بازی Crysis انقلابی در گرافیک برای PC

کدام یک از گزینه های زیر انقلاب گرافیکی در بازی ها ایجا

• مجموع رای دهنده‌ها
    92

Black Mamba LP

کاربر سایت
Dec 6, 2014
4
ممنون بابت مقاله ...
اون موقع که Crysis 1 اومده بود باورم نمیشد واقعا گرافیک بازیا میتونن انقد پیشرفت کنن ... نسبت به بازی های قبل از خودش گرافیکش در حد فیلم بود ... وقتی که داشتم بازیش میکردم احساس میکردم که رنو پی.کی سوار بنز شدم ...
البته نسخه اولش علاوه بر گرافیک، گیم‌پلی و داستان فوق العاده ای داشت و متای ۹۰ واقعا حقش بود ... اما حیف ... حیف نسخه های بعدیش گیم‌پلی و داستان نسخه اولشو نتوسنتن پدید بیارن ...

Sent from my HTC One XL using Tapatalk

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
تنها بازی ای که با دیدن گرافیکش دهنم باز مونده Order1886بوده
Crysis 3رو من Ulteraبازی کردم روx360هم بازی کردم

آخرین ویرایش:

JIREZ

کاربر سایت
Sep 6, 2008
20
دوستان واقعا ryse گرافیکش خیلی شاخ بوده؟؟؟؟؟من نمی دونم چرا هنوز بعضی اسرار دارن که گرافیک عنوان کرایسیس 1 از دو عنوان دیگش بیشتر بود؟؟؟!!!!یعنی شرکت انقدر داغون بوده که گرافیک بازی 5 شش سال پیشش از گرافیک بازی جدیدش بالاتره؟؟؟یعنی این شرکت تو این چند سال این همه موتور گرافیکی منتشر کرده کشک!!!!در باره ryse هم فقط کافی به لینک زیر برید و کیفیت عکس اول رو ببینید....این واقعا اون گرافیک شاخیه که میگفتید؟؟؟؟
تصاویری از مقایسه Ryse Son Of Rome بر روی Xbox One و PC

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دوستان واقعا ryse گرافیکش خیلی شاخ بوده؟؟؟؟؟من نمی دونم چرا هنوز بعضی اسرار دارن که گرافیک عنوان کرایسیس 1 از دو عنوان دیگش بیشتر بود؟؟؟!!!!یعنی شرکت انقدر داغون بوده که گرافیک بازی 5 شش سال پیشش از گرافیک بازی جدیدش بالاتره؟؟؟یعنی این شرکت تو این چند سال این همه موتور گرافیکی منتشر کرده کشک!!!!در باره ryse هم فقط کافی به لینک زیر برید و کیفیت عکس اول رو ببینید....این واقعا اون گرافیک شاخیه که میگفتید؟؟؟؟
تصاویری از مقایسه Ryse Son Of Rome بر روی Xbox One و PC

منظورشون اینه که نتونستن اون انقلابی که کرایسیس 1 تو گرافیک به وجود اورد رو ایجاد کننن ...

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
از اون بازی هایی یه که حالا حالا ها مشابهش از نظر تکنیک و گرافیک پیدا نمیشه و فقط خود کرایت میتونه این سطح رو جلوتر ببره به شخصه شدیدا منتظر عرضه نسخه جدید با قابلیتهای dx 12 هستم

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
الان پست های بی ربط رو پاک کردی دیگه؟
مثلاً الان پست 17 هم پاک شده نه؟
نمی دونم پست من چه مشکلی داشت جزء معدود پست هایی بود که اسم بازی دیگه ای توش نیومده بود. این که از نظر من گرافیک کرایسیس 1 زیباترین گرافیکه هنوز دلیل نمیشه به خاطر لغت زیبا بیای پاکش کنی. هیچ منطقی پشت پاک کردن این پست و پاک نکردن پست 17 نیست.

احتمالا تا حالا به چنین موردی بر نخوردی، فقط همینقدر بگم که اعصابتو بهم بریز، ایشون پستی رو که بخواد پاک می کنه ....
نظارتی هم رو عملکردشون نیست ظاهرا، به مدیر پیام میدی خودتو مسدود میکنه !!!!!!!!

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
نمی دونم پست من چه مشکلی داشت جزء معدود پست هایی بود که اسم بازی دیگه ای توش نیومده بود. این که از نظر من گرافیک کرایسیس 1 زیباترین گرافیکه هنوز دلیل نمیشه به خاطر لغت زیبا بیای پاکش کنی. هیچ منطقی پشت پاک کردن این پست و پاک نکردن پست 17 نیست.

عزیز من هست
ایشون از بازی انحصاری سونی تعریف کرده مگه میشه بی ربط باشه آخه !!!!

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
چیزی که تو نسخه ی اول خیلی تو چشم بود، تاثیر گرافیک رو گیم پلی بازی و برعکس بود، یعنی گرافیک رسما کمک میکرد به جذاب شدن گیم پلی بازی، مثل قطع کردن درخت ها یا خراب کردن خونه ها رو سر دشمن و مدل های این چنینی، جذابیتی که به بازی میداد برای جلو بردن بازی خیلی دست آدم باز میزاشت.
بیشتر اینکه تو بازی از مناظر لذت ببره آدم همین جذابیت هاش بازی رو متفاوت میکرد.

متاسفانه مثل Crysis رو خود سازنده اش هم نتونست خلق کنه، دلیلش هم کنسولیزه شدن بازی بود.
The Order هم زیادی داره بزرگ میشه، بازیه خوبی هست ولی نهایت با متای 85 میره کنار، پتانسیل این بازی اونم تو نسخه ی اولش کاملا واضحه در چه حدی هست و فقط دارن با هایپ میبرنش بالا ( هرچند خودم طرفدار شدید بازیم ولی واقعیت که نمیشه کتمان کرد ).
کرایسیس وقتی نمایش دادن تو بازی های اول شخص کاملا یه نسل از لحاظ گیم پلی جلو تر بود و خیلی از المان هاش بعدا استفاده شد. ولی Order اصلا اینطوری نبود برای من حداقل!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فرهود چی میگی واسه خودت؟! من هیچ پستی از تو پاک نکردم! الکی واسه چی جار و جنجال راه مینداری؟ میخوای عکس بگیرم از پست های پاک شده بدم ببینی؟ واسه چه الکی تهمت میزنی. پست شماره 17 هم پاک نشده چون کسی رو خطاب قرار نداده چیزی رو مستقیم مقایسه نکرده و نظر خودشون رو گفته. نظری که توی متن تاپیک هم بهش اشاره شده.
احتمالا تا حالا به چنین موردی بر نخوردی، فقط همینقدر بگم که اعصابتو بهم بریز، ایشون پستی رو که بخواد پاک می کنه ....
نظارتی هم رو عملکردشون نیست ظاهرا، به مدیر پیام میدی خودتو مسدود میکنه !!!!!!!!
شما بهتره کاسه داغتر از آش نشید. خجالت نمیکشید از چیزی که اطلاعات ندارید، پادرمیونی میکنید؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فرهود چی میگی واسه خودت؟! من هیچ پستی از تو پاک نکردم! الکی واسه چی جار و جنجال راه مینداری؟ میخوای عکس بگیرم از پست های پاک شده بدم ببینی؟ واسه چه الکی تهمت میزنی. پست شماره 17 هم پاک نشده چون کسی رو خطاب قرار نداده چیزی رو مستقیم مقایسه نکرده و نظر خودشون رو گفته. نظری که توی متن تاپیک هم بهش اشاره شده.

شما بهتره کاسه داغتر از آش نشید. خجالت نمیکشید از چیزی که اطلاعات ندارید، پادرمیونی میکنید؟

پس پست من کجاست واقعاً؟ اگر پاک نکردی که شرمنده واقعاً نمی دونم چجور ازت معذرت بخوام. شاید ارسال نشده اصلاً!
پ.ن: در ضمن جار و جنجال هم نبود من فقط از دست متوالی پاک شدن پست هام توسط هم قطارات توی مباحث گوناگون خسته شدم گفتم شاید اینجا هم مین گذاشتن.:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پس پست من کجاست واقعاً؟ اگر پاک نکردی که شرمنده واقعاً نمی دونم چجور ازت معذرت بخوام. شاید ارسال نشده اصلاً!
پ.ن: در ضمن جار و جنجال هم نبود من فقط از دست متوالی پاک شدن پست هام توسط هم قطارات توی مباحث گوناگون خسته شدم گفتم شاید اینجا هم مین گذاشتن.:D
بازم میگم خواستی عکس میدم از پاک شده ها. این چند روزه علی داره بضی تغییرات میده روی سایت و احتمال خیلی زیاد هم اصلا پستت ارسال نشده.

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
واقعا هریک از بازی های شرکت crytek انقلابی در گرافیک بازی ها بودن

سری بازی crysis که با انتشار هر نسخه از ان بهترین گرافیک رو ارائه می داد

بازی RYSE هم که سال 2013 منتشر شد گرافیک فوق العاده ای داشت

امیدوارم بازی جدیدشون Robinson The Journey که برای vr میاد هم فوق العاده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر