ویندوز 10 (نسخه موبایل)

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام .
خوب چندروز پیش مایکروسافت پیش نمایش فنی (تکنیکال) ویندوز 10 موبایل رو برای تعدادی از گوشی ها (تمام گوشی های مجهز به SoC Snapdragon 400 مثل لومیا 535 و 730 و 830 و ...) عرضه کرد .
برای دسترسی به این نسخه پیش نمایش باید برنامه Windows Insider رو نصب و عضو اون بشید ، نا گفته نمونه که این پیش نمایش با پیش نمایشی که برای سازنده های نرم افزار (دوولوپر ها) عرضه میشه متفاوته .
مایکروسافت همون رویه ای که برای عرضه ویندوز 10 PC پیش گرفت ، برای موبایل هم پیش گرفته ، یعنی :
عرضه یک پیش نمایش فنی که
1.کاربران اون با نصب اون کمک به کامل شدن اون بکنند و انتظارات خودشون رو به مایکروسافت اعلام کنند (فیدبک) .
2.در آخر هم بهینه سازی های لازم و رفع باگ برای عرضه پیش نمایش دوولوپر ها .
3.عرضه نسخه رسمی و نهایی .

+_+
البته روش هایی هم هست که همین پیش نمایش رو روی گوشی های دیگه هم نصب کرد اما خوب توصیه نمیشه ! همینطور به مشکلات زیادی که ممکنه این نسخه پیش نمایش داشته باشه و اگر شما هم تنها یک لومیا (یا گوشی ویندوزفونی) دارید ، بهتره فعلا صبر کنید .

در آخر سعی میکنم ، عکس ها و امکانات جدیدی که توی این سیستم عامل (که فعلا ناقص هست) رو در پست های بعدی معرفی کنم .

پ.ن : مهمترین ویژگی این سیستم عامل قابلیت Universal app هست ! یعنی app های گوشی ها و همه وسایل زیر 8 اینچ ، میتونن با تغییرات خیلی ساده روی محیط مترو ویندوز PC و بلعکس اجرا بشند و این میتونه کمک کنه به هر چه بیشتر شدن APP های موجود در این سیستم عامل و همینطور بالا رفتن کیفیت اون ها ..

+ در خواستی که از مدیران دارم اینه که ویندوز 10 رو هم به پلتفرم های قابل انتخاب در پروفایل اضافه کنند ، همینطوری که آندروید و iOS وجود دارند .

موفق باشید

• Like
Reactions: xbox*360

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
برای خرید گوشی سری lumia 435 و lumia 540
هر دو به ویندوز 10 ( موبایل ) آپدیت میشن؟
خرید همیچین گوشی هایی مناسبه یا آدم صبر کنه یه گوشی که خودش از اول ویندوز 10 ( موبایل ) داره بخره مثل lumia 550

این سری گوشی ها با ویندوز فون ارزش خرید دارن؟ بسته به خبرای که مایکروسافت اعلام کرده دیگه گوشی lumia نمیسازه و ...........
من ویندوزموبایل رو بهیچ عنوان فعلا پیشنهاد نمیکنم .
مگر اینکه شما فقط بخواهید با گوشیتون تماس بگیرید ...
تو بقیه ی موارد پر از کرش و لگ هست ...

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
دستت دردنکنه بزرگوار , چون میخوام برم یه کنسول بازی بخرم تصمیم این بود برم از علائدین یه گوشی ارزون ویندوز فونی lumia 435 یا lumia 540 در کنارش بخرم
آخه شنیده بودم ویندوز فون 8.1 خیلی سریعه و لگ نداره و ..............
8.1 سریعه ولی برنامه هاش داغونه ! شما همین الان با 500ت میتونی یک اندرویدی خوب بخری ، اکثر نیاز ها هم پاسخگو هست ... دیگه مثل قبلنا نیست .

• Like
Reactions: xbox*360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر