Uncharted 3

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
به نام خداوند بخشنده و مهربان
این بازی رو خوذم ساختم تو چند ساعت قرار بود یه محیط کارتونی بسازم این از آب دراومد
ویژگی ها:
زمین دارای نورمال مپ میباشد
مساحت زمین 7000 متر مربع
تکسچر فول اچ دی
انیمیشن موشن کپچر
مرگ به صورت رگدل ragdoll
دارای سیستم waipoint
همه ی محتوا رایگان

لینک بازیhttp://s4.picofile.com/file/8174732276/Desktop_1_.zip.html

بازی از نظر فنی به تکامل رسیده هرکی میخواد تو داستان نویسی و صدا و تاصویر هنری کمک کنه دستمزدش سورس بازیه در ضمن بازی با تم طنز میباشد میان پرده به صورت تصویر مثل مکس پین میباشد داستان در همین بیابان دراندش میباشد دشمنان نهایتا زامبی میباشند همچنین بازی خطی یا اپن میتواندباشد

آخرین ویرایش:

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
اینم نمونه از صدا گزاری و یک مرحله کلیت بای اینجوریه که آب بدنتون در حال کم شدن و با قرار گرفتن در مکان تعریف شده تو بازی تشنگیتون برطرف میشه
Desktop

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ورژن اول که ماوس ساپورت نمی کرد. اگه ورژن دوم هم همینطوره که فایده نداره. باگ ماگ هم کم نداشت. می دونم نسخه ی pre آلفا هست ولی خب بیش از حد باگ داشت! :p

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
اینم نسخه اندروید
Uncharted3_www.OranusTalk.com
اینجور بازیا شاید رو کامپیوتر و کنسول جواب نده به علت گرافیک و باگ هشون اما توی اندروید عالی به نظر میرسه گیم پلی و گرافیکشون ببینم میتونم بازی ریسینگ ام رو پورت کنم یا نه ببینید پرفورمنس اینچجوریه خوب بود اونم پورت کنم سیستم تستی تون رو همراه توضیحات درمورد فریم یا روان اجرا شدن بازی بنویسید هرکی تونست عکس هم بزاره چون خودم دستگاه اندرویدی در حال حاضر در دسترس ندارم

NeverPoint

کاربر سایت
May 6, 2009
578
بازی برای موبایل تستی بود ربطی به اون تصاویری که بالا گزاشتم نداره اوایل کار بودم فعلا دارم روی ماشین سازی کار میکنم تا الویت برسه به این بنده خدا مون نسخه پیسیش رو تس کنید در ضمن یه سوال داشتم بازی ساختن برای کافه بازار میصرفه؟ مثلا همین بازیه شما رو میتونم سه بعدی با گیم پلی سه بعدی بسازم در حد کا آف با گرافیک عالی برای اندروید و وقت کردم یه تک دمو میدم فعلا دارم رویه سه تا ایده ماشین کار میکنم مسائل فنیش تمومه مونده لول سازیش طراحمون سرش شلوغه خوب کار نمیکنه
یکی ماشین جنگی با ماشین های ایرانی کاملا سه بعدی و به روز
یکی شبیه ساز واقعی ماشین دارای دوربین داشبورد و ... با ماشین های ایرانی و سوپر کار
یکی بدلکاران که تقریبا تمومه با ماشین های ایرانی پراید پیکان و ...
-اولی رو هنوز شروع نکردم هوش مصنوعیش رو زدم فیزیک ناشینش با سومی یکیه از همون فیزیک ماشین بازی پر طرفدار تیکاف(پرایدو) استفاده کردم
-دومی پکیجش حرفه ایه در حد ریل که همون بازی CarSim که ساختم همونه آپگرید شده هنوز شروع نکردم
سومی هم که اصل بازیه خداوکیلی خودم بازی میکنم کیف میکنم لذت بخشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر