The Brave Ball | PC

head.jpg

نام بازی : The Brave Ball (توپ شجاع)
سازنده : سید صادق یوسف زاده
ژانر : ماجراجویی - پلتفرمر
پلتفرم ها : PC و Android
تاریخ انتشار : 2015 February
(نسخه ی انگلیسی منتشر شده)​

توپ شجاع (The Brave Ball )

بازی ایرانی توپ شجاع یک بازی پلتفرمر ماجراجویانه هست , این بازی دارای داستانی بامزه و زیبا و معماهایی جالب و گرافیک فانتزی و همچنین موسیقی های گوش نوازی هست.

این بازی داستان سرزمین توپ ها را روایت میکند , سرزمینی که توپ شیطانی با نقشه های پلید ش میخواهد فرمانروای آن بشود , بازیکن در نقش توپ شجاع به همراه توپ مبارز به جنگ با توپ شیطانی میرود .

برخی از ویژگی های مهم بازی توپ شجاع :

۵ مرحله ای اصلی .(جنگل فانتزی , جنگل تاریک , بیابان شنی , شهر رباتی , شهر شیطانی)
۴ غول آخر منحصر به فرد که هر کدام به روش خاصی نابود می شوند.
گرافیک فانتزی و جالب.
داستانی با دیالوگ های بامزه و جالب.
موسیقی های زیبا .
شاد و رنگارنگ !

نسخه ی Full Version انگلیسی پلتفرم PC کاملا رایگان میباشد.

صفحه ی بازی در itch.io و لینک دانلود نسخه ی PC (انگلیسی)

The Brave Ball by sadegh93

تصاویری از این بازی :

دریافت نسخه ی انگلیسی بازی توپ شجاع
(لینک زیر پایین صفحه , دکمه ی آبی Download )

باتشکر فراوان

سید صادق یوسف زاده

فیلم تبلیغی از این بازی :

[video=aparat;xCPol]http://www.aparat.com/v/xCPol[/video]

Install instructions

Unzip downloaded file and play ! (click on The Brave Ball.exe) you will need at least DX9 or better .
================================================== =
Minimum system requirements :
================================================== =
CPU: SSE2 instruction set support. Intel Pentium 4 or AMD Athlon 64 or better.
RAM: 1GB Windows XP or 2GB for windows vista or newer.
GPU: DX9 (shader model 2.0) capabilities; generally everything made since 2004 should work.
HDD: About 500MB free space.
==================================================
Control:
==================================================
W,A,S,D or Arrow Keys for Move.
Space Bar for Jump.
Esc for Pause , And Enter For Resume.
You can also control via gamepad

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
این که دان نمیشه رو دانلود میزنم یه صفحه دیگه میاد :blink1:

روی کدوم لینک کلیک کردید ؟
از لینک زیر در پایین صفحه
دکمه ی آبی رنگ که نوشته دانلود رو میزنید
بعد کمی صبر میکنید و دانلود آغاز میشه

باتشکر

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
روی کدوم لینک کلیک کردید ؟
از لینک زیر در پایین صفحه
دکمه ی آبی رنگ که نوشته دانلود رو میزنید
بعد کمی صبر میکنید و دانلود آغاز میشه

باتشکر

رو همون زدم ولی دانلود شروع نمیشه
بعد از چند بار کلیک بالاخره دان شد

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
رو همون زدم ولی دانلود شروع نمیشه
بعد از چند بار کلیک بالاخره دان شد

برای من تقریبا سریع میاد با یک بار کلیک
البته مثلا سه چهار ثانیه صبر کردن هم میخواد
اگر خواستید نظرتون رو هم بگید در تاپیک , ممنون میشم

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
بازی دارای محیطی شاد و رنگارنگ میباشد و کنترل بازی در ورژن موبایلی توسط حسگرهای تلفن همراه و صفحه کلید مجازی و در نسخه PC به وسیله کیبورد و همچنین توسط دسته Xbox360 صورت میگیرد.البته شما میتوانید که قابلیت حسگرها را خاموش کنید و فقط از چهار جهت برای یازی کردن بهره ببرید.تنها مشکلی که در کنترل بازی شاهد آن بودم هنگامی بود که پس از مردن کاراکتر اصلی درون یک جعبه قرار داده میشود و شما باید با پرش از این جعبه بیرون بیایید و به ادامه مرحله بپردازید که بیرون آمدن از این جعبه گاهی به قدری دشوار میشود که آدم دلش میخواهد گوشی را به دیوار بکوبد:d به جز این مشکل مسئله دیگری در مورد کنترل بازی نمیتوان گفت.
موسیقی و صداگذاری بازی بسیار خوب و زیرکانه کار شده و هماهنگی بسیار زیادی با محیط بازی دارد و لذت بازی را دوچندان میکند.شاید بامزه ترین و بهترین صدا در کل بازی صدای خود توپ شجاع باشد که اگر به جای یک صوت بسیار کوتاه که خیلی کم در طول مراحل به گوش میرسد چند صدای دیگر هم به بازی اضافه میشد میتوان گفت که بازی در این بخش جداقل در بین بازیهای ایرانی کار خیلی خوبی بود...اما نباید فراموش کرد که این بازی بدون هیچ بودجه ای ساخته شده و تنها یک نفر در تمام مراحل توسعه بازی نقش داشته پس باید از چنین ایرادات کوچکی به سادگی گذشت.
میتوان گفت که گیمپلی بازی لذت بخش و روان میباشد و مشکل خاصی را در بازی شاهد نیستیم اما کمی عدم نوآوری که گریبانگیر اکثر بازیهای داخلی(و حتی خارجی:()میشود در این عنوان هم وجود دارد.در رابطه با سختی بازی باید گفت که درخور مدل و فضای بازی همانگونه که انتظار میرود با بازی چندان دشواری روبرو نیستیم اما میتوان گفت که بازی آنقدر هم ساده نیست که گیمر را خسته کند و در یک کلا میتوان کفت درجه سختی منصفانه ای در بازی مشاهده میشود که یکی دیگر از نکات مثبت بازی توپ شجاع است.
داستان بازی شاید در نگاه اول کودکانه وبسیار ساده بنظر برسد اما باید گفت که این کار از روی هوشمندی سازنده بازی بوده چون حفظ سادگی و عدم پییچیدگی بی مورد که با توجه به فضا و سبک بازی یک نکته مثبت تلقی میشود باعث شده بازی زیبایی خاصی داشته باشد و به راحتی به دل بشیند.داستان درمورد سرزمینی به نام سرزمین توپها است که توسط توپ شیطانی و ارتش کثیفش اشغال شده حال این وظیفه توپ شجاع قصه ماست که به نجات سرزمینش برود.شاید تنها مشکل این بخش را بتوان شخصیت پردازی نه چندان مناسب توپ شجاع دانست که البته با توجه به سبک بازی باعث ناراحتی گیمر نمیشود اما همین نکات ریز است که یک بازی را تبدیل به شاهکار میکند و بازی دیگری را تبدیل به یک عنوان متوسط.البته این نکته که دیالوگهای بازی تنها به صورت نوشته و متنی میباشد هم کمی باعث بروز این مشکل باشد.میتوان گفت که یک صداپیشه خوب میتواند یک کاراکتر بی روح و یا حتی داستانی نه چندان جالب را تبدیل به یک تجربه بی نظیر کند.اما در کل داستان نسبت به سبک و حال و هوای بازی خوب است.
در پایان باید گفت که سطح این بازی بسیار بالاتر از این است که بتوان به سادگی باور کرد که یک نفر بدون هیچ بودجه ای آن را ساخته باشد و اگر بخواهم به بازی نمره بدهم فکر میکنم نمره 8 از 10 مناسب بازی باشد(بازیهای مستقل و کوچک در سراسر جهان معیار نمره دادنم هست نه فقط بازیهای ایرانی!!!)...ای کاش مسئولین کشور کمی بیشتر به استعدادهای بی پایان این مرز و بوم توجه کنند و با اینکار زمینه پیشذفت کشور و جوانان مستعد و باهوشش را فراهم کنند تا در آینده شاهد ایرانی سربلندتر و سرافرازتر از امروز باشیم:bighug:به امید آن روز:x

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
چرا نسخه فارسی نداره ؟!!!:(
زدم برای دانلود (ولی نسخه انگلیسی):x
نظرمو در مورد این بازی زیبا حتما میگم:)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم بازی کردم D:
تنوع مراحل رو خیلی خوب کردی به نظرم D:
آولین نکته که میخوام بگم این هست که به نظرم بهتر بود یه هویت خاصتر به توپها میدادی. عموما دادن یه هویت خاص به شخصیت میتونه به جالب شدن روایت داستان کمک کنه - توپی که باهاش بازی میکنیم بیشتر یه حالت hero داره که بهتر بود به نسبت بقیه توپهای که توی داستان روایت شد مقداری متفاوتر به نظر میرسید یا حتی توی رونده بازی دجاره تغییرات کوچکی میشد
. به نظرم بخشه روایت داستان رو که به صورت slide show در اوردی میتونستی همین slideshow ها رو به صورت کمیک گونه مثلا بسازی یا اگر وقت داشتی خیلی ساده با after effect درست میکردی جالبتر میشد ... البته چیزه مهمی نیست ولی در کل خودتم میدونی خودم به بخشه هنری خیلی اهمیت میدم D:
این دفعه که بازی کردم کلا با gameplay بیشتر حال کردم .یعنی بازی به اندازه کافی سرگرم کننده هست. یه حالت هم حسه nostalgic سالها پیش اون سری bounce ماله nokia رو بهم داد که خب اینم حای تشکر داره ! چون به نظرم بازی فان هست. شاید یه سری مشکلات به چشم خورد. مثلا من خودم عادت دارم همیشه در حال پرش باشم ... چند بار شد رفتم روی جعبه افتاد بین fence که نمیتونستم بیام بیرون لول :/ البته گزینه R کمک میکنه ها ! ولی خب بعضی fence ها رو بهتره بلندتر کنی بلکه رسیدن بهش اصلا ممکن نباشه ...
بخشه sandy desert یادمه از همه جالبتر به نظر میرسید. در ادامه که میرم بیشتر میگم
موسقیش رو خوشم اومد ! match هست با محیطش . از کنترلش هم اتفاقا برعکسه دفعه قبل به نسبت الان راضی ام ! به نظرم خوبه
کلا که به نظرم واقعا عالی کار کردی تک نفره !!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام .
امروز تونستم بازی کنم ، یه بازی متفاوت و با اینکه بازی های هم سبک داره ، اما به نظرم متمایز از بقیه بود ، بازی گرافیک شادی داره ، فیزیک بازی خیلی مناسبه و خیلی خوب کار شده.
فکری بودن مراحل یه مقدار باید بیشتر باشه ، تنوع مراحل خیلی خوب بود...
و یه انتقاد زاویه دید یه مقدار چشم رو اذیت میکنه ، بهتره یه مقدار مایل باشه ، و همچنین کلا آخر ، بازی از هر نظر شاداب و زیبا طراحی شده و معلومه که برای طراحی ـش وقت گذاشته شده .
از سازنده بازی خیلی تشکر میکنم و امیدوارم که هر چه زودتر بازی های عالی تر هم ازشون ببینم .
:x
Viva Brave Ball
:bighug:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ممنون حتماََ تجربش میکنم:x
یه سوال . شما قصد عرضه کردن بازی روی استیم رو ندارید ؟!
بدم نمیاد که هیچ
خیلی خوشحال هم میشم اشخاص بیشتری بازیش کنند حتی رایگان
اما خوب مشکلاتی هست برای عرضه بر روی استیم
اگر شخصی کمک کنه , حاضر به همکاری هم هستم احتمالا اگر بشه
خیلی ممنون
منتظر نظرتان هستم
باتشکر

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
تاپیک رو برای مدتی مهم می کنم که همه دانلود کنند و نظراتشون رو اعلام کنند. بازی رایگان در اختیارتون قرار گرفته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر