System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان سلام اقا من همیشه 360 و الانم وان دارم میخوام پی اس 3 فت بخرم با قیمت خیلی خوبه 150 از دوستم
الان هیچ چیز کپی خور توش نیست قبلا 3.55 بوده بدون دلیل پاکش کرده الان میخوام بزارم دوباره
اخرین ورژن چیه که مشکلی نداره
بیشتر از همه میخوام این بازیها اجار بشه Last of us , god of war3 , uncharted 1 2 3
بی زحمت کمکم کتید هیچی از یلی استیشن بلد نیستم
لینک دنلودهای مورد نیازم بزارید دوستم بلده بریزه روش مرسی از اساتید

yashar2k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
40
نام
سید مصطفی
سلام . من PS3 رو به اخرین اپدیت 4.76 از طریق سایت PS3 دانلود کردم و از طریق فلش آپدیت کردم اما الان مولتی منم اجرا نمیشه و ارور میده80010017. مولتی منم ورژنه حبیب هستش. ممنون میشم راهنماییم کنید!!

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
سلام . من PS3 رو به اخرین اپدیت 4.76 از طریق سایت PS3 دانلود کردم و از طریق فلش آپدیت کردم اما الان مولتی منم اجرا نمیشه و ارور میده80010017. مولتی منم ورژنه حبیب هستش. ممنون میشم راهنماییم کنید!!

درود
عزیز شما نباید از طریق اینترنت اپدیت رو انجام میدادید کاستوم فریمور داخل همین سایت برای دانلود قرار داده شده باید اون رو دانلود و از طریق فلش اقدام به اپدیت میکردید
چون دستگاه شما شده اورجینال و باید ببرید پیش یک تعمیر کار خوب دستگاهتون رو داونگرید کنید

peiman.rps

کاربر سایت
Oct 20, 2007
7
سلام
دستگاه من از طریق نت به ورژن 4.76 آپدیت شد اما بعد از ریستارت دیگه بالا نیومد
صفحه قرمز معروف بالا میاد
آیا برای دانلود فریمور دونستن ریجن مهمه
کارتن ندارم و دستگاه هم بالا نمیاد که از منو ریجن متوجه بشم
مدل دستگاه هم fat black
ممنون میشم راهنمایی کنین

kly4ever

کاربر سایت
Apr 30, 2013
71
نام
حمیدرضا سلیمانی
سلام.من یه پی اس تری دارم اسلیم 160 گیگ.میخوام ببینم کپی خور میشه یا نه.الان آخرین آپدیت روشه و با بازی اروجینال آنلاین بازی میکنم.تا چه ورژنی قابل کپی خور شدن داره و از کجا و به چه طریقی میتونم بفهمم که ورژن اصلی دستگاه که از کارخانه در زمان تولید زدا شده چی هست?ممنون میشم راهنمایی کنید

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
سلام.من یه پی اس تری دارم اسلیم 160 گیگ.میخوام ببینم کپی خور میشه یا نه.الان آخرین آپدیت روشه و با بازی اروجینال آنلاین بازی میکنم.تا چه ورژنی قابل کپی خور شدن داره و از کجا و به چه طریقی میتونم بفهمم که ورژن اصلی دستگاه که از کارخانه در زمان تولید زدا شده چی هست?ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام همشهری، تا ورژن 3.56 ، باید ورژن اصلی کارخونه رو بدونی،بعدش اگه زیر 3.56 یا خود 3.56 بود باید بدی دانگرید ، این لینکو ببین و طبق راهنماییهاش جلو برو:

http://forum.bazicenter.com/thread73402/

peiman.rps

کاربر سایت
Oct 20, 2007
7
خواهش میکنم
نه کسی رو نمیشناسم
میگم شما که به تهران نزدیکی خب چرا نمیبریش تهران اونجا تعییرش کنی
تهران کم میرم
برمم باید سریع برگردم
سمت پل حافظ جایی هست که یکی دو ساعته انجام بدن که اگه رفتم سریع تحویل بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند