Cities : Skylines | PC

tz7efri0hyol9vtag4bo.jpg

Cities : Skylines بازی جدید خالقان سری Cities in Motion برداشتی مدرن از سبک کلاسیک شهرسازی می باشد . بازی عناصر گیم پلی جدیدی را برای درک هیجان و سختی های خلق و نگهداری شهر واقعی معرفی می کند. شما مطابق سلیقه خود از mod (محتوای ساخته شده توسط بازیکنان) استفاده کنید. تنها چیزی که شما را محدود می کند تخیل شماست پس با قدرت کنترل شهر را بدست گرفته و به سوی آسمان حرکت کنید.
ویژگی های اصلی بازی :

• شبیه سازی چالش برانگیز و چند لایه : یادگیری ساخت شهری از نو آسان می باشد اما تکامل این مهارت دشوار خواهد بود.در نقش شهردار با دشواری هایی از قبیل آموزش ، آب ، برق ، برقراری امنیت ، آتش نشانی ، بهداشت و درمان و بسیاری مشکلات اقتصادی مواجه خواهید شد.
  • شبیه سازی وسیع ترافیک شهری : تجربه Colossal Order از ساخت سری Cities in Motion در توسعه یک سیستم ترافیک کامل بخوبی مورد استفاده قرار گرفته است.
  • منطقه های گوناگون شهری : نقشی بیشتر از مدیر شهر داشته باشید. طراحی بخش های مختلف شهر میتواند منجر به بکارگیری سیاست هایی شود که نتیجه آن ساخت مجسمه شما در شهر خواهد بود.
  • حمایت گسترده از Modding : شهر ها و ساختمان های فعلی را بهبود بخشیده یا مدل هایی جدید خلق کنید . شما میتوانید آنها را به بازی اضافه کرده و یا آنرا با دیگر بازیکنان از طریق Steam Workshop در اشتراک بگذارید.
پلتفرم : PC
سازنده : Colossal Order
ناشر : Paradox Interactive
سبک : استراتژیک/شهرسازی
سیستم مورد نیاز :

تصاویر :

لازم به ذکر می باشد که بازی امروز منتشر شده است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
آقا این مردم بعد از بزرگ شدن شهر چرا اینقدر مریض میشن؟ صدتا کلینیک و بیمارستان ساختم ولی فایده‌ای نداشت. جاده‌ها رو هم چک کردم، آلودگی صوتی هم نیست.:|
من هم همین مشکلو دارم.
تو 2 تا خیابون 5-6 تا بیمارستان ساختم اما مردم اون 2 تا خیابون همه از دم مریضن:|

- - -ویرایش - - -

دوستانی که بازی کردن، میتونه آدمو +30 ساعت سرگرم نگه داره؟ 30$ می ارزه؟ :d
بنظر من که داره:d
اگرچه بنظرم صبر کنی تو استیم تخفیف بخوره اون موقع بگیر:d

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
اره بابا مشکل منم هست انگار قفل شدن کلا و با وجود تعداد زیاد بیمارستان ولی بازم مریضت و رسیدگی نمیشه

دوستانی که بازی کردن، میتونه آدمو +30 ساعت سرگرم نگه داره؟ 30$ می ارزه؟ :d

برای منم همینجوری بود کل خیابون پر شده بود از ماشین های امبولانس و همه مریض شده بودن!

البته مشکل من آلودگی آب بود سیستم فاضلاب رو از کنار منبع تولید آب برداشتم همه حالشون خوب شد الان دیگه کسی مریض نیست :d

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
برای منم همینجوری بود کل خیابون پر شده بود از ماشین های امبولانس و همه مریض شده بودن!

البته مشکل من آلودگی آب بود سیستم فاضلاب رو از کنار منبع تولید آب برداشتم همه حالشون خوب شد الان دیگه کسی مریض نیست :d

این مشکل به کنار کارخونه ها خیلی رو اعصابن یا مواد خام ندارن یا مشتری یا ... هر کاری می کنم بازم مشکل دارم :|

gamesk

کاربر سایت
Jun 17, 2012
13
نام
ابوالفضل
سلام به همه من الان حدود یک هفته اس که نسخه کرکی این بازی رو بازی میکنم اما حالا سیو بازیم پریده ! و الان از اول هم بازی رو شروع می کنم دیگه سیو نیمشه کسی میتونه کمکم کنه ؟ چی کار باید کنم :(

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آخرین ویرایش:

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
سلام

تاپیک مشکلات بازی هنوز زده نشده؟! من الان بازی رو بدون مشکل نصب کردم کرک رو هم کپی کردم... بازی هم اجرا میشه منتها صفحه کاملا سیاهه! اصلا بازی لود نمیشه! مشکل چیه؟

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
آقا من یه اشتباهیی کردم سد ساختم آب اومد بالا الان کل شهر شده دریاچه چون یکمی هم سطح شهر پایینه آب خالی نمیشه ساختمونام دارن خراب میشن یکی یکی.!!
هیچ راه حلی نداره این؟ یه هفتس زحمت کشیدم رو این بازی.

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
منتظر این بودم که تو استیم تخفیف بخوره که خورد و منم گرفتمش
خدایی عجب بازی ایه :d
هر چقدر این SimCity رو مخم راه رفت این مشکلو حل کرد
خیلی چیزا نداره بازی مثل چرخه آب و هوا و ...
اما بازی بالانس خیلی خوبی داره
در یک کلام عالیه :d

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
اقا شما چجوری بازی میکنیییییین !!!! من که هی کم کم پولم ته میکشه تا تموم شه !!! همون اول کلی هزینه ی اب و فاضلاب و برق میشه ! من تازه بازی رو دان کردم ورژن 5 زده اینجور که فهمیدم .

اگه آموزشی سراغ دارین بگین ! اگه راهی هست بگین ! اگه هم ترینر سراغ دارین که کار کنه که عالییییه !!! :d

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
آپدیت جدید بازی اومد به همراه DLC جدید بازی به نام After Dark! :d
قابل ذکر هست که چرخه روز و شب به همراه DLC نیست و صرفا با یک آپدیت به بازی اضافه میشه
اینم یه عکس قشنگ از قسمتی از شهرم تو شب :love:

on0lrbfub9m12s863tdc.jpg

اون مقدار ضرری که میبینین دارم میدم بخاطر نداشتن نیروگاه برق کافی واسه شب بود (و تو اون لحظه گرفتن عکس، نصف شهر تعطیل بود وگرنه +30000 بود:d )
تو شب برق زیادی مصرف میشه و نیروگاه های برقم که از طریق خورشید برق تولید میکردن دیگه جواب نمیدن و مجبور شدم یه نیروگاه اتمی راه بندازم و هر چی ضرر داشتم میدادم درست شد :d

اما مشکلی که الان دارم اینه که یه سری ساختمون از تو Workshop دانلود کرده بودم که الان هیچ کدوم نیستن!
برج های قشنگی داشتم مثل برج خلیفه و ...
نمیدونم چیکار کنم !

Rambayo

کاربر سایت
Oct 15, 2010
371
نام
Ali Vaiper
آپدیت جدید بازی اومد به همراه DLC جدید بازی به نام After Dark! :d
قابل ذکر هست که چرخه روز و شب به همراه DLC نیست و صرفا با یک آپدیت به بازی اضافه میشه
اینم یه عکس قشنگ از قسمتی از شهرم تو شب :love:

on0lrbfub9m12s863tdc.jpg

اون مقدار ضرری که میبینین دارم میدم بخاطر نداشتن نیروگاه برق کافی واسه شب بود (و تو اون لحظه گرفتن عکس، نصف شهر تعطیل بود وگرنه +30000 بود:d )
تو شب برق زیادی مصرف میشه و نیروگاه های برقم که از طریق خورشید برق تولید میکردن دیگه جواب نمیدن و مجبور شدم یه نیروگاه اتمی راه بندازم و هر چی ضرر داشتم میدادم درست شد :d

اما مشکلی که الان دارم اینه که یه سری ساختمون از تو Workshop دانلود کرده بودم که الان هیچ کدوم نیستن!
برج های قشنگی داشتم مثل برج خلیفه و ...
نمیدونم چیکار کنم !

داداش خوش به حالت
من بازیو نصب کردم همش تو صفحه لودینگ گیر می کنه !! میشه کرکتو برام آپلود کنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر