خاطرات خرید ps4

اگه زمان به عقب برگرده شما بازم PS4 می خرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
برا من خیلی متفاوته :|
وقتی کنسول اومد .. من داشتم سکته میکردم :| اوایل قیمتش تو ایران بالای ۲ تومن بود
خودم PS3 داشتم ولی بخاطر کارم مجبور شدم بفروشمش و از خانه و کاشانه برم...کلا بیخیال PS4 شدم..چون وقتشو نداشتم...
تا اینکه برا اولین بار رفتم ترکیه و اونجا تو یه مسابقه تو یه جشنواره تو آنکارا یه دست فیفا ۱۵ زدم :| اولین بارم بود
بعد ابان ۹۴ دوست دختر ... که ساکن آلمان بود ... گفت دارم میام ایران و واست میخرم میارم.. اونجا بود که اون... باز انداخت تو سرم و خوره جونم شد ... اصلا این چند ماه همش به فکر PS4 بودم که کی میاد دستم :| همش آنباکسینگهاشو از یوتوب نگاه میکردم :|
صبر کردم و صبر کردم تا اینکه اومد ایران و گفت چمدونام تو ترانزیت گیر کرده و هزارتا بهونه دیگه که سر یه موضوع دیگع باهم کات کردیم:|
منم دیدم مثل خوره توجونمه .. ۱۱ اسفند ۹۴ زنگ زدم به یه فروشگاه و واسم سری جدیدشو ( 1TR 1216 Regin 2 ) رو فرستادن با ۶تا بازی
(Kill zone shadow - Drive Club- BloodBorne - farcry 4 - GTA V - FIFA 16 )

این بود داستان ... ولی کلا انتظار خیلی بده .. اون عوضی منو ۳ ماه تو انتظار گذاشت :|

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
سلام ماجرای منم خیلی جالبه کلا نمیتونم با موس و keyboard بازی کنم حتی واسه چن لحظه انگشتام ی جوری میشن .بزارین از اول ماجرا رو براتون تعریف کنم .سال 1382 بود پسرخاله هام PS1 داشتن. منم برای اولین بار ی کنسولو از نزدیک میدیدم علاقه مند شدم ب بازیهای کامپیوتری... بعد اون ماجرا قسم خوردم تا ی کنسول بخرم اما نشد تا رفتیم خدمت و بعد ترخیصی اسفند ماه ی PS3 اصل ژاپن خریدم با تلویزیون ...کلا اسفند ماه برام خوش یومنه و چون متولد اسفند هستم همه وسایلمو تو این ماه میخرم 2سال گذشت اسفند94 شد 27 اسفند تو ی سرمای شدید و کولاک و بارش برف رفتیم تبریز گیرداده بودم سفیدشو بگیرم دوستم بخاطر من رفت بیرون پاساژ تو اون سرما!!!! و آورد و امتحان کردم و اوردم با ی بازی KILLZONE SHADOW FALL

امیدوارم لذت برده باشین تا چندروز دیگر XBOX1 هم میگیرم

:D

• Like
Reactions: tpouria

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
هوا بارونی بود ...یه هوای دلنگیز بارونی....اولین بار پشت شیشه دیدمش در اولین نگاه ازش خوشم اومد..چشم هام از شوق گریان و هیچان زده .رفتم مغازه قیمت رو دیدم اومدم بیرون:))................. به نظر من صبر کنه آدم این کنسول کمی جمع و جور بشه و اشکالاتش برطرف بشه و کپی خور بشه بعد بخره معقولانه تره تا اینکه با توجه به تورم و دلار در این مملکت آدم بره پول یه بازی ارجینال بده 200 هزار تومان...من الان PS3 خریدم ارزون ..کپی خور....SLIM ...ایراداتی اوایل پلی 3 داشت رو هم نداره امکاناتش هم بیشتره....بازی LAST OF US رو دانلود کردم ..حال میکنم...PS4 هم انشاالله به همین شکل....اگه توی ایران نبودم و یه کشور دیگه مثل ژاپن یا آمریکا یا اروپا بدنیا میومدم داستانش جداست

آخرین ویرایش:

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
من بعد از ازدواج PS3 رو فروختم و دیگه کم کم از دنیای بازی کنار کشیدم ! :-< اما هیچ وقت نتونستم بازی و کنسول رو فراموش کنم ، بعد از گذشت یه برهه و به لطف خواهر زادم که اونم گیمره و همش در حال عوض کردن کنسول ! Xbox 360 رو ازش خریدم :) یه مدت دستم بود که خبر عرضه PS4 گوش من رو کر کرد و هوش از سرم برد ! :-tمنم گوش خانمم رو کرد کردم که سونی 4 بخریم خیلی خوبه ! شیکه ! مهمون بیاد کیف میکنه ! با شوهرهای دوستات میتونیم دو دسته فوتبال بزنیم و از این حرفا :)) راضی نشد که نشد [-x منم دیگه نا امید رفتم هرچی بازی جدید بود برای ایکس باکس کوفتی خریدم و نشستم بازی کردن . مثلا متال گیر رو خرید و تموم کردم خیلی خوب بود . \m/

تا اینکه یه روز خانمم گفت ایکس باکس رو چند میخرن ؟! 8-> گفتم چرا بفروشیم ؟ میخوای سونی 4 بخریم $-) گفت آره >:D<و این گونه بود که ایکس باکس رو فروختم و بعد از 24 ساعت سونی رو خریدم <:-P اولین بازی هم که باهاش تموم کردم THE LAST OF US بود چون اون رو تو سونی 3 بازی نکرده بودم :p

خلاصه این کنسول هم برای خودش عالمی داره ;) اما نکته اخلاقی این ماجرا این بود که با کسی ازدواج کنید که علایق شما رو درک کنه ، اینکه بازی برای بچه هاست و ... حرف مفته ! هر کسی یه علاقه ای داره و در نظر داشته باشید که اگه روی علاقتون پا بزارید و اجازه بدید کسی اون رو بی اهمیت جلوه بده ، یه جای زندگیتون به مشکل میخورید B-(

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
اگه دوستان میگفتن از چه جاهایی خرید مطمعن داشتن خیلی خوب بود
کسایی مثل من که مهارت ندارن توی شناخت منصف و بی انصاف
خیلی بهشون کمک میشد

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
اگه دوستان میگفتن از چه جاهایی خرید مطمعن داشتن خیلی خوب بود
کسایی مثل من که مهارت ندارن توی شناخت منصف و بی انصاف
خیلی بهشون کمک میشد
در یک کلام از جایی خرید کنید که مهلت تست بهتون بده

• Like
Reactions: christmas

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
من بعد از ازدواج PS3 رو فروختم و دیگه کم کم از دنیای بازی کنار کشیدم ! :-< اما هیچ وقت نتونستم بازی و کنسول رو فراموش کنم ، بعد از گذشت یه برهه و به لطف خواهر زادم که اونم گیمره و همش در حال عوض کردن کنسول ! Xbox 360 رو ازش خریدم :) یه مدت دستم بود که خبر عرضه PS4 گوش من رو کر کرد و هوش از سرم برد ! :-tمنم گوش خانمم رو کرد کردم که سونی 4 بخریم خیلی خوبه ! شیکه ! مهمون بیاد کیف میکنه ! با شوهرهای دوستات میتونیم دو دسته فوتبال بزنیم و از این حرفا :)) راضی نشد که نشد [-x منم دیگه نا امید رفتم هرچی بازی جدید بود برای ایکس باکس کوفتی خریدم و نشستم بازی کردن . مثلا متال گیر رو خرید و تموم کردم خیلی خوب بود . \m/

تا اینکه یه روز خانمم گفت ایکس باکس رو چند میخرن ؟! 8-> گفتم چرا بفروشیم ؟ میخوای سونی 4 بخریم $-) گفت آره >:D<و این گونه بود که ایکس باکس رو فروختم و بعد از 24 ساعت سونی رو خریدم <:-P اولین بازی هم که باهاش تموم کردم THE LAST OF US بود چون اون رو تو سونی 3 بازی نکرده بودم :p

خلاصه این کنسول هم برای خودش عالمی داره ;) اما نکته اخلاقی این ماجرا این بود که با کسی ازدواج کنید که علایق شما رو درک کنه ، اینکه بازی برای بچه هاست و ... حرف مفته ! هر کسی یه علاقه ای داره و در نظر داشته باشید که اگه روی علاقتون پا بزارید و اجازه بدید کسی اون رو بی اهمیت جلوه بده ، یه جای زندگیتون به مشکل میخورید B-(
عجب .می رفتی یه کنسول میخریدی . اخه مرد مگه برای خرید کنسول از زنش اجازه میگیره!!

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
عجب .می رفتی یه کنسول میخریدی . اخه مرد مگه برای خرید کنسول از زنش اجازه میگیره!!
معلومه متاهل نشدی هنوز :D:p

مرد بعد از ازدواج برای آب خوردنشم از زنش اجازه میگیره :))

البته من مدیریت کردم و الان با جایی رسیدم که با خانمم 2 دسته PES میزنیم =)) یعنی در این حد سیاست دارما :pB-)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

البته من مدیریت کردم و الان با جایی رسیدم که با خانمم 2 دسته PES میزنیم =)) یعنی در این حد سیاست دارما :pB-)
والا داداش منم الان سه ساله متاهله ولی واسه کوچکترین کار زنش ازش اجازه مییگیره خودشم هرکار میخواد میکنه بدون اجازه :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی

فیفا بگیر:| بیتر تره :D

• Like
Reactions: 4058423

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
والا داداش منم الان سه ساله متاهله ولی واسه کوچکترین کار زنش ازش اجازه مییگیره خودشم هرکار میخواد میکنه بدون اجازه :D
این فیلما جلوی شماست ! باید ببینی وقتی باهمن کی از کی حساب میبره :D:p

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
همه جا عیالش از داداشم حساب میبره B-)

دوست عزیز این اصلا افتخار نداره ها ، شما انقدر افتخار میکنی به این موضوع ، استالین و هیتلر هم تمایل داشتن ازشون حساب برده بشه
کلا نه مرد باید حساب بر از زن باشه نه زن حساببر از مرد ، حساب مشترک باید داشته باشن که هرجا حق با یکیشون بود طرف مقابل حساب ببره
-----------------------------------------------

4058423
درسته اما مثلا الان بین 4.5 تا فروشگاه اینترنتی معتبر شرایط یکسان اختلاف قیمت 200 هزارتومنی وجود داره
کشور عزیزمون قصد خرید سخت تر از خود خریده :-s:-SS:D

(شرمنده بابت اسپم ، درکل اگه کسی از فروشگاهی ترجیحا آنلاین راضی بوده لطفا پی ام کنه به من...
و همینطور که از نصب بازی اشتراکی راضی بوده :-< بلکه منم خاطره ای واسه اینجا نوشتن پیدا کنم)

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
همینجوری عشقی ب این تاپیک سر زدم گفتم خاطمو بنویسم تاپیک بیاد بالا خخخ
دوستان منو در تاپیک پیران دنیای گیم میشناسن من از کنسول سگا ب این طرف هیچ کنسولی نداشتم اما بعد عرضه نسل هشتی ها ی فن دو اتیشه ایکس وان بودم ک یک سره سونی رو تحقیر و بازی ها و کنسولش رو کوچیک میخوندم تا اینکه گوشی Z2 خریدم و اون لحظه بود ک ب قدرت و تکنولوژی ژاپنی ها ایمان اوردم.
قصد خرید نداشتم ک هفته پیش رفیق داداشم ی اسلیم خریده بود و عکسشو فرستاد مام گفتیم رو کم کنی باید بخرم.
تا دلتون بخواد ویدیو انباکسینگ و هکز اند تریکس نگا کردم :D
پول رو جور کردم اما 1 تومن کم بود ک قرار شد یکی از اقوام درجه یک تقبل کنه ، اومدم مشهد گفتم بده پولو گفت لازم دارم :(
رفتم سعدی جایی ک دوستم معرفی کرده بود یارو گفت ریجن ۵ اومده 1400 رفتم مغازه اصل کاری گفت 1290 مام گفتیم ای کاش میدادی پولو امشب تو دستام بود با حسرت برگشتیم فرداش پشیمون شد پولو داد و با خوشحالی رفتم اونجا کنسولو با ی دسته اضافه و بازی های GOW و UC4 و Division
گرفتم. واقعا از شاهکار سونی و ظاهر دستگاه راضی ام. الانم شهر خودم نیستم نمیشه بازی کرد زیاد :d

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
... دوستم معرفی کرده بود یارو گفت ریجن ۵ اومده 1400 رفتم مغازه اصل کاری گفت 1290 ... :d
رجین 5 میشه روسیه و هند.جالبه تاحالا دستگاه رجین 5 ندیده بودم با توجه به تبدیل ارز حتما ارزونتر در میاد.

• Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر