Cities : Skylines | PC

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
805
316

Cities : Skylines بازی جدید خالقان سری Cities in Motion برداشتی مدرن از سبک کلاسیک شهرسازی می باشد . بازی عناصر گیم پلی جدیدی را برای درک هیجان و سختی های خلق و نگهداری شهر واقعی معرفی می کند. شما مطابق سلیقه خود از mod (محتوای ساخته شده توسط بازیکنان) استفاده کنید. تنها چیزی که شما را محدود می کند تخیل شماست پس با قدرت کنترل شهر را بدست گرفته و به سوی آسمان حرکت کنید.
ویژگی های اصلی بازی :

• شبیه سازی چالش برانگیز و چند لایه : یادگیری ساخت شهری از نو آسان می باشد اما تکامل این مهارت دشوار خواهد بود.در نقش شهردار با دشواری هایی از قبیل آموزش ، آب ، برق ، برقراری امنیت ، آتش نشانی ، بهداشت و درمان و بسیاری مشکلات اقتصادی مواجه خواهید شد.
  • شبیه سازی وسیع ترافیک شهری : تجربه Colossal Order از ساخت سری Cities in Motion در توسعه یک سیستم ترافیک کامل بخوبی مورد استفاده قرار گرفته است.
  • منطقه های گوناگون شهری : نقشی بیشتر از مدیر شهر داشته باشید. طراحی بخش های مختلف شهر میتواند منجر به بکارگیری سیاست هایی شود که نتیجه آن ساخت مجسمه شما در شهر خواهد بود.
  • حمایت گسترده از Modding : شهر ها و ساختمان های فعلی را بهبود بخشیده یا مدل هایی جدید خلق کنید . شما میتوانید آنها را به بازی اضافه کرده و یا آنرا با دیگر بازیکنان از طریق Steam Workshop در اشتراک بگذارید.
پلتفرم : PC
سازنده : Colossal Order
ناشر : Paradox Interactive
سبک : استراتژیک/شهرسازی
سیستم مورد نیاز :

تصاویر :

لازم به ذکر می باشد که بازی امروز منتشر شده است.

آخرین ویرایش:

pes06

کاربر سایت
Sep 3, 2015
77
1
کاش سیم سیتی هیچوقت جمع نمیشد
کاش ویژگی های همینو داخل سیم سیتی پیاده میکردن

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
577
181
نام
Sepehr
کاش سیم سیتی هیچوقت جمع نمیشد
کاش ویژگی های همینو داخل سیم سیتی پیاده میکردن
اره کاش

مثلا چه ویژگی هایی

دلم واسه سیم سیتی تنگ شده
کاش هیچوقت به این بازی جدیده عادت نمیکردم
الان دیگه از سیم سیتی لذت نمیبرم
فکر کنم بخاطر ضعف هایی که در مقابل این بازی داره ازش بدم میاد

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
577
181
نام
Sepehr
نسخه کرک شدشو ندارم
دوستان لطفا اگه کسی کرک اشو داره بزاره لطفا :d
نسخه استیمش ارزش خرید داره
به ماد های زیادی دسترسی پیدا میکنی

Sent from my iPhone using Tapatalk

vafaseznamin

کاربر سایت
Jan 31, 2018
1
0
سلام دوستان . منم این بازی رو مدت ها تو سیستمم دارم اوایل همه چی پولی بود به مرور قفل ها باز میشد اما الان یه مدتی هست که همه چیز رایگان هست و پولی در کار نیست یعنی میتونی هرچقدر بخواهی جاده احداث کنی پارک هرچیزی ک قبلا ب پول نیاز داشت الان رایگان. اما قسمت منفی این بازی این هست ک یه شهری ک همه جور وقت براش گذاشتی و ساختی و جمعیت نزدیک دویست هزار نفر شده یهویی با یه بلایی طبیعی کلا نابود میشه میره هوا .یا طوفان میاد همه چیز رو خراب میکنه یا سیل میاد یا رعد و رق میزنه یا هم اینکه زلزله میاد . فقط بدترینش طوفان هست که کلا زحمت چندین هفته ات رو خراب میکنه. از شما عزیزان کسی راهکاری برای رهایی از این بلاها داره.؟؟؟؟؟؟؟؟ تشکر

hamidreza00

کاربر سایت
May 4, 2018
1
0
سلام بازی من نصب میشه میره داخل بازی ولی وقتی یکی از شهر هاروکه انتخاب میکنم بیاد بالا بازی کنم تا اهرای لودینگ میره دیگه گیر میکنه کسی میدونه مشکلش کجاست و باید چکار کنم؟

OMID H1

کاربر سایت
Jun 19, 2018
3
0
سلام بازی من نصب میشه میره داخل بازی ولی وقتی یکی از شهر هاروکه انتخاب میکنم بیاد بالا بازی کنم تا اهرای لودینگ میره دیگه گیر میکنه کسی میدونه مشکلش کجاست و باید چکار کنم؟
سلام. مال منم همیشه گیر میکنه ولی دقیقا بعد از ده دقیقه دوباره حرکت میکنه. تو هم یکم صبر کن شاید بیاد

OMID H1

کاربر سایت
Jun 19, 2018
3
0
سلام من توی بازی با هر شهری که میرم خونه ها و مغازه ها ساخته میشن ولی اداره ها و کارخونه ها ساخته نمیشن!
کسی میدونه مشکل چیه؟

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
577
181
نام
Sepehr
یافتم یافتم SKYMODS - Cities: Skylines Mods Catalogue
این سایت عالیه ماد های متنوع داره میتونید دستی دانلود کنید و به بازی کرک شده انتقال بدید
حالا چرا کرک شده ؟ اگه واقعا به این بازی علاقه داری چرا نمیخریش تا از سازنده اش حمایت کنی ؟
حداقل اگه میخوای زیاد خرج نکنی هم میتونی از ریجن روسیه بگیری که بهتر از نسخه کرکیه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟