System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,714
نام
امیر
من هنوز ps3 نگرفتم می خواستم بدونم اگه یه بازی بگریم تو blue ray خود بازی firmware مخصوص بازی هست یا نه. مثلا mgs4 .
خیلی ممنون!!!!!!!!!!!!
آره هست ولی باید اون بازی ریجنش با دستگاه یکی باشه تا firmware هم ریجن با خود دستگاهت رو روش بریزی.

یعنی mgs4 که بازیه جدیدیه ،جدیدترین firmware رو نداره؟؟؟

جدید ترین 2.40 اه که روی mgs4 نیست . فکر می کنم روی mgs4 ورژن 2.35 باشه اگه اشتباه نکرده باشم . البته دوستان اگه اشتباه می کنم تصحیحش کنن چون هنوز mgs4 بی دستم نرسیده :D

آخرین ویرایش:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
من هنوز ps3 نگرفتم می خواستم بدونم اگه یه بازی بگریم تو blue ray خود بازی firmware مخصوص بازی هست یا نه. مثلا mgs4 .
خیلی ممنون!!!!!!!!!!!!
اره فریمور خود بازی هست !! اما جدیدترین فریمور نیست !!

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
منم که 2.40 رو ریختم هیچ مشکلی نداشت ، ولی تو Blog Playstation زده که به دلیل برخی تماس ها از سوی مصرف کنندگان فعلا این فرمور در دسترس نیست تا اینکه مشکلاتش حل بشه . چیزی در مورد نوع اشکلال نگفته بود .

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
راه حل : آپدیت به2.40 و بریک (Black Screen if Death)

سلام .
اونایی که به 2.40 آپدیت کردن و PS3 شون بریک شده ، نگران نباشن .
دیده شده که در هنگام دانلود پروسه از 50% به 100% پریده و وقتی میخوان آپدیت کنن ، دستگاه به صفحه سیاه رفته و به نظر بریک شده ، ولی در اصل بریک نشده . دو راه حل وجود داره:

1. هارد خودتون رو با یه هارد جدید عوض کرده و در هنگام بالا اومدن هارد جدید رو فرمت کرده و از XMB لذت ببرید .

2. اگه هارد اضافه ندارید ، هارد خودتون رو از طریق PC فرمت کرده و به PS3 وصل کنید و یه بار دیگه هم با خود دستگاه فرمت کنید .

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
من update کردم و 2 بار هنگ کرد 1 بار سر GTA IV online بار دیگه هم سر ارسال پیام.ولی ps3 رو خاموش کردم و IP رو عوض کردم دیگه تا الان هنگ نکرده!

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
خوب خدا رو شکر که مشکلی پیش نیومده ،
به نظر من که بهترین راه اینه که فرمور رو با PC دانلود و از طریق Memory Card آپدیت رو انجام داد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ریشه این اپ دیت کنده شد از سایت پلی استیشن اروپا:D.
untitled.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر