Devil May Cry 4 Special Edition | PC

Devil May Cry 4 Special Edition

Developer:Capcom
Genre:Hack And Slash
Platform:PC/Xbox One/PS4
2015 Release Date:24June

3 تیر 1394
بلاخره Copcom بازی محبوب DMC 4 رو برای انتشار بر روی PC تایید کرد.
نسخه باز سازی شده با نام رسمی DMC 4 Special Edition انتشار میابد و شامل همه ی آپدیت ها و همچنین همه بخش های اضافه نیز میشود.
سه شخصیت با نام های Vergil و Lady و Trish قابل بازی هستند و هر کدام گیم پلی خودشان را دارند.
لباس های جدیدی برای شخصیت ها وجود دارد.
همچنین بخش Dark Knight هم در این نسخه وجود دارد.
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,356
دوستانی که این بازی رو انجام دادن میتونن بگن چند ساعت گیم پلی داره این بازی؟ توسایت hltb زده 10ساعت ولی بعیدمیدونم .چون با 25گیگ حجم نباید 10ساعته تموم شه
داداش من حجم بازی چه ربطی به زمان گیم پلی داره؟
قدیم بازی می ساختن 700 مگابایت 20 ساعت طول می کشید یا الان بازی میسازن 100 گیگ 10 ساعته تموم میشه
حجم زیاد بخاطر بالا رفتن گرافیک و مولتی و ... چیزاس
این بازی تا جایی که یادمه بین 10 الی 15 ساعت بسته به درجه سختی و بازی خودتون زمان می بره

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
داداش من حجم بازی چه ربطی به زمان گیم پلی داره؟
قدیم بازی می ساختن 700 مگابایت 20 ساعت طول می کشید یا الان بازی میسازن 100 گیگ 10 ساعته تموم میشه
حجم زیاد بخاطر بالا رفتن گرافیک و مولتی و ... چیزاس
این بازی تا جایی که یادمه بین 10 الی 15 ساعت بسته به درجه سختی و بازی خودتون زمان می بره
درسته.مرسی از پاسختون.
گیم پلی طولانی فقط فارکرای و witcher که50ساعت طول میکشه

• Wow
Reactions: kamyy

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
  • درود وقت بخیر . زمانیکه داخل مرحله ۶ میشم و میخام داخل در دگیه بشم بازی خارج میشه و ارور میده مشکل از کجاست … لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر .
    DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED: mpStagingBuffer->Map(D3D10_MAP_READ_WRITE,0,&pbuf)

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
سلام دوستان ، من هم نسخه ی کدکس و هم نسخه ی فیت گرل رو دارم و اکثر مود ها رو با تمام شخصیت ها تمام کردم اما لباس های lady dmc 3 و Gloria با اینکه توی نسخه هایی که دارم جزو دی ال سی ها هست اما اصلا نمیان و نمایش داده نمی شن ، چجوری میتونم بگیرمشون ؟ توی مشخصات نسخه فیت گرل هم نوشته که لباس ها هستن ولی من نمی بینم اصلا

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
درسته.مرسی از پاسختون.
گیم پلی طولانی فقط فارکرای و witcher که50ساعت طول میکشه
کم و زیادش مهم نیست مهم پختگی و کیفیت هست . لست 1 با حدود 13 ساعت گیم پلی تاثیری روی آدم می زاره که بازی های 50 ساعته نمی گذارند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر