امتیازات The Witcher 3: Wild Hunt

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
The Witcher 3: Wild Hunt

91331014520036804714.jpg

The Witcher 3: Wild Hunt is One of the Best Games Ever Made
GameSpot

Even if the plot isn’t terribly interesting, the many characters who play a part in it are, and along with the excellent combat and RPG gameplay, they elevate The Witcher 3 to a plane few other RPGs inhabit
IGN

It stands out for its wonderful writing, variety of quests and things to do in the world, and how your choices have impact in interesting ways
GameInformer

The Witcher 3: Wild Hunt is a thoughtful, diverse, and frequently awe-inspiring adventure. Its stories are deep and satisfying, unafraid to touch on themes of personal character, presenting players with choices and consequences that aren’t about turning into a hero or a villain In the end, it’s quite simply one of the best RPGs ever made
GameTrailers

Metacritic - PS4/XONE/PC

GameSpot - 10/10
We Got This Covered - 10/10
Play UK - 10/10
Twinfinite - 10/10
Playstation Official Magazine Aus - 10/10
HardCore Gamer - 10/10
Digital Spy - 10/10
Push Square - 10/10
GamePlanet - 10/10
Guardian - 10/10
AusGamers - 10/10
Eurogamer Poland - 10/10
Impulsegamer - 10/10
Telegraph - 10/10
GameTrailers - 9.8/10
GameInformer - 9.8/10
Meristation - 9.6/10
JeuxActu - 9.5/10
Multiplayer.it - 9.5/10
IGN Spain - 9.5/10
XGN - 9.5/10
3D JUegos - 9.5/10
Hobby Consolas - 9.5/10
IGN- 9.3/10
Vandal Online - 9.4/10
LaPS4 - 9.4/10
IGN Italia - 9.1/10
GameBlog.fr - 9/10
GameReactor - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Metro GameCentral - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
GRYOnline.pl - 8.5/10
GamesVillage - 8.7/10
SpazioGames - 8.5/10
InsideGamer.nl - 8.5/10
Destructoid - 8/10
GamesRadar+ - 8/10
Playstation Official Magazine UK - 8/10

3cynn81do17lolda7yzb.png

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
بی‌ خیال نیما، اسکایریم هنوز متا 96 داره ملت جوگیر شدن :D. البته به نظرم جفتشون عالی‌ هستن و جفتشون رو باید تا سر حد مرگ بازی کرد :D.ولی‌ اینکه Witcher بهتر از TES هست رو نمیتونم قبول کنم،نمی‌شه گفت کدومش بهتره،سلیقه‌ها متفاوت هستند،من خودم هنوز TES رو میپسندم و گیمپلی باز TES رو به گیمپلی یه طرفه witcher ترجیح میدم :D

کاوه موقعی که اسکایریم 96 گرفت منتقدا خیلی متفاوت از الان نمره میدادن الان واقعا بالای 90 گرفتن عرضه میخواد بازی واقعا باید حرفی برای گفتن داشته باشه البته سلیقه چیزی نیست که بخوام بهت قالب کنم اما اگه بخوای پارامتری و منطقی نگاه کنی اینا میخواستن یه چیزی فرای اسکایریم عرضه کنن و بهتر از اسکایریم که کاملا موفق بودن الان بازی هیچی از اسکایریم که کم نداره میشه گفت تو اکثر پارامترا بهتر عکل کرده و جلو هست الان جدی چرا نمیتونی قبول کنی بهتر از tes هست ؟(دلیل بیار) دنیای بازی خیلی غنی تر از tes هست همه جوره البته tes خیلی وقته از عرضش گذشته ولی واقعا از الان هر چی rpg بخواد بیاد راحت با witcher مقایسه میشه و کمتر باشه میخوره تو سرش :d اصلا از همه چیز بگزریم witcher به این بزرگی که واقعا دنیای بزرگی داره که میدونی اولین بازی هست دنیاش پویا هست و توش زندگی جریان داره همینجوری 4 تا npc دوره هم نیستن که نقد ها رو بخونی بهتر از من میتونه از این زنده بودن و معنی دار بودن دنیای بازی رو توضیح بده که هیچ بازی دیگه ای الان نتونسته بهش برسه و به همین راحتی هم نخواهد رسید این چیزیه که تو نقدا بهش کاملا اشاره شده که بازی ها همیشه میگفتن شما دنیای پیرامون خودتون رو تو بازی میسازین و همه چیز به شما بستگی داره که برای اولین بازی فقط witcher هست که به چنین چیزی رسیده و بعد از اون انتخابات معنی دار و تاثیر گزار بازی هست که تو هیچ بازی دیگه نیست و یکی از علل جریان زندگی به صورت واقعی تو بازی هم همین هست شما هر انتخابی که میکنی تاثیر گزاره حتی خودت خیلی جاها متوجه نمیشی دنیای بازی رو چجوری با انتخابات دگرگون کردی و میشه گفت witcher هست که واقعا به انتخابای ابی و قرمز- سیاه و سفید- تیره و روشن- خوب و بد- پایان داده که این اولی بازی هست که میبینی چنین چیزی توش خیلی ظریف و میشه گفت به صورت شاهکار کار شده خیلی جاها تو بازی تو فقط پیش خودت فکر میکنی که انتخاب خوبی کردی اما در عمل دنیای بازی رو فقط بخاطر این که فکر کردی انتخابه خوبی کردی به گند کشیدی باید دید اصلا نه تنها elder scrolls کلا هر بازی دیگه میتونه اصلا به این پارامتر ها برسه یا نه چون اولین بازی هست که اینجوریه که بازم میگم تو نقد ها بهتری میتونی متوجه بشی witcher الان واقعا یک سری از استاندارد ها رو عوض کرده در حال حاضر هیچ بازی نیست که بشه با wticher مقایسش کرد.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نمیدونم منظورت از دنیای غنی چی‌ هست دقیقاً،ولی‌ اگه منظورت Lore هست که هر کدوم از بازی‌های TES کل سه‌گانه Witcher رو با کتاب هاش تو قوطی می‌کنن :D ولی‌ اینکه در حال حاضر دنیای ساخته CPR بهتر هست رو قبول دارم(جدید تر هست)،بیشتر منظور من کلیت بازی بود،به طور مثال نسبت به نقد‌ها و چیزی که خودشون نشون دادن گیمپلی W3 یکم یک طرفی‌ هست،البته این مشکل خود CPR هم نیست چون کلا Geralt کاراکتر‌pre built ای داره.ولی‌ خوب از این نظر من TES رو ترجیح میدم.

اگه بخواهیم مستقیم و یک به یک مقایسه کنیم که همه بازی‌های متا بالای این نسل بهتر از اسکایریم هستن :D ولی‌ به نظر من حداقل اسکایریم نقطه عطف به نسبت بزرگتری بود تو این سبک تا W3. برای اینکه بتونیم یه مقایسه واقعی‌ یک به یک بکنیم باید حداقل تا نمایش‌های مفصّل Fallout 4 صبر کنیم،همونطور که خودت گفتی‌ اصولا بازی بعدی bethesda باید خوب باشه :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
نمیدونم منظورت از دنیای غنی چی‌ هست دقیقاً،ولی‌ اگه منظورت Lore هست که هر کدوم از بازی‌های TES کل سه‌گانه Witcher رو با کتاب هاش تو قوطی می‌کنن :D ولی‌ اینکه در حال حاضر دنیای ساخته CPR بهتر هست رو قبول دارم(جدید تر هست)،بیشتر منظور من کلیت بازی بود،به طور مثال نسبت به نقد‌ها و چیزی که خودشون نشون دادن گیمپلی W3 یکم یک طرفی‌ هست،البته این مشکل خود CPR هم نیست چون کلا Geralt کاراکتر‌pre built ای داره.ولی‌ خوب از این نظر من TES رو ترجیح میدم.

اگه بخواهیم مستقیم و یک به یک مقایسه کنیم که همه بازی‌های متا بالای این نسل بهتر از اسکایریم هستن :D ولی‌ به نظر من حداقل اسکایریم نقطه عطف به نسبت بزرگتری بود تو این سبک تا W3. برای اینکه بتونیم یه مقایسه واقعی‌ یک به یک بکنیم باید حداقل تا نمایش‌های مفصّل Fallout 4 صبر کنیم،همونطور که خودت گفتی‌ اصولا بازی بعدی bethesda باید خوب باشه :D

در مورد غنی بودن خودت جواب خودتو دادی :dدر مورد گیمپلی هم کاوه تو نقد ها هم بخونی مثل ign و eurogamer کاملا مخالف هم دیگه نقد نوشتن هر چی این خوشش نیومده اون یکی خوشش اموده و بلعکس که نشون میده بازی میتونه سلیقه ای باشه در مواردی منم نمیگم حتما خوشت بیاد ولی نمیشه ازش ایرادی هم گرفت کمو کاستی نداره حقیقتا ولی خوب هر کی حال نکرد دیگه مشکل خودشه نمیشه کل قشر گیمر همه از 1 چیر خوششون بیاد. حرفتم درسته کاوه منم گفت از عرضه بازی خیلی وقته گزشته اما برای بزرگ بودن tes همین بس که 2011 بازی امده منو تو داریم تو 2015 در مورد این که بازیا ازش پیشی گرفتن یا نه بحث میکنیم. در مورد fall out هم هیچ چیزی نمیشه گفت چون اصلا هیچی دربارش نمیدونیم :d ولی خوب حتما بازی خوبی میشه همونجوری که به w3 ایمان داشتم و خوب شد .ولی باید ببینیم واقعا bethesda میتونه یک دنیای واقعا زنده درست کنه دقیقا استانداردی که الان w3 با خودش اورد که یه بازی rpg به یه دنیای کاملا زنده نیاز داره دنیایی که روح داشته باشه چون فقط تو همین امسال با بازی هایی که امدن سبک rpg یه قدم رفته جلو تر و انتظارات هم خیلی زیاد بالا رفته واقعا با بازی هایی که امده نمیشه انتظار یه rpg ساده با فرمول همیشگی رو داشت.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
4 سال اختلاف زمانی، 7.5 گیگابایت رم بیشتر، خدا ترافلاپس قدرت پردازشی بیشتر، نتونه دنیای بهتری درست کنه که باید بره بمیره:D

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
4 سال اختلاف زمانی، 7.5 گیگابایت رم بیشتر، خدا ترافلاپس قدرت پردازشی بیشتر، نتونه دنیای بهتری درست کنه که باید بره بمیره:D
اگه نقد ها رو دقت کرده باشی دلیل دنیای فوق العاده خوبش رو گرافیک ندونستن , بلکه تاکیدشون رو پویایی و زنده بودن دنیای بازی هست و تو کمتر بازی ای دیدن یا حتی برخی از منتقدین تو هیچ بازی ای ندیدن !
پس دلیل این همه موفقیت نه رم و گرافیک بیشتر بوده , نه قدرت پردازشی و ترافلاپس !
بهتره گول نزنیم خودمون رو :)
بعدم در کل مقایسه ی Skyrim و The witcher خیلی ساده نیست !
از خیلی جنبه ها میتونن مقایسه بشن که جاش اصلا اینجا نیست اما اون چیزی که سازنده ها اصرار داشتن از قبل این بود که بازی ای ساختن تا بتونه خیلی نزدیک به Skyrim باشه و یا بهتر !
تا بازی نکنیم نمیتونیم تصمیم گیری کنیم اما تو نقد بسیاری از منتقدین به نظر میرسه سازنده به خواستش رسیده ...

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کسانی که میخوان با سبک RPG اشنا بشن حتما بازی Kindoms of Amalur Reckoning رو بازی کنن. علاوه بر اینکه با این سبک اشناتون میکنه ، گیم پلی بسیار خوبی هم داره و زیاد پیچیده نیست.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اگه نقد ها رو دقت کرده باشی دلیل دنیای فوق العاده خوبش رو گرافیک ندونستن , بلکه تاکیدشون رو پویایی و زنده بودن دنیای بازی هست و تو کمتر بازی ای دیدن یا حتی برخی از منتقدین تو هیچ بازی ای ندیدن !
پس دلیل این همه موفقیت نه رم و گرافیک بیشتر بوده , نه قدرت پردازشی و ترافلاپس !
بهتره گول نزنیم خودمون رو :)
بعدم در کل مقایسه ی Skyrim و The witcher خیلی ساده نیست !
از خیلی جنبه ها میتونن مقایسه بشن که جاش اصلا اینجا نیست اما اون چیزی که سازنده ها اصرار داشتن از قبل این بود که بازی ای ساختن تا بتونه خیلی نزدیک به Skyrim باشه و یا بهتر !
تا بازی نکنیم نمیتونیم تصمیم گیری کنیم اما تو نقد بسیاری از منتقدین به نظر میرسه سازنده به خواستش رسیده ...
پویایی و زنده بودن محیط بازی همینطور الکی درست نمیشه، کلی متغیر باید برای همه NPC ها تعریف بشه، کلی بار پردازشی که کل این متغیر ها رو چک کنی میره بالا. پویایی محیط و سخت افزار ارتباط کاملا مستقیم دارن:) همین رشد ریش گرالت کلی به باز پردازشی اضافه می کنه که توی نسل قبلی غیر ممکن بود بتونی اینقدر خوب درستش کنی:)

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
دیگه باید تغییر نسل رو گیم پلی تاثیر حداقل غیر مستقیم میذاشت که نتیجشو تو این بازی دیدیم. نگید ربطی نداره و این حرفا. نسل قبل همچین چیزیو نمیتونستن بسازن.
در صمن خیلی خوشحالم که بازی خراب نکرد.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید

هیچ وقت چشمای کورتو نتونستی باز کنی تا ببینی Witcher بهتر از TES هست. جفت چشات درآد :bighug:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
پویایی و زنده بودن محیط بازی همینطور الکی درست نمیشه، کلی متغیر باید برای همه NPC ها تعریف بشه، کلی بار پردازشی که کل این متغیر ها رو چک کنی میره بالا. پویایی محیط و سخت افزار ارتباط کاملا مستقیم دارن:) همین رشد ریش گرالت کلی به باز پردازشی اضافه می کنه که توی نسل قبلی غیر ممکن بود بتونی اینقدر خوب درستش کنی:)

درسته سخت افزار مورد نیاز در دسترس هست الان ولی چرا بقیه سازنده ها نیمتونن این کا رو بکنن ؟ اصلا چرا witcher اولین بازی هست که تونسته به اینجا برسه و هیچ بازی دیگه این نبوده که تو نقد ها این که witcher تنها بازی این شکلی هست اشاره مستقیم شده پس سخت افزار هیچ نقش مستقیمی نداشته حتی نسل های قبلی هم نبوده. پست من رو بخون و برو نقد ها رو هم بخون تا متوجه بشی کامل.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
درسته سخت افزار مورد نیاز در دسترس هست الان ولی چرا بقیه سازنده ها نیمتونن این کا رو بکنن ؟ اصلا چرا witcher اولین بازی هست که تونسته به اینجا برسه و هیچ بازی دیگه این نبوده که تو نقد ها این که witcher تنها بازی این شکلی هست اشاره مستقیم شده پس سخت افزار هیچ نقش مستقیمی نداشته حتی نسل های قبلی هم نبوده. پست من رو بخون و برو نقد ها رو هم بخون تا متوجه بشی کامل.
من خودم جزو طرفدارهای witcher هستم ولی خب یکخورده بهتره مهلت بدیم،هنوز به انتهای نسل زمان زیادی مونده و هنوز بازی هایی مثل fallout یا elderscroll جدید عرضه نشده،شاید اونها از این هم جلوتر برن،چیزی که مهمه همین رقابت عنوانین با هم هست که به نفع گیمر تموم میشه

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
Adrian Chmielarz که احتمالاً اون رو با عناوینی مثل Bulletstorm و The Vanishing of Ethan Carter میشناسید زده Polygon و نویسندش رو با خاک یکسان کرده به خاطر نقد Witcher 3 و حرف های خیلی خوب و به جایی هم زده. پیش نهاد می کنم بخونید:

The Boy Who Cried White Wolf: On Polygon’s The Witcher 3 Review by Adrian Chmielarz

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
چند تا بازی Open World RPG اومده که Next-Gen باشن تا الان؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
چند تا بازی Open World RPG اومده که Next-Gen باشن تا الان؟

دقیقا همون چیزی که فکر میکردم رو گفتی نه تنها پست من رو نخوندی بلکه نقد ها رو هم نخوندی وقتی داریم از پویایی بازی و زنده بودن بازی صحبت میکنیم اصلا ربطی به next-gen بودن نداره بلکه به ساخت دنیایی که سازنده تونسته بهش برسه . اینجا پویایی 4 تا افکت گرافیکی نیست اصلا هیچ صحبتی درباره گرافیک نیست برای همین هست که وقتی روش بحث میکنیم هیچ ایده ای نداری که از چی اصلا صحبت میشه. برای همینم به بحث باهات ادامه نمیدم چون فقط میخوای به صورت مطلق حرفتو تکرار کنی که اصلا ربطی به بحث اصلی نداره اگرنه باید نسل های پیش روی pc که rpg هم روش زیاد طرف داره خیلی از این بازیا میدیدیم .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر