Multi Platform Call of Duty: Black Ops III | PC

41109696565906184856.jpg

سازنده : Treyarch
ناشر : Activision
سبک : First-person shooter
پلتفرم : Xbox One ,PlayStation 4 ,Microsoft Windows
تاریخ انتشار : Nov 6, 2015

اطلاعات بازی :

فعلا بازی با یـ تریلر معرفی شده و باید برا اطلاعات بیشتر تا April 26th صبر کرد ....

تاپیک تصاویر بازی >>> اینجا
تاپیک مشکلات
Call of Duty: Black Ops III (نصب، کرک، مشکلات گرافیکی و ...) >>> بزودی
سایت ناشر بازی >>> اینجا
سایت سازنده ی بازی >>> اینجا
سایت بازی >>> اینجا

سیستم مورد نیاز :

: Call of Duty: Black Ops 3 – PC Minimum Requirements

Operating System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit-
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz-
Memory: 6 GB RAM-
Graphics: GeForce GTX 470 @ 1GB / Radeon HD 6970 @ 1GB-
DirectX: Version 11-
Network: Broadband Internet connection-
Sound Card: DirectX Compatible-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
دوستان لطفا کمک کنید:| هر وقت چند گاهی که دیر به دیر میرم تو بازی موقع پلی کردن بازی اول این رو مینویسه : connecting to onlin servers قبلا که خیلی زود پر میشد ولی الان بعد یک ساعت پر میشه دوباره موقع تموم شدن از اول میاد و کلا وصل نمیشه به سرور میتونه دلیلش از چی باشه؟ :/:|

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
بعد از آپدیت آخر که 130 مگ بود فکر کنم این اختلال به بازی اضافه شده که بعد از کلیلک روی online موقع اتصال به سرورهای بازی checking files ... می کنه و بعد 100% دانلود رو انجام میده که این از ابتدا بود و طبیعیه اما طول کشیدنش به نظر من علاوه بر مشکلات سرورهای بازی بیشتر برمیگرده به خرابی و کیفیت پایین و پینگ لاست اینترنت مزخرف ما .

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
بعد از آپدیت آخر که 130 مگ بود فکر کنم این اختلال به بازی اضافه شده که بعد از کلیلک روی online موقع اتصال به سرورهای بازی checking files ... می کنه و بعد 100% دانلود رو انجام میده که این از ابتدا بود و طبیعیه اما طول کشیدنش به نظر من علاوه بر مشکلات سرورهای بازی بیشتر برمیگرده به خرابی و کیفیت پایین و پینگ لاست اینترنت مزخرف ما .
ممنون (:
این بازی کلا یک جوری هست تو چند مدتی که بازیش کردم کلا نابودم کرد بدبختی اون جاست از بازی هم خیلی خوشم اومده... ولی کلا سروراش -.- هر موقع عشقشون کشید وصل میشن هر موقع خودش خواست پیدا میکنه... کلا مچ مکینگش خیلی مزخرف شده... این مشکلاتم همه دارند حتی همه دوست های اروپایی و غیره...و فکر نکنم هم از پینگ و این چیزا باشه...در کل تجربه اول واخر خرید بازی اکنی برای من بود.

• Like
Reactions: Annunaki ™

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آپدیت جدید بازی عرضه شده :

5jzf_screenshot_(50).png

و کامنتای جالبشو :

rz0h_screenshot_(51).png

میان بهتر کنند بعد از این همه مدت بدتر ـم میکنن!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
علی:D شما الان بازی رو دارید؟ میشه بگید مقدار مصرف رمش چقدر هست موقع اجرا بازی؟؟؟؟ شما تو تکسچر های high هیچ گونه لگی ندارید؟ تو مولتی؟:D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
آپدیت جدید بازی عرضه شده :

5jzf_screenshot_(50).png

و کامنتای جالبشو :

rz0h_screenshot_(51).png

میان بهتر کنند بعد از این همه مدت بدتر ـم میکنن!

علی من بازیو بعد از این آپدیت تست کردم مشکلی تو جوین شدن نداشت !
قسمت زامبی بازی و لابی راه افتاده و شلوغه چند دست هم زامبی زدم خیلی خوب بود .
کلا این آپدیت تاثیری روی گیم پلی نداشته

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
علی من بازیو بعد از این آپدیت تست کردم مشکلی تو جوین شدن نداشت !
قسمت زامبی بازی و لابی راه افتاده و شلوغه چند دست هم زامبی زدم خیلی خوب بود .
کلا این آپدیت تاثیری روی گیم پلی نداشته
منم مشکلی نداشتم ، یه سری هیتر هم این وسط هستن دیگه
علی:D شما الان بازی رو دارید؟ میشه بگید مقدار مصرف رمش چقدر هست موقع اجرا بازی؟؟؟؟ شما تو تکسچر های high هیچ گونه لگی ندارید؟ تو مولتی؟:D
تو این پست دقیق گفتم : Call of Duty: Black Ops III | PC البته این مربوط به زمان انتشار بازی بود و با این آپدیت های خیلی بهتر شد ، نه روی بالاترین تنظیمات هیچ لگ و استاتر ندارم.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
مرده شور اکنی رو ببره با این بازی سازیش... هر کی ندونه الان گرافیکش مثلا فلان .... و فلان... نسل و چه چهه این نسل و اون نسل شده که رو سطح high بالای 4 گیگ ویرم بخواد :| لول فکر کردم فقط من مشکل کرش شدن تو بازی داشتم رو مدیوم با این که خیلی غیر قابل تحمل میشه و یک دهم بتلفیلد الترا نیست... بار پردازشی بیشتری رو نسبت به اون میخواد :| کلا توصیه من اینه اگه کارت + 6 گیگی داشتید بخرید بازی کنید و لذت ببرید. :|

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
مرده شور اکنی رو ببره با این بازی سازیش... هر کی ندونه الان گرافیکش مثلا فلان .... و فلان... نسل و چه چهه این نسل و اون نسل شده که رو سطح high بالای 4 گیگ ویرم بخواد :| لول فکر کردم فقط من مشکل کرش شدن تو بازی داشتم رو مدیوم با این که خیلی غیر قابل تحمل میشه و یک دهم بتلفیلد الترا نیست... بار پردازشی بیشتری رو نسبت به اون میخواد :| کلا توصیه من اینه اگه کارت + 6 گیگی داشتید بخرید بازی کنید و لذت ببرید. :|

من با 4 گیگ vram روی high مشکلی ندرام .
تازه رزولوشن هم 2k هست .

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
البته این نظر شخصی منه طبق تجربه هنوز روش وقت نکردم کار کنم: مصرف مموری تو بازی ها یه جوری طمع کاره ، مثلا من یه بازی رو با رم گرافیک 4 گیگ 980 تست میکنم 3800 مگ اشغال میشه اما همون روی 6 گیگ TI حدود 4500 مگ مصرف میکنه ، بعد جالبه که بازم همون تنظیمات و محتوا روی TitanX حدود 6800 مگ اشغال میکنه ، هنوز نه دلیل قانع کننده ای براش پیدا کردم و نه علتی اما به وفور این مسئله رو تجربه کردم...

wall1234wall

کاربر سایت
Jul 20, 2016
1
دوستان شرمنده میپرسم اگه تکراریه سوالم من تازه واردم .میخوام تو بخش داستانی black ops iii اسلحمو عوض کنم ولی نمیشه .نمیتونم اسلحه هارو ازرو زمین بردارم .چکار کنم ترینری پچی آپدیتی وجودنداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر