بدلکاران (ماشین های ایرانی) HD

new jtag

کاربر سایت
Oct 22, 2014
12
خخخ خیلی باحالی احساس کردم یه لحظه داداشم مسخرم کرد!!!:d:d:d
بازی برای اندرویده و ایرانی!!! برو مارکت های ایرانی رو ببین بعد بگو این چه جایگاهی بین اونها داره !! و اگه منظورت لول دیزاین بازیه فعلا لول ساز نداریم اما گیم و پلی و فنی بازی عالیه ،به هرکی دادم تس کرده فکش چسبیده کف زمین!! بازم میگم ایرانیه!!! تو ذهنت فکر نکن داری با PS4 یا دسته Xbox بازی میکنی!!!
بازی های ایرانی به حال و حواشونه وگرنه بازی خارجی هزارجور با ماشین هایی که از نزدیک ندیدیم دارن با بهترین کیفیت دریغ از یه ماشین ایرانی که دیده باشیم تو ایران البته نمیگم ساخت ایران ه
جالبه بدونی ویدیو بازی 14 بازدید داره 11 تا لایک!!! کسی که گوشی دستشه تا حالا کنسول از نزدیک ندیده طرز فکرش با ماها که فول گیمریم فرق میکنه عمو، من خودم PS4 که بازی میکنم میگم چه بیرنگه اما XBox پررنگتره در حد یه ذره تغییر رنگ رو احساس میکنم اما با اندروید هرچی هم باشه حال میده مخصوصا ایرانیا یه فاز دیگه داره

آخه مارکت ایرانی مگه چقدر درآمد داره که اینهمه روش زمان میزاری؟؟؟؟

کلی میخوای زحمت بکشی و آخرش بزاری 1000 تومن واسه دانلود و معلوم نیست چند نفر هم دانلود کنند...

البته در اینکه بازی داقونه شکی نیست و توی مارکت خارجی هم نمیشه به راحتی پول درآورد و ایران که دیگه جای خود داره!:d

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
بهتره اول به صورت پلان از بالا و 2d طراحی مرحلت رو برای خودت اتود بزنی بعدش سعی کنی همونو 3d کنی برای شروع هم میتونی عکس یا پلان های پیست های معروف یا پیست های تست تاپ گیر و امثال اون رو سرچ کنی و بعد از بازسازیش ابزار و موانع stunt مورد نظرت رو جایگزاری کنی..
طراحی اولیه میشه یه چیزی مثل این اگر از عکس های هوایی گوگل استفاده کنی..
viewer.php
[/URL][/IMG]

اتفاقا قبلا پیست آزادی تهران رو ساختم جادش رو بعد دیدم اعصاب این جور کارها رو ندارم
اونو با مایا ساخته بودم جادشو
محیط های ی مثل هات پورسوییت رو میتونم بسازم اما Stunt اولین تجربمه انشاالله در آینده یه دیزاینر پیدا میکنم میدم بسازه فعلا طراح فوتوشاپ گیر آوردم منو هاش خوب در اومده

- - -ویرایش - - -

آخه مارکت ایرانی مگه چقدر درآمد داره که اینهمه روش زمان میزاری؟؟؟؟

کلی میخوای زحمت بکشی و آخرش بزاری 1000 تومن واسه دانلود و معلوم نیست چند نفر هم دانلود کنند...

البته در اینکه بازی داقونه شکی نیست و توی مارکت خارجی هم نمیشه به راحتی پول درآورد و ایران که دیگه جای خود داره!:d

خدا رو شکر متوجه شدی چقدر روش زمان گزاشتم!!! بازی سازی برای من تفریحه به جای بازی کردن و پول خرج کردن انجامش میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر