Life is Strange | PC

داستان Life is Strange در رابطه با Max Caulfield به عنوان یک دانش آموز در سرزمینی خیالی به نام Arcadia Bay و شهر Oregon می باشد که پس از ۵ سال غیبت بازگشته است. او با دوست قدیمی خود یعنی Chloe تیمی را تشکیل می دهند تا اینکه به دنبال همکلاسی گمشده یعنی Rachel Amber و دلیل این اتفاق بگردند. با طراحی هنری منحصر به فردی که به کار گرفته شده است، بازی Life is Strange یک عنوان داستان محور می باشد که در آن تک تک انتخاب های شما نقش های کلیدی را در مسیر کلی ایفا خواهد کرد. اما یک پیچش داستانی وجود دارد … اوایل کار Max متوجه می شود که یک قدرت غیرعادی دارد و آن برگرداندن زمان می باشد. بازیکن با این قابلیت در حین گیم پلی Life is Strange می تواند به کلی تغییراتی را ایجاد کند و سرنوشت تازه ای را ایجاد کند.اولین قسمت از بازی Life is Strange در تاریخ ۲۰ ژانویه (مصادف با ۱۰ بهمن) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC با قیمت ۴٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM not recommended for Intel HD Graphics cards
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:
Processor: Dual Core 3.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI HD 4890
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

تصاویر بازی :
22316145534562854861.jpg

59565963211458759598.jpg

life-is-strange.jpg

12772353577526586934.jpg
http://forum.bazicenter.com/thread94668/

- - -ویرایش - - -

خب دیدم کسی تاپیک pc ایش رو نزده بود خودم زدم بازی قسمت اولش فردا عرضه میشه که میشه 1روز و10 ساعت دیگه رو استیم انلاک میشه بی صبرانه منتظریم :bighug::x

• Like
Reactions: residen and kamyy

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
قسمت 5
بزرگترین مشکل این قسمت اون صخته هایی بود که مکس بعد از اینکه بیهوش میشه توی صاحل تا به هوش اومدن دوباره اش میبینه :| خیلی رو اعصاب بود.
منم آخرش کلوئی رو نجات دادم ، فکر نمیکنم اگر 10 باز دیگه هم بازی رو برم انتخاب دیگه ای غیر از این بکنم :D
No Regrets

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
قسمت 5
بزرگترین مشکل این قسمت اون صخته هایی بود که مکس بعد از اینکه بیهوش میشه توی صاحل تا به هوش اومدن دوباره اش میبینه :| خیلی رو اعصاب بود.
منم آخرش کلوئی رو نجات دادم ، فکر نمیکنم اگر 10 باز دیگه هم بازی رو برم انتخاب دیگه ای غیر از این بکنم :D
No Regrets
یعنی این بخش،یکی از بهترین بخش های کل این 5 ایپزود بوده! :x شاهکار بود این بخش کابوس!!!

@Albis و @rahyarpaul
خواهشا پست های 181 و 179 رو بزارید توی اسپویلر چون به شکل خیلی تابلویی اسپویل دارن! :d
تا چند ساعت دیگه امیدوارم ویرایش شده باشن...در غیر این صورت...گزارش میشود:-" حیف مزه ی بازی بپره برای اونایی که بازی نکردن!

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
یعنی این بخش،یکی از بهترین بخش های کل این 5 ایپزود بوده! :x شاهکار بود این بخش کابوس!!!

@Albis و @rahyarpaul
خواهشا پست های 181 و 179 رو بزارید توی اسپویلر چون به شکل خیلی تابلویی اسپویل دارن! :d
تا چند ساعت دیگه امیدوارم ویرایش شده باشن...در غیر این صورت...گزارش میشود:-" حیف مزه ی بازی بپره برای اونایی که بازی نکردن!
من چیزیو اسپویل نکردم. فقط نظرمو گفتم

ولی به هر حال...

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
Life is Strange بدون شک یکی از سورپرایز های امسال بود.
پایان بازی خوب بود. خیلی زور زدم تا اشکم در بیاد اما نشد :biggrin1: برعکسش تو پایان فصل اول TWD نشستم زار زار گریه کردم :biggrin1:
Life is Strange ازون بازی هایی بود که اصلا انتظار نداشتم انقدر خوب و تاثیر گذار از آب دربیاد. بعد از تموم کردنش حس و حال عجیبی داشتم و هنوزم فکرمو مشغول کرده. امیدوارم DONTNOD به این زودیا سراغ فصل 2 نره چون بعید میدونم بتونه خاطرات فصل اول رو تکرار کنه.

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان من تا الان بازی نکردم و منتظر شدم که 5 اپیزود با هم بیاد و بعد گرفتم .
یکی از سایتها فارسی ساز بازی رو میفروشه .
میخواستم ببینم کسی استفاده کرده ؟
اصلا داستان بازی اونقدر پیچیده هست که نیاز به این فارسی ساز باشه ؟
زبان من در حد بدی نیست اما زیاد خوب هم نیست .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
دوستان من تا الان بازی نکردم و منتظر شدم که 5 اپیزود با هم بیاد و بعد گرفتم .
یکی از سایتها فارسی ساز بازی رو میفروشه .
میخواستم ببینم کسی استفاده کرده ؟
اصلا داستان بازی اونقدر پیچیده هست که نیاز به این فارسی ساز باشه ؟
زبان من در حد بدی نیست اما زیاد خوب هم نیست .
نه. کلمه خیلی پیچیده ای نداره + هر جا گیر کردی میتونی وسط کات سین Pause کنی و یه دیکشنری یا Translator بزنی ;-)

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
از وقتی بازی رو تموم کردم ، سریال میبینم منتظرم گزینه های بیاد دیالوگ بعدی رو انتخاب کنم :|
سر واکینگ دد هم همین مصیبت رو داشتم. فقط من اینجوری ام ؟ :D

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
از وقتی بازی رو تموم کردم ، سریال میبینم منتظرم گزینه های بیاد دیالوگ بعدی رو انتخاب کنم :|
سر واکینگ دد هم همین مصیبت رو داشتم. فقط من اینجوری ام ؟ :D

:yes:... منم بعضی وقت ها همچین حسی بهم دست میده...حتی موقع دیدن مسابقات ورزشی مثل فوتبال... این بازیها لامصب انقدر تاثیر گذار بودند که روانیمون کرده دیگه...

Internal

کاربر سایت
Feb 6, 2010
274
نام
مهدی
این پستم رو حیفم اومد از تاپیک همسایه نذارم اینجا :d :
تمام حرف این بازی به نظرم این بودکه قدرت مواجه شدن با حقیقت و واقعیت رو که خودت هم در اون نقش داشتی، داشته باش.
یعنی تا وقتی که می تونی در کنار عزیزانت باش شاید یه روزی از دستت بروند و تو حسرت روزهایی که می تونستی کنارشون باشی و نذاری به جایی که نباید می رسیدن برسن رو بخوری؛ یا اینکه تو اختیار خیلی خیلی کمی در خصوص تغییر وقایع داری؛
به نظرم داستان شماره بعدی بازی (شایدم بعنوان یه اسپین آف بصورت یه اپیزود) می تونه یه نوع بازگشت به عقب و جبران گذشته باشه طوریکه داستانش جبران اون 5 سال نبودن در کنار کلوئی باشه
در کل بشدت از این گونه داستانهای معناگرا و اخلاق گرا در سرگرمی های اینتراکتیو استقبال می گردد :d
تهیه کننده این بازی هم به نظرم نیمه ایرانی هستش لوک بقا دوست ؟

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
قسمت 5
No Regrets
بهترین بازی امسال از نظر من. حتی از ویچر و MGS برای من بهتر بود!!!

اتفاقا بهترین قسمت بازی همین رویاها بود

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
جا داره منم بگم که LIFE IS STRANGE جزو یکی از بهترین بازی های عمرم بود ! داستان بازی از همون اول فوق العاده است ! توی یه تایپیک دیگه هم گفتم که ایده داستان واقعا کم نظیره ! بنظرم قدرت مکس که زمان بودش به قول دوستمون رویاییه واسه انسان که دست نیافتنیه فعلا ! تک تک صحنه های بازی به این فکر میکردم که واقعا تصمیماتی کوچک و بزرگی که میگیرم چقدر تاثیر میذاره روی زندگی خودم و اطرافیانم...و حتی شاید کسانی که نمیشناسم ! و برعکس بازی من نمیتونم تصمیماتی که گرفتم رو برگردونم,بازی هم در آخر اپیزود 5 همینو میگه ...داستان بازی برای من واقعا شاهکار بود...موسیقی هم که کلا با روح و روان من یکی که بازی میکرد :d خصوصا موزیک Credits که پایان هر اپیزود با شک های بزرگش آرامش بخش بود...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: دوستان کسایی که از ایده و داستان این بازی خوششون اومده حتما پیشنهاد میکنم انیمه Steins Gate از دست ندند ! داستان خیلی شباهت داره ! و واقعا فوق العادست...;)

samorai

کاربر سایت
May 28, 2010
344
نام
حمید
بهتری بازی امسال در کنار ویچر بود که پلی کردم ولی از لحاض داستانی تا لان که حدود ۱۰ ساله دارم گیم بازی میکنم باید بگم ندیدم اینجوری ادمو داغون کنه . مخصوصا سر پایان اپیزود ۳ که اشکم در اومد همراه با کلی سوال شک تردید در باره جهان هستی . ایکاش نخسه دومشو نسازند و بزارند همین طور تو اوج بمونه . هیچ بازی اینطوری منو میخکوب نکرده بود .
من فقط دقیقا نفهمیدم کارایی که مکس کرد چه ربطی به تورنادو داره ؟

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
منم تموم کردم بازیرو
اپیزود 5 به غیر از پایانش به نظرم چیزی نداشت و اپیزود خیلی ضعیفی بود
در اخر هم chloe رو نجات دادم چون تو واقعیت ترجیح میدم کسی رو که دوست دارم نجات بدم و 100میلیون نفرم مردن که مردن :>
به درک خیلی خوشم میاد ازشون ! :d والا
---------------
پ.ن : این بازی خیلی شبیه فیلم اثر پروانه ای ئه اگه کسی خوشش اومده و فیلم رو ندیده حتما ببینه (البته نسخه یکو بقیه شر و وره )

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
منم تموم کردم بازیرو
اپیزود 5 به غیر از پایانش به نظرم چیزی نداشت و اپیزود خیلی ضعیفی بود
در اخر هم chloe رو نجات دادم چون تو واقعیت ترجیح میدم کسی رو که دوست دارم نجات بدم و 100میلیون نفرم مردن که مردن :>
به درک خیلی خوشم میاد ازشون ! :d والا
---------------
پ.ن : این بازی خیلی شبیه فیلم اثر پروانه ای ئه اگه کسی خوشش اومده و فیلم رو ندیده حتما ببینه (البته نسخه یکو بقیه شر و وره )
چه عجب بالاخره یکی پیدا شد که با من هم عقیده باشه که اپیزود 5 ضعیف ترین اپیزود بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر