزشکا منعش کردن ی مشکلی داره مثل ادج، البته ارتباطش با بچه ها خوب بود خوششون میومد از yes گفتنش

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
والا من نفهمیدم اخر چرا هیچ وقت این بازی شما را راضی نمیکنه و انتظارتون از این بازی را درک نکردم گرافیک و گیم پلی را میبرن تو اوج عالی بودن باز همه ناراضی هستن فکر کنم اگر خود بازی و واقعیت یکی بشه باز هم همه ناراضی هستند
از نظر من هیچ بازی تو دنیا وجود نداره که همه چیزی که شما بخواید را در بر داشته باشه این بازی هم مثل بقیه یک سری کسری داره اما خوبی هاش خیلی بیشتره
من بار اول که بازی کردم خورد تو ذوقم چون بازی را درک نکردم یعنی با سیستم جدید اشنا نبودم حتی بخش ساخت استارها برام معنی نمیداد اما بعد از مدتی که هم گیم پلی را کامل دستم امد و هم ساخت استارها به شدت خوشم امد برگشتم به کنسول قدیم و روشهای قبلم را چک کردم دیدم اون موقع فاجعه بود و قهمیدم الان چقدر پیشرفت کرده
من کاملا از بازی راضی هستم و ناراضی بودن شما را بی انصافی میدونم
والا من نفهمیدم اخر چرا هیچ وقت این بازی شما را راضی نمیکنه و انتظارتون از این بازی را درک نکردم گرافیک و گیم پلی را میبرن تو اوج عالی بودن باز همه ناراضی هستن فکر کنم اگر خود بازی و واقعیت یکی بشه باز هم همه ناراضی هستند از نظر من هیچ بازی تو دنیا وجود نداره که همه چیزی که شما بخواید را در بر داشته باشه این بازی هم مثل بقیه یک سری کسری داره اما خوبی هاش خیلی بیشتره من بار اول که بازی کردم خورد تو ذوقم چون بازی را درک نکردم یعنی با سیستم جدید اشنا نبودم حتی بخش ساخت استارها برام معنی نمیداد اما بعد از مدتی که هم گیم پلی را کامل دستم امد و هم ساخت استارها به شدت خوشم امد برگشتم به کنسول قدیم و روشهای قبلم را چک کردم دیدم اون موقع فاجعه بود و قهمیدم الان چقدر پیشرفت کرده من کاملا از بازی راضی هستم و ناراضی بودن شما را بی انصافی میدونم
بی انصافی نیست دوست گرامی. من خودم از ps1 کشتی کج بازی میکردم!!!15 سال پیش دقیقا بهت بگم. کجیست ها رم خیلی خوب میشناسم حتی بیوگرافی این دو شخصی که تو آواتارت گذاشتی عکش رو هم میدونم... اینارو گفتم که بگم با دنیای کشتی کج آشنایی دارم کمی البته :) ! ولی سری بازی های wwe چه قبلا چه الان درسته گیم پلی بدی نداره و وقتی بازی کنی تا مدت ها سرگرمت میکنه اما این سرگرم شدن به دلیل این نیست که بازی خوبی ساختن دلیلش اینه که طرفدار استار ها هستی چند تاشون یا این سبک رو میپسندی! بازی دارای ایراد های زیادیه که میتونم 10 تا دلیل بیارم که اگه رفع بشه میشه بهترین بازی مبارزه ای! قبل از گفتن موارد باید به مورد غیر طبیعی بدن این سری بازی ها اشاره کنم.برای مثال آندرتیکر! تو دنیای واقعی از حریفش 4 تا فینیشر هم بخوره ممکنه نبازه! ولی تو بازی ممکنه تو فینیشر دم ببازه! حتی ممکنه بتونی با دولف زیگلر آندر تیکر رو ببری! که میدونیم در دنیای اقعی غیر ممکنه یا مثلا امتیاز دادن ها....به جان سینا بیشترین امتیاز رو میدن اونوقت به براک لزنر و آندر تیکر....امتیازشون رو نگم بهتره! ایراد های بازی: (نه فقط این نسخه ...کلا) 1- حرکات خیلی تکراری...فرض کنید بوکرتی سوبلکس بزنه!!!!!...2- نبود فیزیک خوب...ری مستریو میاد به بیگ شو بادی اسلم میزنه...هههه 3- هوش مصنوعی پایین 4- تماشاگران کاغذ(البته کاغذ 3 بعدی) 5- گویندگی تکراری 6- امتیاز دهی به استار ها فاجعه به تمام معنا 7- نبد حرکات مخصوص به خود هر استار ( مثلا من ندیدم آندر تیکر از بردن بازیش خوشحالی کنه اما تو بازی بالا پایین میپره...مسخرس) 8- give up های غیر حرفه ای (خیلی مهمه) 9- گرافیک نه چندان بالا 10- سرعت بازی میتونه بهتر شه مطمعن باش این 10 تا مورد رعایت بشه دیگه عالی میشه.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بی انصافی نیست دوست گرامی. من خودم از ps1 کشتی کج بازی میکردم!!!15 سال پیش دقیقا بهت بگم. کجیست ها رم خیلی خوب میشناسم حتی بیوگرافی این دو شخصی که تو آواتارت گذاشتی عکش رو هم میدونم... اینارو گفتم که بگم با دنیای کشتی کج آشنایی دارم کمی البته :) ! ولی سری بازی های wwe چه قبلا چه الان درسته گیم پلی بدی نداره و وقتی بازی کنی تا مدت ها سرگرمت میکنه اما این سرگرم شدن به دلیل این نیست که بازی خوبی ساختن دلیلش اینه که طرفدار استار ها هستی چند تاشون یا این سبک رو میپسندی! بازی دارای ایراد های زیادیه که میتونم 10 تا دلیل بیارم که اگه رفع بشه میشه بهترین بازی مبارزه ای! قبل از گفتن موارد باید به مورد غیر طبیعی بدن این سری بازی ها اشاره کنم.برای مثال آندرتیکر! تو دنیای واقعی از حریفش 4 تا فینیشر هم بخوره ممکنه نبازه! ولی تو بازی ممکنه تو فینیشر دم ببازه! حتی ممکنه بتونی با دولف زیگلر آندر تیکر رو ببری! که میدونیم در دنیای اقعی غیر ممکنه یا مثلا امتیاز دادن ها....به جان سینا بیشترین امتیاز رو میدن اونوقت به براک لزنر و آندر تیکر....امتیازشون رو نگم بهتره! ایراد های بازی: (نه فقط این نسخه ...کلا) 1- حرکات خیلی تکراری...فرض کنید بوکرتی سوبلکس بزنه!!!!!...2- نبود فیزیک خوب...ری مستریو میاد به بیگ شو بادی اسلم میزنه...هههه 3- هوش مصنوعی پایین 4- تماشاگران کاغذ(البته کاغذ 3 بعدی) 5- گویندگی تکراری 6- امتیاز دهی به استار ها فاجعه به تمام معنا 7- نبد حرکات مخصوص به خود هر استار ( مثلا من ندیدم آندر تیکر از بردن بازیش خوشحالی کنه اما تو بازی بالا پایین میپره...مسخرس) 8- give up های غیر حرفه ای (خیلی مهمه) 9- گرافیک نه چندان بالا 10- سرعت بازی میتونه بهتر شه مطمعن باش این 10 تا مورد رعایت بشه دیگه عالی میشه.

منم از سال 1996 که روی ps1 بود تا الان همه کنسولها و همه کشتی کج ها را به مدت هر کدام یکسال بازی کردم
من نگفتم بازی ایراد نداره من روی بخش هارد و لجند توی نسخه های قبل نمیباختم و این بد بود چون هیجانی نداشت الان روی دور هارد میبازم و این هیجان داره چون من باید بیشتر دقت کنم که درست بازی کنم اما من به صورت کلی گفتم این نسخه از نسخه هایی که تا حالا امده منو بیشتر راضی کرده من نسخه نسل قبل 14 را دوست داشتم بیشتر به خاطر راسترهاش البته بچه ها میدونن که من از wwe خوشم نمیاد و wcw دوست دارم و ساخت راستر برام مهمه با اینکه کمبود خیلی چیزها درشون دیده میشه اما واسه اینکه ی راستر را به خوبی بسازی این نسخه فوق الاده است متاسفانه بچه هایی اینجا همه 4 دارن اگر وان داشتن میتونستید کارهایی که ساختم را ببینید تا الان بالای 33 هزار نفر از راسترهام دنلود کردن و همچنان دارم میسازم
و روزی نیست برم و ببیتم کسی ازم تقاضای ساخت راستری نکرده
در مورد بازی بله سابمیشن خیلی بد انجام میشه من جز لایو هنوز توی بخش لجندری نتونستم کسی را ساب کنم و این ایراده
بلند شدن موقع پین خیلی سخت شده روی دوز نورمال نمیگما اون کاری نداره روی دور سخت و لجندی عرض میکنم
اما گرافیک را قبول ندارم حرف شما فقط تعدادی از راسترها هستند خیلی خوب اسکن نشدن بقیه عالی هستند
بوکرتی کی گقته سوپلیکس نمیزنه خیلی عحیب بود حرفت
که گفته ری میستری به بیگ شو سوپلیک میزنه ری که اصلا تو بازی وجود نداره اون کسی که ساخته این راستر را باید تو قسمت قدرتها اون را تنظیم کنه
شما که میگید از قدیم بازی میکردید تغییری توی این نسخه و پیشرفتی تو این چند سال نمیبینید فقط چند تا مورد که اونم میشه بعضیاش چشم پوشی کرد و چندتاشم اصلا قبول ندارم
در کل من به این بازی از 10 بهش 8.5 میدم

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
جوونم 11 مارچ شوکیس wwe2k16 میاد با همه دی ال سی هاش
The WWE 2K16 Hall of Fame Showcase is right around the corner! Featuring 20 playable Superstars, seven classic matches, and six new playable arenas, the Hall of Fame Showcase is available starting February 23, 2016 on PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, and Xbox 360. It will also be included in the upcoming PC edition of WWE 2K16 when the game releases on March 11, 2016.
The DLC content is focused entirely around the WWE 2015 Hall of Fame inductees and their biggest opponents, including “Macho Man” Randy Savage, Jake “The Snake” Roberts, Rikishi, The Rock, Alundra Blayze, Larry Zbyszko, Arn Anderson, The Bushwhackers, The Outsiders (Kevin Nash & Scott Hall), and many more. Keep an eye on the
@WWEgames Twitter feed and Facebook page to catch the first look at the Hall of Fame Showcase characters in action.

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
جوونم 11 مارچ شوکیس wwe2k16 میاد با همه دی ال سی هاش
The WWE 2K16 Hall of Fame Showcase is right around the corner! Featuring 20 playable Superstars, seven classic matches, and six new playable arenas, the Hall of Fame Showcase is available starting February 23, 2016 on PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, and Xbox 360. It will also be included in the upcoming PC edition of WWE 2K16 when the game releases on March 11, 2016.
The DLC content is focused entirely around the WWE 2015 Hall of Fame inductees and their biggest opponents, including “Macho Man” Randy Savage, Jake “The Snake” Roberts, Rikishi, The Rock, Alundra Blayze, Larry Zbyszko, Arn Anderson, The Bushwhackers, The Outsiders (Kevin Nash & Scott Hall), and many more. Keep an eye on the
@WWEgames Twitter feed and Facebook page to catch the first look at the Hall of Fame Showcase characters in action.

این که نوشته 23 فوریه،فک کنم بازی برای PC 11 مارچ میاد :d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
این که نوشته 23 فوریه،فک کنم بازی برای PC 11 مارچ میاد :d

وای جوووون مرسی که گفتی راست میگی من دقت نکردم ای ول من تا دو روز دیگه 20 سوپراستار و 7 تا مسابقه کلاسیک و 6 تا ارینای جدید گیرم میاد خیلی هیجان دارم همین که نش و هال nwo داره عالیه توی فیس بوک بازی تصاویر به صورت گیف بودن توش ریک فلیر با مو و استایل قدیمی و داستین رودز همون گلداست هم بود
تا اینجا که این دی ال سی هایی که معرفی کرده خیلی لازم دارم و برام خوبه
بوکرتی و استیوی ری لاری زبیسکو مادوسا یا همون الوندرا بلازه و ارن اندرسون هم هستند
ای کاش یکی از این رینگها رینگ wcw nitro باشه
تا اینجا اینها مشخص شدن
Macho Man” Randy Savage
Jake “The Snake” Roberts
Rikishi
The Rock
Alundra Blayze
Paige
Larry Zbyszko
Arn Anderson
Ricky “The Dragon” Steamboat
Dustin Rhodes
Tatsumi Fujinami
Ric Flair
Butch Miller
Luke Williams
Typhoon
Earthquak
Kevin Nash
Scott Hal
Booker T
Stevie Ray
البته بعضی از استارها واقعا بی مورد هست که اون را به عنوان دی ال سی گذاشتن مثل راک ریکیشی پیج ریکی استیمبوت جک اسنیک رابرتز و ماچو من چون اینها توی بازی هستند دلیلی برای تکرار نیست مثلا پیج حتما لباس متفاوت داره که خب چیر مهمی نیست اما دلم به همون ده تا مورد خوش هست و ارینا و اینترنس ورودی هاشون

آخرین ویرایش:

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
شوکیسها امشب امد و فوق الاده حال کردم همه ابشنها به جز رینگ نایترو همه را داشت ان دبلیو او کوین نش و هال هارلیم هیت و کلی چیزهای دیگه که قرار بود اضافه بشه البته + چند تا منجر
رینگ هالوین هوک هم اضاقه شد خیلی خوب بود و راضی کننده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر