چگونه PSP خریدید؟

در هنگام خرید PSP کدام یک از مدل های زیر را خریداری کردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    34

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
داداش همه بازی هاش توی PSV قابل اجرا هست زبان شیرین پارسی حرف می زنم :D

من psp که دوست دارم و لذت میبرم
کنسولی که ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار گیر میاد
و‌ بهش علاقه دارم
بجاش ویتا بخرم ۱ میلیون و بالاتر تا psp بازی کنم روش؟

همون حرفی که یه نفر تو تاپیک ps2 زد
اومد مسخره کرد و گفت رو پلی ۲ بازی میکنید من رو pc هم ۱۰ میلیونه شبیه سازیش میکنم 4k

منم گفتم پلی ۲ رو ۳۰۰ هزار نخرم برم ۱۰ میلیون بدم شبیه سازیش کنم؟ بازی که حتی hd ساخته نشدن الکی 4k کنم

• Like
Reactions: BehzaDG

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
من 1.200 با تبدیل با رم 64 خریدمش تابستون هک دائمی 3.65 اما گوشه هاش یکم زدگی داشت که خودم رنگش کردم البته الان براش حافظه 128 گرفتم 64 کمشه برای ارشیو دلخواه جمع کردن. لیست بازی های خوبش رو تاپیکش گذاشتم اما بهرین هاش بالای 15 تا هست. حداقل 10 تا بازی توش پیدا می کنی که سرگرمت بکنه. غیر از PSP هاش
15 تا بازی خوب داره فقط؟ :| البته میشه به عنوان یک نسخه اپگرید شده پی اس پی هم بهش نگاه کرد! نمیدونم چرا همه سایت ها زدن ناموجود؟! راستی دیگه جایی نسخه GO اکبند برا فروش پیدا نمیشه؟ این نسخه GO با این که کشویی بود ولی سگ جون بود نزدیک یک قرن باهاش بازی کردم بعدش هم عموی گرامی بردش:|:)) الان میفهمم واقعا وسایل قدیمی رو نباید اصلا فروخت!! یا دادش کسی همین که نگاه بهش میکنی تموم خاطرات بچگی میاد جلو چشمت! من الان اگر نسخه GO پیدا بشه صد در صد میخرم، در غیر این صورت همین ویتا رو میگیرم ولی بنظرم نسخه GO با ابهت ترین و شیک ترین و زیبا ترین کنسول دستی بود که دیدم! عین یک هیولا بود زمان خودش!

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
15 تا بازی خوب داره فقط؟ :| البته میشه به عنوان یک نسخه اپگرید شده پی اس پی هم بهش نگاه کرد! نمیدونم چرا همه سایت ها زدن ناموجود؟! راستی دیگه جایی نسخه GO اکبند برا فروش پیدا نمیشه؟ این نسخه GO با این که کشویی بود ولی سگ جون بود نزدیک یک قرن باهاش بازی کردم بعدش هم عموی گرامی بردش:|:)) الان میفهمم واقعا وسایل قدیمی رو نباید اصلا فروخت!! یا دادش کسی همین که نگاه بهش میکنی تموم خاطرات بچگی میاد جلو چشمت! من الان اگر نسخه GO پیدا بشه صد در صد میخرم، در غیر این صورت همین ویتا رو میگیرم ولی بنظرم نسخه GO با ابهت ترین و شیک ترین و زیبا ترین کنسول دستی بود که دیدم! عین یک هیولا بود زمان خودش!

ویتا سونی بخاطر PS4 ولش کرد تو سال ۲۰۱۴ رسما اعلام کرد ما ساپورت ویتا پایان میدیم
میسپاریمش به ایندی ساز ها

حتی چنتا بازی Vita رو برای PS4 پورت کردن
کل بازیا تاپش ۱۰ تا هم نمیشه
شکست خورد

تو ویکی پدیا نوشته بود فروش جهانیش ۸ میلیون کنسول تو کل دنیا بوده‌
جدیدن حذفش کرده به درخواست سونی

• Like
Reactions: Abyss Watchers

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
درود
مگه نفروختی کنسولو؟ :D
گریپی که ازت گرفتم هنوز میبینمش دعات میکنم:D جالبه کل توپخونرو گشتم نداشتن تو بازیسنتر خودمون پیدا کردم :D البته Go رو هم از یکی از بچه های اینجا گرفتم ولی اونو دیگه اصلا یادم نمیاد کی بود :D
درود بهزاد جان ، کنسول PSP Go دوتا داشتم یکی سیاه که اولین PSP م بود و یکی سفید که بعدش خریدم ( کلا اگر جلوی خودم و نگیرم همه PSP Go های دنیا رو میخرم ) !
سفید رو با بعضی از وسایل جانبی ای که داشتم و زیاد استفاده نمیکردم فروختم ، اما سیاهه هنوز هست !
سلامت باشی امیدوارم همیشه راضی و خوشحال باشی ، ممنون از لطفت ..

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
درود بهزاد جان ، کنسول PSP Go دوتا داشتم یکی سیاه که اولین PSP م بود و یکی سفید که بعدش خریدم ( کلا اگر جلوی خودم و نگیرم همه PSP Go های دنیا رو میخرم ) !
سفید رو با بعضی از وسایل جانبی ای که داشتم و زیاد استفاده نمیکردم فروختم ، اما سیاهه هنوز هست !
سلامت باشی امیدوارم همیشه راضی و خوشحال باشی ، ممنون از لطفت ..
قربانت ، ایول پس دو تا داشتی ، خدایی هم کنسول دوست داشتنیه ، ولی یه ذره واسه من که دستام نسبتا بزرگه خیلی خسته کننده میشد واسه همون گریپ رو که انداختم اوکی شد :D ، شما هم همیشه موفق باشی دوست گلم

من 1.200 با تبدیل با رم 64 خریدمش تابستون هک دائمی 3.65 اما گوشه هاش یکم زدگی داشت که خودم رنگش کردم البته الان براش حافظه 128 گرفتم 64 کمشه برای ارشیو دلخواه جمع کردن. لیست بازی های خوبش رو تاپیکش گذاشتم اما بهرین هاش بالای 15 تا هست. حداقل 10 تا بازی توش پیدا می کنی که سرگرمت بکنه. غیر از PSP هاش
سوال منو چرا ندیدی :D

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
جالبی psp این بود انقدر خوب و قویی بود
هر بازی برا کنسول خونگی میومد یه نسخه هم برا psp میومد

df2c015baa31db00b63ab028396d77f6.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
درود
مگه نفروختی کنسولو؟ :D
گریپی که ازت گرفتم هنوز میبینمش دعات میکنم:D جالبه کل توپخونرو گشتم نداشتن تو بازیسنتر خودمون پیدا کردم :D البته Go رو هم از یکی از بچه های اینجا گرفتم ولی اونو دیگه اصلا یادم نمیاد کی بود :D

درود
الان یعنی توی بازی PSP میتونی آنالوگ چپ رو تنظیم کنی واسه دوربین؟

بله می شه هم توی تنظیمات رسمی خود psv هست اما بهترش با پچ گرافیکی ریمستر یا فقط پچ دوربین برای ادرنالین هست ادرنالین دنیایی برای خودش هست حتی می شه بازه ی رنگ هاشم بهتر کرد.

CSPSP 1.92+ updated to R8 (Adrenaline supported for online play) and Camera Patch Lite updated - Wololo.net

• Like
Reactions: BehzaDG

Sepidosia

کاربر سایت
Jan 12, 2020
6
به‌نظر من کلا پی‌اس‌پی زمان خودش هیولا بود! چند وقت پیش گادآف‌وار Ghost of sparta رو بعد چندسال دوباره بازی کردم. و متعجب از اینکه چطور این بازی با این حجم از گرافیک رو پی‌اس‌پی اجرا میشه! بنظر من شیک‌ترین نسخه پی‌اس‌پی مدل استریت هست که رنگ مات مشکیش خیلی جذابه. من استریت رو با یه پی‌اس‌پی گو معاوضه کردم چون میخواستم با پی‌اس‌ویتا مالتی‌پلیر بازی کنم(بخاطر وای‌فای نداشتن استریت) ولی الان پشیمونم، بخاطر صفحه کوچیکترش. چندوقت پیش هم یه گو آکبند دیدم با قیمت فضایی یک میلیون و پونصد!

Attachments

• IMG_20200114_005236.jpg
    IMG_20200114_005236.jpg
    200.8 KB · مشاهده: 6

Sepidosia

کاربر سایت
Jan 12, 2020
6
این دوربین PSP-450 رو بعد از کلی جست‌وجو پیدا کردم. بهترین وسیله جانبی پی‌اس‌پی همینه. قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه داره و مثل دوربین‌های عکاسی قابلیت فوکوس کاملا دستی داره به این صورت که باید دور لنز دوربین رو بچرخونی و یه ال‌ای‌دی و یه میکروفون داره. لازم به ذکره که سال ۲۰۰۶ که دوربین PSP-300 عرضه شد، بهترین موبایل فیلمبرداری با رزولیشن 240×320 با 15 فریم بر ثانیه و نسبت تصویر 4:3 داشت. درحالی که این دوربین 272×480 با 30 فریم و نسبت 16:9 فیلمبرداری میکرد که برای اون زمان فوق‌العاده بود مخصوصا با قابلیت فوکوس هنگام فیلمبرداری

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر