2015 SXSW GAMING AWARDS WINNERS

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
ماشاالله تلو که بازم ترکونده

میگم بیان یه کاری کنن!
هروقت ناوتی داگ یه بازی زد:
همه جایزه هارومستقیما بفرستندواسه ناوتی داگ دیگه نمیخواد ملت رواذیت کنندفستیوال واکادمی و...نمیخواد
یه جورایی این استودیو ناوتی داگ شده خدای صنعت گیم!!
والا....

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
میگم بیان یه کاری کنن!
هروقت ناوتی داگ یه بازی زد:
همه جایزه هارومستقیما بفرستندواسه ناوتی داگ دیگه نمیخواد ملت رواذیت کنندفستیوال واکادمی و...نمیخواد
یه جورایی این استودیو ناوتی داگ شده خدای صنعت گیم!!
والا....

حرفت کاملا درسته
باور کن اگر ميتونستن بهترين بازى رو هم بهش ميدادن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دیگه رسما فن بازی شده left behind اصلا در حد جایزه گرفتن نبود اصلا در حد سطح نسخه ی اصلیشم ظاهر نشد نه داستان خاصی داشت نه گیم پلی خاصی همه چیزش در یه حد نرمال رو به خوب بود

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دیگه رسما فن بازی شده left behind اصلا در حد جایزه گرفتن نبود اصلا در حد سطح نسخه ی اصلیشم ظاهر نشد نه داستان خاصی داشت نه گیم پلی خاصی همه چیزش در یه حد نرمال رو به خوب بود

مثلا کدوم DLC. داستانی اومده گیم پلی متفاوتی با بازی اصلیش داشته باشه که این دومیش باشه؟!!! منظورم داستانی بودا نه MOD. و اینجور چیزا
داستان نداشت؟! یا ابوالفضل :d
گیم پلی نداشت!؟ من رفتم سر به بیابون بزنم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مثلا کدوم DLC. داستانی اومده گیم پلی متفاوتی با بازی اصلیش داشته باشه که این دومیش باشه؟!!! منظورم داستانی بودا نه MOD. و اینجور چیزا
داستان نداشت؟! یا ابوالفضل :d
گیم پلی نداشت!؟ من رفتم سر به بیابون بزنم

نسنخه ی اصلی که عالی بود بایدم جایه می گرفت منظورم از گیم پلی خاص یعنی گیم پلی متفاوت تر یا کمی دارای تغییرات اسلحه ی جدید یا دشمن جدید یا اپدیت جدید 1 نکته شوک کننده داستانی خفن در ضمن خیلی هم کوتاه بود نصف بیشترشم که راه می رفتم 1 نکته ی داستانی جالب داشت که بی ادبی نمی شه گفت با قسمت اخر بازی که هزار نفر می ریختن سرت الباقیش در سطح پایین تری از بازی قرار داشت من نمی گم بد بود خیلیم خوب بود اما دیگه برای این همه جایزه مناسب بر عکس بازی اصلی همین dlc evil within امتیازاش از نسخه اصلیشم بهتر شد گیم پلی طولانی هم داره داستانش بد نبود dlc watchdog هم حداقل چند ساعت گیم پلی داشت ماموریت های متنوع تریم داشت یا dlc diablo اینا

اگر از لحاظ کلی بسنجیم فرمول کلی عالی tlou داخلش بود اما هیچ برتری که نداشت به نسخه ی اصلی افت هم داشت در کل به نظرم زحمت خاصی برای dlc نکشیدن همه ی زحمت ها قبلا کشیده شده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر