Nintendo در E3 2015

دوست دارید کدام بازی در کنفرانس نینتندو معرفی شود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    68

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
450
9
نام
پویا
خیلی از رجی بدم میاد, اصلا به استایل نینتندو نمیخوره! همش اغراق میکنه کارایی که میکنن رو.

حقیقت اینه که الان نینتندو اوضاش به شدت داغون هست و فکر کنم نسل بعد اگه کنسولش خوب فروش نکنه .... :-

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
865
16
نام
پوریا
حقیقت اینه که الان نینتندو اوضاش به شدت داغون هست و فکر کنم نسل بعد اگه کنسولش خوب فروش نکنه .... :-
می‌چسبه به همین 3DS و ولش نمی‌کنه. :d همین الانش (با این که DS کنسول دستی خیلی خوبی هستش) هم حالمون رو به هم زدن با ورژن‌های مختلف. DS، DSi، DSi XL، 3DS، 3DS XL و 2DS. البته بد هم نمی‌شه. :d فکر نکنم دیگه اینقدر هم بی‌عرضه باشن که کنسول بعدی‌شون رو خراب کنن. البته از آتاری و سگا هم چنین انتظاری نمی‌رفت... . :d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,308
2,454
می‌چسبه به همین 3DS و ولش نمی‌کنه. :d همین الانش (با این که DS کنسول دستی خیلی خوبی هستش) هم حالمون رو به هم زدن با ورژن‌های مختلف. DS، DSi، DSi XL، 3DS، 3DS XL و 2DS. البته بد هم نمی‌شه. :d فکر نکنم دیگه اینقدر هم بی‌عرضه باشن که کنسول بعدی‌شون رو خراب کنن. البته از آتاری و سگا هم چنین انتظاری نمی‌رفت... . :d
این نینتندو رو واقعا به این راحتی نمیشه به نظرم در یکسربی چیزا پیشبینی کرد , مثلا بعد از شکست نسبی gamecube , نینتندو wii رو منتشر کردش که یک موفقیت مهم بودش براش به نظرم , این nx رو هم نمیشه از الان گفت چیه به نظرم ؟
خانواده ی 3ds بعلاوه ی 2ds نسبتا موفق عمل کرده به نظرم اما در مقال حدود 154 میلیون فروش خانواده ی ds ! کمتره فروشش تا به الان ! (که شاید در حدود 53 یا 54 میلیون باشه)
باید صبر کرد و دید چی میشه
اما به نظرم یه کنسول خیلی high spec نیست ? (شاید بود :d خخخخ)
من خودم با 3ds و ds مثلا بازی کردم و جفتشون به نظرم بازیهای نسبتا خوبی دارند ! (البته سلیقه ای هست به نظرم)
ممنون

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
865
16
نام
پوریا
این نینتندو رو واقعا به این راحتی نمیشه به نظرم در یکسربی چیزا پیشبینی کرد , مثلا بعد از شکست نسبی gamecube , نینتندو wii رو منتشر کردش که یک موفقیت مهم بودش براش به نظرم , این nx رو هم نمیشه از الان گفت چیه به نظرم ؟
خانواده ی 3ds بعلاوه ی 2ds نسبتا موفق عمل کرده به نظرم اما در مقال حدود 154 میلیون فروش خانواده ی ds ! کمتره فروشش تا به الان ! (که شاید در حدود 53 یا 54 میلیون باشه)
باید صبر کرد و دید چی میشه
اما به نظرم یه کنسول خیلی high spec نیست ? (شاید بود :d خخخخ)
من خودم با 3ds و ds مثلا بازی کردم و جفتشون به نظرم بازیهای نسبتا خوبی دارند ! (البته سلیقه ای هست به نظرم)
ممنون
منظورم این نبود که موفق نبوده، فقط از این که چند تا مدل مختلف رو به مردم غالب می‌کنن بدم میاد. وگرنه DS یکی از بهترین کنسول‌های تاریخ هست و بازی‌های به شدت عالی داره که رو کنسول‌های دیگه نمیان. فروششون هم که عالی بوده مثل همیشه. یکی از دلایلی که الان نینتندو ورشکست نشده همین DS هست (شاید تنها دلیلش). اینقدری سود کردن که یک کنسول‌شون شکست بخوره و یکی دیگه طراحی کنن. NX قوی‌تر از کنسول‌های این نسل نباشه ضعیف‌تر هم نیست. چون یکی از مشکلاتی که این نسل و نسل قبل داشت همین قدرت کنسول بود. Wii خیلی موفق بود، ولی آخرهای نسل بازی‌های هاردکور خیلی کم براش عرضه می‌شدن. Wii U که اول نسل همین بلا سرش اومد. نباید انتظار داشته باشی که استودیویی که برای نسل فعلی داره بازی می‌سازه یه نسخه نسل قبلی هم برای کنسولی که فروش خوبی نکرده بسازه. مثلا می‌خواست با Wii U گیمرهای هاردکور رو هم به طرف خودش بکشه، اما یادش رفت که اکثرا به گرافیک توجه می‌کنن. کنترلرش هم زیاد جالب نبود، بعد از چند ماه خسته کننده می‌شد. اگه یه چیزی مثل Wii و کینکت درست می‌کرد (با دقت بیشتر) شاید بهتر عمل می‌کرد. اگه ایده‌ی خیلی عالی رو هم پیاده کنن بازم باید کنسولشون رو از لحاظ فنی قوی‌تر کنن. همین الانش هم کنسول‌های نسل حاضر تو اجرای بعضی بازی‌ها به مشکل برخوردن (در مقایسه با نسل قبل که قدرت کنسول‌ها به شدت بالا بود)، فکر نکنم نینتندو بیاد یه کنسول ضعیف‌تر بده چون واقعا این دفعه فکر نکنم به جز استودیوهای خودش کسی براش بازی بسازه که من دوست ندارم همچین اتفاقی بیفته.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
450
9
نام
پویا
فکر کنم این اخرین نسل کنسول دستی نینتندو باشه, دیگه اسمارت فون ها همه جا رو قبضه کردن رو فروش 3DS خیلی تاثیر گذاشته, با وجود اینکه ارشیو بازیهاش به شدت قوی هست.

فکر نکنم ایندفعه بخوان ریسک کنن, یه کنسول با قدرت نسل جدید میسازن دسته هم شبیه دسته های کنسولهای این نسل درست میکنن, یه ماریویی زلدایی چیزی میندازن وسط از حالت داغونی بیرون بیان. اگه بخوان ریسک کنن یه کنسول با نواوری بدن احتمال پیوستن به تاریخ هست:d من در عجبم اینا چجوری از وی به وی یو رسیدن, من الان خودم خونه وی دارم اصلا تو بازیهای هک ان اسلش که باید دسته رو هی تکون بدی ادرنالینت بدجور میره بالا نفس نفس میزنی ... باور کنید این سونی و مایکروسافت حق دارن ریسک نمیکنن, هرکاری کردن پروژه جانبی بوده که لطمه وارد نکنه به فروش کنسول, نینتندو هم همینکارو باید بکنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟