کسانی که Gran turismo 4 رو 100% کردن

• Thread starter "BLACK"
  • تاریخ آغاز
B

"BLACK"

سلام خدمت دوستان عزیز

همیشه توی این بازی به یه مشکل تکراری برخورد میکنم اگه میشه کمکم کنید . مطمئنم سوال من سوال خیلی هاست.

برای این که بخش Extreme Event رو باز کنیم باید بخش Beginner و Professional Event رو باید تموم کرد .

من هم این دو بخش رو تموم میکنم و در آخر در قسمت Professional Event یه Ford GT LM Race car جایزه میدن ولی بعد از اون بازی دیگه لود نمیشه کسی میدونه علتش چیه

با تشکر

gamerclasic

کاربر سایت
Nov 5, 2013
14
نام
فرشید
سلام خدمت دوستان عزیز

همیشه توی این بازی به یه مشکل تکراری برخورد میکنم اگه میشه کمکم کنید . مطمئنم سوال من سوال خیلی هاست.

برای این که بخش Extreme Event رو باز کنیم باید بخش Beginner و Professional Event رو باید تموم کرد .

من هم این دو بخش رو تموم میکنم و در آخر در قسمت Professional Event یه Ford GT LM Race car جایزه میدن ولی بعد از اون بازی دیگه لود نمیشه کسی میدونه علتش چیه

با تشکر

سلام منم همینجا گیر کردم از اون موقع به بعد دیگه بازیش نکردم فک کنم باید نسخه dvd9 بازی تهیه کنی

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
بازیت مشکل داره . باید بعد اون کامل لود شه این Disc ها که جنسشون خوب نیست اکثرا مشکل دارن من خودم یادمه هر وقت میخریدم میشد ضرر ازن DVD 9 ها بگیر. بعد واس 100% کردن باید یه سری کاپ هست تو خود کمپانی ماشین ها باید اونا رو هم بری % میده . طلا کردن لیسانسها و فنجان ها و mission ها ربطی به 100% نداره فقط 15 تا ماشین از طریق لیسانسها بدست میاری اون mission ها طلا کنی چند تا ماشین میده

آخرین ویرایش:
B

"BLACK"

بازیت مشکل داره . باید بعد اون کامل لود شه این Disc ها که جنسشون خوب نیست اکثرا مشکل دارن من خودم یادمه هر وقت میخریدم میشد ضرر ازن DVD 9 ها بگیر. بعد واس 100% کردن باید یه سری کاپ هست تو خود کمپانی ماشین ها باید اونا رو هم بری % میده . طلا کردن لیسانسها و فنجان ها و mission ها ربطی به 100% نداره فقط 15 تا ماشین از طریق لیسانسها بدست میاری اون mission ها طلا کنی چند تا ماشین میده

منظور شما از DVD 9 چیه

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
از کجا میشه تهیه کرد

نمیدونم برو توپخونه سوال کن ببین هست. ولی فک نکنم باشه اینا دیگه زیر خاکی شدن. من خودم نسخه ژاپنی یدونه اضافه دارم خواستی . پ.خ. ادرس بده تا واست هدیه بفرستمش البته هزینه پستش با خودت

gamerclasic

کاربر سایت
Nov 5, 2013
14
نام
فرشید
نمیدونم برو توپخونه سوال کن ببین هست. ولی فک نکنم باشه اینا دیگه زیر خاکی شدن. من خودم نسخه ژاپنی یدونه اضافه دارم خواستی . پ.خ. ادرس بده تا واست هدیه بفرستمش البته هزینه پستش با خودت

لینک دانلودش دارید یه ایرانسل بگیرم دانلودش کنم

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
لینک دانلودش دارید یه ایرانسل بگیرم دانلودش کنم

نسخه USA و کامل که از روی DVD 9 به صورت ایمیج ISO گرفته شده رو میتونین از اینجا دانلود کنید:

Size: 3.62GB (بعد از استخراج حجم افزایش پیدا میکنه)

Download Link

پس از رفتن به لینک بالا تیک گزینه زیر را بردارید:

Use download accelerator and get recommended offers

سپس بر روی Single Archive Download کلیک کنید.

و بعد فایل ISO رو که استخراج کردین روی DVD رایت کنید ( با برنامه Nero و سرعت رایت روی 4X باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر