Grand Theft Auto V Modding | PC

33935365511495743060.jpg

Developer: Rockstar North
Publisher: Rockstar Games
Genre: Action, Adventure
Platform: PC / Windows
Size : 60 GB
Release date: World: April 14, 2015
در این تاپیک به اموزش نصب پیرامون Mods عرضه شده برای عنوان Grand Theft Auto V خواهیم پرداخت

بواسطه Mods میشود تغییرات زیادی در بازیهای تحت پلتفروم محبوب PC ایجاد کرد به ویژه در رابطه با ایجاد محتوای جدید و یا تغییر و به اشتراک گذاری و عوامل مختلفی که تا سالیان سال گیمر با اعمال این تغییرات سرگرم شود و بازیها هرگز معنی تکراری پیدا نخواهد کرد
از موارد MOODING میتوان به انواع تغییرات در Maps .Mods ENB. Source Code .Mods License. Skinning . Ambient sounds . Total Convertion . Mods quest. و.... صدها مود گرافیکی که کیفیت بازیهای پلتفروم PC حتی تا دونسل جلوتر افزایش خواهند داد اشاره کرد.

38255230073570702325.jpg

اول از همه چیز هایی که برا شروع مادینگ حتما لازمه:

1- Script Hook V همراه با Native Trainer که تقریبا 99% ـه ماد ها بدون این اجرا نمیشه:
Script Hook V + Native Trainer
(برای آپدیت ورژن 4 یا 5) برای دانلود آپدیت به تاپیک مشکلات بازی مراجعه کنید.

2- LUA Plugin که بعضی از ماد ها بهش نیاز دارن:

LUA Plugin for Script Hook V
اگه هنوز مادی نریختین که بهش نیاز داشته باشه پس نریزین چون ممکنه مشکلاتی ایجاد کنه.

3- Open IV نرم افزاری برای تغییر تو فایلای داخلی بازی هست که اکثر ماد ها بهش نیاز دارن و ریختنش اجباریه.

OpenIV

4- Script Hook V .net هم یک چیزیه مثل همون Script Hook V عادی که این هم خیلی از ماد ها نیازمندش هستن.

Community Script Hook V .NET

این هم یک برنامه واسه کنترل داشتن روی ماد ها:
GTAV Mod Manager

----
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مهم ترین ماد های عرضه شده که ریختنش پیشنهاد میشه:
Grand Theft Auto Z
Deadeye
JobsV [.NET]
Story Mode Heists [.NET]

ماد های مربوط به اسلحه:

ماد های مربوط به وسایل نقلیه:

ماد های گرافیکی:

ماد های غیره:
Crime and Police Rebalance & Enhancement
دیگه پلیسا وسط جنگل با صدای کم تفنگ پیداشون نمیشه و صدای تفنگ صدا خفه کن دار رو به راحتی نمیشنوند و مثل واچ داگز فقط آدما زنگ میزن به پلیس

-----------------------------------------------------------------------------[/SPOILER]

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بسیار عالی ولی این شات هایی که گرفتی با عکسهایی که از ماد دادن بیرون زیاد شباهت نداره؟!!بعدش نصبش چطوره ؟!!
این ماد یه نصب اصلی داره که خیلی راحته باید با برنامه openiv از قسمت package installer فایل redux.oiv که ۳ گیگ هست نصب بشه که تغییراتی مانند تغییر توی شاخ و برگ درختان و ابرهای آسمان و ساختمونها و رفلکشن رنگ ماشینها و باران و اینجور چیزا رو شامل میشه
حدود ۱۵ مدل از تنظیمات reshade and enb داره که من همشو تست کردم اما از اونا عکس نذاشتم تو این تاپیک
کلا اسکرینهایی که از این ماد اومده بیرون اگه دقت کنی بصورت کاملا هنری گرفته شده مثل حالت فتومد منم چندتا عکس شب میگیرم میذارم کیف کنید
چندتا عکس دارم اینارو چون تو تلگرام آپ کردم رزولوشن 720p داره اما فعلا اینارو میذارم تا شب کیفیت بهتر قرار بدم

Attachments

• IMG_20160918_120240.jpg
    IMG_20160918_120240.jpg
    140.6 KB · مشاهده: 45
  • IMG_20160918_120242.jpg
    IMG_20160918_120242.jpg
    183.4 KB · مشاهده: 42
  • IMG_20160918_120245.jpg
    IMG_20160918_120245.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 46
  • IMG_20160918_120338.jpg
    IMG_20160918_120338.jpg
    119.1 KB · مشاهده: 42
  • IMG_20160918_120256.jpg
    IMG_20160918_120256.jpg
    87 KB · مشاهده: 36
  • IMG_20160918_120258.jpg
    IMG_20160918_120258.jpg
    98.1 KB · مشاهده: 33
  • Like
Reactions: NO ps3

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
این ماد یه نصب اصلی داره که خیلی راحته باید با برنامه openiv از قسمت package installer فایل redux.oiv که ۳ گیگ هست نصب بشه که تغییراتی مانند تغییر توی شاخ و برگ درختان و ابرهای آسمان و ساختمونها و رفلکشن رنگ ماشینها و باران و اینجور چیزا رو شامل میشه
حدود ۱۵ مدل از تنظیمات reshade and enb داره که من همشو تست کردم اما از اونا عکس نذاشتم تو این تاپیک
کلا اسکرینهایی که از این ماد اومده بیرون اگه دقت کنی بصورت کاملا هنری گرفته شده مثل حالت فتومد منم چندتا عکس شب میگیرم میذارم کیف کنید
چندتا عکس دارم اینارو چون تو تلگرام آپ کردم رزولوشن 720p داره اما فعلا اینارو میذارم تا شب کیفیت بهتر قرار بدم
ممنون از لحاظ سنگینی چطوره مادش؟!!مثل قبلیه هست که اینجا تست کردیم یا نه بیشتره!! بعدشم اگه توجه کنی این ماد بیشتر تو روز مانور داده
و این حالت سفیدی که به ساختمونا داده جالبه برام اگه بتونی یه شات اینجوری بگیری عالیه

Amir gh

کاربر سایت
Sep 19, 2015
96
واقعا مد قشنگیه مخصوصا شب های تاریکو بارونش را خیلی دوست دارم.
کیفیت تسکچر ابرها و برگ و درختان هم خیلی بهتر شده.نورپردازی و بقیه قضایاها که مربوط به ENB VA SWEETFX میشه که واقعا خوب کانفیگ شده.
تائیرش روی فریم چقدره حدودا؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
در مورد فریم ریت بستگی داره کدوم ورژن از reshade and enb استفاده بشه
بعضیاشون واقعا سنگین هستند قشنگ فریم ریت نصف میکنن مثل redux ultra v1 و redux filmic hevay ولی بقیه نرمال هستند

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
در مورد فریم ریت بستگی داره کدوم ورژن از reshade and enb استفاده بشه
بعضیاشون واقعا سنگین هستند قشنگ فریم ریت نصف میکنن مثل redux ultra v1 و redux filmic hevay ولی بقیه نرمال هستند
من از redux ultra v2 استفاده میکنم
ازشون پرسیدم بهم گفتن واسه تریلر ها هم از همین reshade بیشتر استفاده کردن
همه ی reshade ها رو امتحان کردم فقط این اون چیزی که میخوام رو بهم میده
یه چند تا فریم بیشتر نمیخوام. راهی هس؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من از redux ultra v2 استفاده میکنم
ازشون پرسیدم بهم گفتن واسه تریلر ها هم از همین reshade بیشتر استفاده کردن
همه ی reshade ها رو امتحان کردم فقط این اون چیزی که میخوام رو بهم میده
یه چند تا فریم بیشتر نمیخوام. راهی هس؟
این ultra v2 خیلی خوبه
چندتا اسکرین توپ گرفتم با کیفیت 4k گرفتم میذارم ببینید
درصدد تست redux filmic preset هم هستم از اونم اسکرین میذارم

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
دوستان کسی تونسته رو نسخه کرکی (آپدیت ۶ ) اجراکنه ؟ من کلا بازی رو دوباره خام نصب کردم (با آپدیت۶)بعدش فایلهایی رو که گفته بود رو داخل پوشه مود میریزم بعدش از طریق open IV نصب کردم مود رو
ولی تو لود کرش میکنه و خطای دیتا میده؟!!
کسی راه حلی داره؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
دوستان کسی تونسته رو نسخه کرکی (آپدیت ۶ ) اجراکنه ؟ من کلا بازی رو دوباره خام نصب کردم (با آپدیت۶)بعدش فایلهایی رو که گفته بود رو داخل پوشه مود میریزم بعدش از طریق open IV نصب کردم مود رو
کسی راه حلی داره؟
ببین اگه تو حالت خام درست نصب میشه و درست اجرا میشه
پس مادها رو درست نصب نمیکنی
توجه کن ببین کجا ماد رو باید دقیق بریزی

• Like

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
کسی راه حلی داره؟
من نسخه کرکی هست
شما redux day1patch که 25 کیلوبایت هست رو هم باید نصب کنی
محتویات scriptHook v رو هم کپی کن داخل محل بازی

Attachments

• REDUX_PATCHDAY1.zip
    25.2 KB · مشاهده: 12
  • Like

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
خب دیشب نصب کردم البته اگه بد‌ون enb هم نصب کنید گرافیک بازی کاملا افزایش پیدا میکنه واقعا عالیه من ultra v2 رو هم امتحان کردم به نظرم زیاد جالب
نبود حالا به غیر از این که فریم ریت رو نصف میکنه بازی خیلی شارپ میشه و شبا که کلا باید عصا دستت بگیری تو بازی :Dعملا همه جا تاریک میشه ولی بنظرم redux original بهتره
هم رنگا زیاد تند نیست هم شبا خیلی تاریک نیست خیلی هم به شات هایی که قبلا داده بودن بیرون نزدیکه در کل بازم باید تست کنم کلا گرافیک بازی تغییر میکنه
یه سوال برای تغییر ماشینا باید از طریق پوشه مود تغییر داد یا پوشه اصلی بازی؟!!

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر