مرجع بازی های تست شده به روش ps3 xport روی کنسول های OFW

aysanrayaneh

کاربر سایت
Jul 6, 2014
32
با سلام حامد جان دوستم رو کنسولش unchareted 3 و rayman legend رو به همین صورت براش ریختن چند بازی دیگه هم بود که تو سایت خودتون گزاشتین.
بنده از دستگاهش بکاپ گرفتم این دو بازی و می تونم رو کنسول خودم بریزم یا مشکل ایجاد میکنه
اگر نمیشه میشه ببینید این دو بازی رو می تونید گیر بیارید
راسی بگم مطمعنم بازیایی مثه آنچارتد ۳ و هویران رو اجرا کردن روش چند جا دیدم رو دستگاشون ریختن

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
دوستان دنبال فايل edata آنچارتد 3 ام آگه يكي لينك شو بزاره ممنون ميشم
بعد يه سوْال من بازي هارو دانلود نمي كنم و همون بازي هاي كپي كه داخل دستگاه كپي خور ميريزه رو استفاده مي كنم تو فيكس بازي مشكلي نداره يعني فيكس cfw به OFW مي خوره جواب بدين ممنون ميشم

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
با سلام حامد جان دوستم رو کنسولش unchareted 3 و rayman legend رو به همین صورت براش ریختن چند بازی دیگه هم بود که تو سایت خودتون گزاشتین.
بنده از دستگاهش بکاپ گرفتم این دو بازی و می تونم رو کنسول خودم بریزم یا مشکل ایجاد میکنه
اگر نمیشه میشه ببینید این دو بازی رو می تونید گیر بیارید
راسی بگم مطمعنم بازیایی مثه آنچارتد ۳ و هویران رو اجرا کردن روش چند جا دیدم رو دستگاشون ریختن

سلام
اگه منظورتون اينه كه بك اپ كنسول دوستتون رو روي كنسول خودتون بريزيد خير نميشه اينكارو كرد چون بك اپ هر كنسول مخصوص خود اون كنسوله

شما فقط يه كار ميتوني بكني اگه ميخاي ديتا بازي هاي دوستتو داشته باشي
با برنانه ps3xportevo رو دانلود كن و روي كامپيوتر نصب كن و بهش بك اپ كنسول دوستتو معرفي كن و بك اپ كنسول دوستتون رو استخراج كن بعد به پوشه بازي ها ي داخل بك اپ دسترسي پيدا ميكنيد و ميريزيدش تو پوشه games و.........بك اپ ميسازيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان دنبال فايل edata آنچارتد 3 ام آگه يكي لينك شو بزاره ممنون ميشم
بعد يه سوْال من بازي هارو دانلود نمي كنم و همون بازي هاي كپي كه داخل دستگاه كپي خور ميريزه رو استفاده مي كنم تو فيكس بازي مشكلي نداره يعني فيكس cfw به OFW مي خوره جواب بدين ممنون ميشم

شما جز بازي هاي كه اينجا معرفي شده + يه سري بازي هاي ديگه بازي ديگه اي روي ًofw نميتونيد نصب كنيد كلا فيكس فقط در cfw كاربرد داره

دوستان من كنسول ps3 مو فروختم و به ps4 مهاجرت كردم يه ٣ تا بازي قشنگ ديگه تست كرده بودم جواب داده بود فردا لينك هاشو قرار ميدم و ديگه قادر به اپديت اين ليست نيستم
دوستاني كه دنبال بازي هستن ميتونن psnshuff رو روي كامپيوتر شون نصب كنن و بازي دانلود و تست كنن
اميدوارم موفق باشيد

Last edited by a moderator:

aysanrayaneh

کاربر سایت
Jul 6, 2014
32
سلام
اگه منظورتون اينه كه بك اپ كنسول دوستتون رو روي كنسول خودتون بريزيد خير نميشه اينكارو كرد چون بك اپ هر كنسول مخصوص خود اون كنسوله

شما فقط يه كار ميتوني بكني اگه ميخاي ديتا بازي هاي دوستتو داشته باشي
با برنانه ps3xportevo رو دانلود كن و روي كامپيوتر نصب كن و بهش بك اپ كنسول دوستتو معرفي كن و بك اپ كنسول دوستتون رو استخراج كن بعد به پوشه بازي ها ي داخل بك اپ دسترسي پيدا ميكنيد و ميريزيدش تو پوشه games و.........بك اپ ميسازيد

سلام ممنون از راهنماییتون لیک دانلودش و هر چی گشتم پیدا نکردم اگه لینک دانلودش رو داری برام بی زحمت بزار دست گلت درد نکنه:x

aysanrayaneh

کاربر سایت
Jul 6, 2014
32
خدمت شما ps3export evo
سلام حامد جان ورژن PS3xportEvo 1.4 رو دانلود کردم بکاپ دوستمو بهش معرفی کردم کلی صبر کردم دیدم درایوی که برنامه نصب کردم داره پر میشه دیدم بکاپ دوستمو داره کپی میکنه تو خوده برنامه ولی استخراجش نمیکنه اگه ممکنه خودت بهم بگو چجوری استخراجش کنم دستت درد نکنه

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
سلام حامد جان ورژن PS3xportEvo 1.4 رو دانلود کردم بکاپ دوستمو بهش معرفی کردم کلی صبر کردم دیدم درایوی که برنامه نصب کردم داره پر میشه دیدم بکاپ دوستمو داره کپی میکنه تو خوده برنامه ولی استخراجش نمیکنه اگه ممکنه خودت بهم بگو چجوری استخراجش کنم دستت درد نکنه

بعد از معرفي بك اپ و كپي شدنش توي پوشه برنامه روبروي گزينه act.dat رو بزن تو پوشه برنامه استخراجش ميكنه شما داخل پوشه ها رو بايد بگردي
بايد ٣ برابر حجم بك اپ درايوت جا داشته باشه

آخرین ویرایش:

arsalannavidy

کاربر سایت
Jul 24, 2014
41
ببخشيد دوستان كسي gow ascension رو اجرا كرده اينجور كه بوش مياد هر روز امكان اكتيو شدن بازي هاي بيشتري ميشه امكان داره راهي برا اكتيو شدن همه ي بازي ها پيدا كرد

hamed_republic

کاربر سایت
Jan 24, 2015
108
MAG

mag2.jpg

لینک دانلود

Mad Dog 2 - The Lost Gold

لینک دانلود

- - -ویرایش - - -

Blood Knights

دانلود

Dungeons and Dragons - Daggerdale

دانلود

Gatling Gears

دانلود

Hell Yeah - Wrath of the dead Rabbit

دانلود

MEHDI2M

کاربر سایت
Apr 19, 2009
16
دوستان و استاتید عزیز کسی بازی جدید تست نکرده که لینک دانلودش رو هم قرار بده ؟؟؟

بازی Uncharted 3 اجرا میشه با این روش ؟؟؟

لینک دانلود رو میتونید بزارید ؟؟

ممنون از دوستان

sedmohammad

کاربر سایت
May 31, 2015
1
بازی آنچارتد 3 هم اجرا میشه من نصب کردم ، بازی های گاد آو وار و مست آو آس و هویرین و بیاند سولز هم اجرا میشه البته کمی سخته.
تو این سایت لیست کامل بازی ها اومده
www.ps3ha.com
من آرشیو کل بازی ها و فیلم آموزش نصب ازاین سایت گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر