شکارچی کابوس - داستان Bloodborne

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
یه سوال جالب که حتما جوابشو میخوام بدونم از شماها(کسایی که تو جریان تاپیک هستین):

مگه orphan of kos و mother kos کشته نمیشن.....پس میکلاش چرا از kos میخواد که مثل rom بهشون چشم و بصیرت بده؟؟
مگه نمیدونسته kos مرده؟یا kos یکی دیگس کلا/:)

.

خب مرگ Orphan Of Kos و Mother Kos که بعد خط داستانی اصلی اتفاق میوفته پس مشکلی نداره :d ولی اگه بگیریم که کاری به این دو نفر نداره و طرفش دقیقا کاز هست و بخاطر اسم یتیم، خود Kos مرده میشه گفت میکلاش بی اطلاع بوده یا بازم ‌به کازی که مرده اعتقاد داشته.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
خب مرگ Orphan Of Kos و Mother Kos که بعد خط داستانی اصلی اتفاق میوفته پس مشکلی نداره :d ولی اگه بگیریم که کاری به این دو نفر نداره و طرفش دقیقا کاز هست و بخاطر اسم یتیم، خود Kos مرده میشه گفت میکلاش بی اطلاع بوده یا بازم ‌به کازی که مرده اعتقاد داشته.
اون بلایی که سر mother kos اومده و کشتنش به مدتها قبل از تاسیس school of mensis بر میگرده.....چون اون npc میاد و برگنورث رو نفرین می کنه و ماریا هم که تو اون زمان حادثه اونجا بوده و بعدش مرده که تو ورک شاپ قدیکی هم به جاش عروسک هست.
کلا جریان اتفاقات fishing hamlet مال خیلی قبل هست و حتی قبل ازتاسیس مدرسه منسیس

اینم که بگیم به کسی که مرده اعتقاد داشته نمیشه که:d چون ,این great one حالت فیزیکی داشته و با مردنش میمیره دیگه

+

مگر اینکه kos یا kosm ای که میکلاش میگه منظورش همون cosmos و کلا خدایگان و انرژی های خدایی بوده(به نظر منطقی میاد:d)

.

• Like
Reactions: stewie griffin

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اون بلایی که سر mother kos اومده و کشتنش به مدتها قبل از تاسیس school of mensis بر میگرده.....چون اون npc میاد و برگنورث رو نفرین می کنه و ماریا هم که تو اون زمان حادثه اونجا بوده و بعدش مرده که تو ورک شاپ قدیکی هم به جاش عروسک هست.
کلا جریان اتفاقات fishing hamlet مال خیلی قبل هست و حتی قبل ازتاسیس مدرسه منسیس

اینم که بگیم به کسی که مرده اعتقاد داشته نمیشه که:d چون ,این great one حالت فیزیکی داشته و با مردنش میمیره دیگه

+

مگر اینکه kos یا kosm ای که میکلاش میگه منظورش همون cosmos و کلا خدایگان و انرژی های خدایی بوده(به نظر منطقی میاد:d)

.

قضایای Fishing Hamlet مال قبل هست درست (کشته شدن Mother Kos قبول) ولی کشته شدن Orphan Of Kos توسط ما نه :d پس میتونسته طرفش اون باشه.

دیگه وقتی یک فرد خیلی یه چیزو ‌بپرسته و یجورایی به Madness برسه کاری به جسم فیزیکی نداره فقط ازون چیزی که میپرسته درخواست میکنه :d

یه نکته مهم که فک کنم ما بهش توجه نکردیم رو بگم :d Orphan حتما معنی یتیمی کامل رو نمیده :d معنی کامل:

-a child deprived by death of one or usually both parents
-a young animal that has lost his mother

در نتیجه نمیشه از همین یه کلمه نتیجه گرفت Kos مرده :d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
قضایای Fishing Hamlet مال قبل هست درست (کشته شدن Mother Kos قبول) ولی کشته شدن Orphan Of Kos توسط ما نه :d پس میتونسته طرفش اون باشه.

دیگه وقتی یک فرد خیلی یه چیزو ‌بپرسته و یجورایی به Madness برسه کاری به جسم فیزیکی نداره فقط ازون چیزی که میپرسته درخواست میکنه :d
orphan of kos‌خیلی قبل تو شکم مادرش مرده.....اونقدری که تو توضیح آیتما از جنازه mother kos‌ به عنوان "لاشه" نام برده میشه و بقایای بدنش افراد اون منطقه رو به اون شکل کریه میندازه(سوای از کارای برگنورث و great one ای و ....)

این orphan of kos ای که شما می کشی تو کابوس هست.......لاورنس سالعاس مرده و شما بعد کشتن ویکر آملیا جمجمش رو می بینی.....ماریا گردن خودش رو زده و وقتی باهاش روبرو میشی جنازش رو می بینی(عروسک هم کخ از روش ساخته شده) و همینطور لودویگ........ .

+

در نتیجه اون اشارات میکلاش یا به قول تو به madness اش ربطی داره یا منظورش از kos همون cosmoc بوده(یا father kos‌ ای در کار هست که گفته نشده)

.

• Like
Reactions: B20EAST

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
یه نکته ای که من تازگی بهش بر خوردم.
پایان بازی که با گرمن صحبت میکنی میگه من بهت رحم میکنم از این رویا تو رو خارج میکنم و هرچی که اینجا دیدی فراموش میکنی
در حالی که هانتر هایی مثل دیجورا و ایلین هنوز هم هانترز دریم رو به خاطر دارن حتی ایلین توی یکی از دیالوگ هاش میگه سلام من رو به عروسک (دال) برسون!

دلیل این تناقض به نظرتون چیه؟!

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
پایان بازی که با گرمن صحبت میکنی میگه من بهت رحم میکنم از این رویا تو رو خارج میکنم و هرچی که اینجا دیدی فراموش میکنی
در حالی که هانتر هایی مثل دیجورا و ایلین هنوز هم هانترز دریم رو به خاطر دارن حتی ایلین توی یکی از دیالوگ هاش میگه سلام من رو به عروسک (دال) برسون!

چیزی که می خوام بگم شاید ربطی کوچیکی به حرفت داشته باشه
زمانی که درخواست جرمن رو قبول کنید و دوباره بازی شروع بشه،چندبار که برید هانتر دریم و بیایید میبینید عروسک کنار یک قبر ایستاده و میگه این قبر یه هانتر بوده که زمانی میشناختمش،یعنی الان تو رو به یاد نمیاره!انگار پس از هر پایان تو نقش یک هانتر دیگه بازی میکنیم من اینطور فکر میکنم

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی

نکته جالبی هست ولی کلا هیچ چیز در موردش گفته نشده......
اینکه هیچ چیز قرار نیس یادت بمونه ولی ایلین میاد از عروسک هم صحبت می کنه میتونه یه نوع بیداری باشه....تو خواب تو یه چیزایی پراکنده یادت میمونه ولی کلیت یادت نمیمونه....اینم اینجوری هست یه چیزایی شاید پراکنده یادت بمونه ولی کلیت یادت نمیمونه

نکته جالب دیگه ای که من پیدا کردم قلعه cainhurst و ملکه هست:

• این قلعه تنها جایی هست که درهاش خود به خود باز میشه.....
  • کالسکه ای که میارتت سوار نداره....
  • نامه دعوت به قلعه رو نمیدونیم کی میاره میذاره رو تختی که اول ازش بلند شدیم
  • ملکه رو صندلی که نشسته یه جای خالی هم براش کنارش هست(که مطمینا مرد)
  • این فرقه هم دنبال اون چکیده خون بودن که به تعریف بازی oedon عاشق خون هست....
  • خود ملکه هم منتظر child of blood هست.....
  • وقتی هم که اخرین پیاله مربوطه به ملکه یارنام رو باز می کنی بری پیشش کلا رفتارش و حرفاش با تو عوض میشه.....
  • و فوق العاده جالبتر اینکه اگه کشته بشه بدنش رو ببری پیش ارامگاه اون great one تو altar of spair میتونی زندش کنی

اودن و ملکه؟:d

.

• Like

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
نکته جالبی هست ولی کلا هیچ چیز در موردش گفته نشده......
اینکه هیچ چیز قرار نیس یادت بمونه ولی ایلین میاد از عروسک هم صحبت می کنه میتونه یه نوع بیداری باشه....تو خواب تو یه چیزایی پراکنده یادت میمونه ولی کلیت یادت نمیمونه....اینم اینجوری هست یه چیزایی شاید پراکنده یادت بمونه ولی کلیت یادت نمیمونه

نکته جالب دیگه ای که من پیدا کردم قلعه cainhurst و ملکه هست:

• این قلعه تنها جایی هست که درهاش خود به خود باز میشه.....
  • کالسکه ای که میارتت سوار نداره....
  • نامه دعوت به قلعه رو نمیدونیم کی میاره میذاره رو تختی که اول ازش بلند شدیم
  • ملکه رو صندلی که نشسته یه جای خالی هم براش کنارش هست(که مطمینا مرد)
  • این فرقه هم دنبال اون چکیده خون بودن که به تعریف بازی oedon عاشق خون هست....
  • خود ملکه هم منتظر child of blood هست.....
  • وقتی هم که اخرین پیاله مربوطه به ملکه یارنام رو باز می کنی بری پیشش کلا رفتارش و حرفاش با تو عوض میشه.....
  • و فوق العاده جالبتر اینکه اگه کشته بشه بدنش رو ببری پیش ارامگاه اون great one تو altar of spair میتونی زندش کنی

اودن و ملکه؟:d

.

با توجه به اینکه هر شخصیتی توی بازیهای میازاکی نمایانگر یه دیدگاه هست ، اودن بنظرم شخصیت Perv of The year هست... بسی بالاتر از گرالت! :D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
دوستان چن تا سوال
یکی اینکه این هانترا که توی بازی هی میومدن میزدنمون علت کارشون چی بود؟یعنی چه دشمنی باهامون داشتن؟
بعد توی قسمت Nightmare mensis این همه جسد که helmet of mensis رو سرشون بود کی بودن؟و چرا مرده بودن؟
اون بچه که توی کالسکه بچه بود دقیقا فرزند کی بود؟چرا سر تا سر بازی صدای گریش میومد؟

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دوستان من این بازی رو خیلی وقته خریدم و متاسفانه به دلیل مشغله کاری(کارمندم) فقط روزهای تعطیل میتونم برم سراغش.....ولی واقعا لذت میبرم از اینکه شماها اینطور با علاقه دنبال خط به خط دیالوگها هستین واسه اینکه داستان رو بشکافین و به رازهای نگفته ش پی ببرین . این بازی واقعا چیز عجیب و اعتیاد آوریه . من تازه روی قبرسوم هستم:d

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
دوستان چن تا سوال
یکی اینکه این هانترا که توی بازی هی میومدن میزدنمون علت کارشون چی بود؟یعنی چه دشمنی باهامون داشتن؟
بعد توی قسمت Nightmare mensis این همه جسد که helmet of mensis رو سرشون بود کی بودن؟و چرا مرده بودن؟
اون بچه که توی کالسکه بچه بود دقیقا فرزند کی بود؟چرا سر تا سر بازی صدای گریش میومد؟
من یه فایل داستانی دارم اماده می کنم ۴۰....۵۰ صفحه.اگه یکی دو روز اجازه بدین میذارم همینجا و میتونید جواب همه سوالاتتونو تا حد زیادی بگیرید.

دوستان من این بازی رو خیلی وقته خریدم و متاسفانه به دلیل مشغله کاری(کارمندم) فقط روزهای تعطیل میتونم برم سراغش...:d
منم کار می کنم اتفاقا دوست عزیز ولی هر روز میرم سراغش:d
قربانت.

.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به این برخوردین آیا؟!
Ring%20of%20Betrothal.png

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
به این برخوردین آیا؟!
Ring%20of%20Betrothal.png

اره تو chalice ها بوده ......میتونی از ملکه annelise خواستگاری کنی باهاش که اونم قبول نمی کنه
تو توضیح ایتم هم به عقد خدایان با زنان جهت فرزنداوری اشاره شده

.

• Like

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اره تو chalice ها بوده ......میتونی از ملکه annelise خواستگاری کنی باهاش که اونم قبول نمی کنه

.
اسم چلیس رو یادت هست؟
پیدا کرم
Pthumeru Ihyll Root

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد

.

درسته. قبل اینکه پست بدم در موردش تحقیق کردم... ولی خیلی جالبه... بعد نزدیک 400 ساعت گیم پلی توی یکی از دانجن ها از یه تابوت پیداش کردم. باورم نمیشه که بعد 400 ساعت باز غافلگیر شدم!

• Like
Reactions: B20EAST

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر