بازی قدیمی میکرو

Fateme.ershadi

عضو جدید
Mar 1, 2023
2
سلام وقتتون بخیر میشه اگر خاطرتون هست کمکم کنید؟ یه بازی توی میکرو بود که با دستش چاله میکند و این چاله‌هه به مرور پر میشد و کسایی که دنبالش بودن میوفتادن توی چاله این از روی سرشون رد میشد، فکر هم میکنم گنج میخورد انگار
میتونید اسمش رو بهم بگید، ممنون میشم

• Like
Reactions: playstation2

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
سلام وقتتون بخیر میشه اگر خاطرتون هست کمکم کنید؟ یه بازی توی میکرو بود که با دستش چاله میکند و این چاله‌هه به مرور پر میشد و کسایی که دنبالش بودن میوفتادن توی چاله این از روی سرشون رد میشد، فکر هم میکنم گنج میخورد انگار
میتونید اسمش رو بهم بگید، ممنون میشم
سلام. Lode runner

abbas_kh90

عضو جدید
Mar 6, 2023
2
سلام.بزرگواران منم دنبال ی بازی هست تو میکرو..ی پسر چینی بود..میرفت تو خونه ها میومد بهش شمشیر میدادن..سکه داشت ..میرفت تو خونه اول شمسپشیر میدادن..بقیهخونه ها مغازه بود..یا غول مرحله ش...اسمش رو پیدا کنین ممنون میشم

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
سلام.بزرگواران منم دنبال ی بازی هست تو میکرو..ی پسر چینی بود..میرفت تو خونه ها میومد بهش شمشیر میدادن..سکه داشت ..میرفت تو خونه اول شمسپشیر میدادن..بقیهخونه ها مغازه بود..یا غول مرحله ش...اسمش رو پیدا کنین ممنون میشم

اینی که گفتی من یاد بازی wonder boy
برای sega افتادم

images

images

• Love
Reactions: highlight

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
اگر اشتباه نکنم گمونم بازی Battle of Olympus بوده ولی چینی نمی دونم:

4639-ingame-Battle-of-Olympus-The.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر