Multi Platform Assassin's Creed Chronicles China

250px-Assassin%27s_Creed_Chronicles_-_China.jpg

جدیدترین بازی از سری Assassin's Creed که اولین قسمت از سه گانه Assassin's Creed Chronicles است ، برای Xbox 1 ، PS4 و PC عرضه شد
گرافیک این عنوان به سبک 2.5 بعدی است و از بعد هنری و تنوع لوکیشنها بی نظیر است
بازی داستان دختری به نام Shao Jun در سال 1526 را روایت می کند . او آخرین اساسین از فرقه برادری چین است ، که اولین بار در انیمیشن کوتاه Assassin's Creed Embers معرفی شد
حالا دو سال از آن اتفاقات گذشته و امپراطوری خاندان Ming در حال فروپاشی است .
اکنون Shao Jun برای انتقام گیری از تمپلارها ، نجات خواهران و برادرانش و بازپس گیری انجمن برادری اش ، توسط Ezio Auditore تجدید قوا کرده و با مهارتهای بدست آورده به چین بازگشته است

اطلاعات بازی :

Genre: Action,Platform-Adventure
Developer: Climax Studio
Publisher: Ubisoft Entertainment
Game modes:Single-player
Release Date: Apr 21, 2015
Minimum:
OS: Windows 7 SP1 or Windows 8 or Windows 8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTS450 or AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Version 10
Hard Drive: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Video Drivers: nVidia GeForce 347.52 and AMD Catalyst Omega 14.12

Recommended:
OS: Windows 7 SP1 or Windows 8 or Windows 8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core i3 2105 @ 3.1 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD5870 or better (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Version 10
Hard Drive: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Video Drivers: nVidia GeForce 347.52 and AMD Catalyst Omega 14.12. Supported video cards at the time of release: nVidia GeForce GTS 450 or better, GTX 500, GTX 600, GTX 700 series; AMD Radeon HD5770 or better, Radeon HD6000, HD7000, R7 200, R9 200 series Note: Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.

acc-china-screen1-thumb_197356.jpg

acc-china-screen2-thumb_197358.jpg

acc-china-screen3-thumb_197360.jpg

acc-china-screen4-thumb_197362.jpg

acc-china-screen5-thumb_197364.jpg

acc-china-screen6-thumb_197366.jpg
شما میتونید این بازی رو با قیمت $9.99 از استیم تهیه کنید همچنین نسخه کرک شده Codex با حجم 2.9GB در دسترس است

xfx1370

کاربر سایت
Jul 8, 2013
14
بازی بدی نیستش.سبکش بیشتر مخفی کاریه و نمیشه مثله بقیه بازیای این سری گله ای آدم بکشی. گرافیکشم آنچنان بالا نیست ولی هنری و قشنگه.
در کل به نظرم ارزش یک بار بازی کردنو داره.

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
من هر کاری میکنم بازی نمیاد بالا ارور MSVCR110 dll میده برنامه microsoft visual C را هم نصب کردم ولی بازم نمیاد بالا چیکارش کنم ؟؟؟
ممنونم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
، گفتم یه دو تا اسکرین شات بذارم از بازی ، محیط بازی خیلی خوبه ، گیم پلی خوبی داره ، یه خورده کسل کننده ـست ، شبیه Shank هست ، اما به پای Shank نمیرسه تو گیم پلی ...

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
کسی بلک باکس رو تست کرده؟ 1 گیگ و 70 مگه فکر کنم!
واقعا بلک باکس چی پیش خودش فکر کرده که اومده اینو ریپک کرده؟!!! آخه کی پیدا میشه که واسه ۲ گیگ بیاد یه نسخه فشرده ریپک بگیره که آخرش تو اجرا شدنش کلی حرف و حدیث باشه!!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام دوستان
من هر کاری میکنم بازی نمیاد بالا ارور MSVCR110 dll میده برنامه microsoft visual C را هم نصب کردم ولی بازم نمیاد بالا چیکارش کنم ؟؟؟
ممنونم
شما هرچی c++ داری uninstall کن بعد اخرین نسخه از سایت microsoft بگیرید حله این روش خودم کشف کردم و علتش هم نصب c++ مختلفی هست که بعد از بازی ها انجام می شه هر پیغام مشابهی هم گرفتید از این به بعد با این کار درست می شه
، گفتم یه دو تا اسکرین شات بذارم از بازی ، محیط بازی خیلی خوبه ، گیم پلی خوبی داره ، یه خورده کسل کننده ـست ، شبیه Shank هست ، اما به پای Shank نمیرسه تو گیم پلی ...
[/URL]
[/QUOTE[/URL]]

باید بگم که shank یه بازی کاملا عادی و حتی خسته کننده بود پیشنهاد می کنم ابر بازی dishwasher vampire smile که البته پورت غیر رسمیشم که البته نمی دونم چطوری برای pc عرضه شده رو بازی کنید تا مفهوم گیم پلی خفن مشخص بشه این بازی از گیم اسپات هم 9 گرفته بهترین بازی xbla هم بود که من بازی کردم هر کسی بازیش نکنه نصف عمرش عملا بر فنا هست
این بازی هم بازی کردم بازی بدی نیست بازی 1 کپی برداری از بازی معروف mark of ninja قطعا کسایی که بازیش کردن سریعا یاد این بازی می افتن البته متای mark of ninja نزدیکای 9 هست اما متای ac 6.5 اینا هست:d

آخرین ویرایش:

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
من تمومش کردم. بازی متوسطی بود. کسی میدونه واسه قسمت بعدی که اتزیو هستش باید این قسمت هم باشه تا بازی نصب بشه یا جداگونست اینو پاکش کنم بره؟ سیوها رو چی؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
من تمومش کردم. بازی متوسطی بود. کسی میدونه واسه قسمت بعدی که اتزیو هستش باید این قسمت هم باشه تا بازی نصب بشه یا جداگونست اینو پاکش کنم بره؟ سیوها رو چی؟

اتزیویی وجود نداره . اون یه شخصیت جدید هندی هستش و اون یکی هم روسی .
معلوم نیس اما احتمالا دو تای بعدی هم جداگانه عرضه میشن

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
بازی خوب نبود. بدم نبود. گیم تکراری و مخفیکاری بدور از هیجان آنچنانی. کلا توی این خلاصه میشه. البته یه سری Take down داره که اونم ای کاش یکم زحمت می دادن به خودشون حد اقل دو انیمیشن رو برای هر نوع حمله می ذاشتن

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
اتزیویی وجود نداره . اون یه شخصیت جدید هندی هستش و اون یکی هم روسی .
معلوم نیس اما احتمالا دو تای بعدی هم جداگانه عرضه میشن

خودم هم میدونستم هندیه ولی اخر بازی وقتی زنه داشت باهاش حرف میزد احساس کردم اتزیو صداش کرد شاید هم من درست نشنیدم یا شاید هم اصلیت اتزیو هندی باشه :d لباس اتزیو هم تنشه :-/

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
خودم هم میدونستم هندیه ولی اخر بازی وقتی زنه داشت باهاش حرف میزد احساس کردم اتزیو صداش کرد شاید هم من درست نشنیدم یا شاید هم اصلیت اتزیو هندی باشه :d لباس اتزیو هم تنشه :-/

اتزیو فقط تو بخش آموزشی همین نسخه است با یه صدای شَتَره زده و قیافه ی چلوسیده که تو ذوق میزنه:d
اون یارو هندیه هم به نظر خودم لباسش بیشتر الطایر هست تا اتزیو

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
Graphics - Optimization Anti-Aliasing + Resolution Fix + Rebindable Control Keys

Game was quite good but some things annoyed me like unrebindable keyboard controls and the lack of graphic options to set thus the horrible jaggies and the buggy resolution change.

Now here's how to make the game look more awesome.

Before doing any of the following, make sure to backup the file BaseSystemSettings.ini which can be found in C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Assassins Creed Chronicles China\Engine\Config

Open the file BaseSystemSettings.ini

Anisotropic ******ing

The game sets the anisotropic ******ing to x4 by default. You can change this by finding the line "MaxAnisotropy" and change the value to 16.

Anti-Aliasing

Anti-Aliasing was disabled in the game by default and in fact there's no option to change it in-game either. To get rid of the jaggies, find the line "bAllowD3D9MSAA". Set it to "True".

Also find the line "MaxMultiSamples" and change set it to 8 but be warned though that there might be issues with the menu UI.

Resolution

The game sets the resolution to 720p even if you change to higher resolutions. Though there's workaround to this by changing to game to windowed mode, set your desired resolution and press ALT+ENTER. But this one is a sure way to force the game into any resolution you like.

Find the line "ResX" (width) and "ResY" (height) and change it to what resolution you want to play the game at.

For example:

ResX=1336
ResY=768

After all changes are set, save the file. Run the game, have fun and enjoy.

So that's it. Hope it helps. :)
--------------------------------------------
اگه جاییش براتون نامفهوم بود بگید ترجمه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر