Life is Strange | PC

داستان Life is Strange در رابطه با Max Caulfield به عنوان یک دانش آموز در سرزمینی خیالی به نام Arcadia Bay و شهر Oregon می باشد که پس از ۵ سال غیبت بازگشته است. او با دوست قدیمی خود یعنی Chloe تیمی را تشکیل می دهند تا اینکه به دنبال همکلاسی گمشده یعنی Rachel Amber و دلیل این اتفاق بگردند. با طراحی هنری منحصر به فردی که به کار گرفته شده است، بازی Life is Strange یک عنوان داستان محور می باشد که در آن تک تک انتخاب های شما نقش های کلیدی را در مسیر کلی ایفا خواهد کرد. اما یک پیچش داستانی وجود دارد … اوایل کار Max متوجه می شود که یک قدرت غیرعادی دارد و آن برگرداندن زمان می باشد. بازیکن با این قابلیت در حین گیم پلی Life is Strange می تواند به کلی تغییراتی را ایجاد کند و سرنوشت تازه ای را ایجاد کند.اولین قسمت از بازی Life is Strange در تاریخ ۲۰ ژانویه (مصادف با ۱۰ بهمن) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC با قیمت ۴٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: Dual Core 2.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM not recommended for Intel HD Graphics cards
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:
Processor: Dual Core 3.0GHz or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI or NVidia card w 1024 MB RAM NVIDIA GeForce GTX 260 or ATI HD 4890
DirectX: Version 9.0
Hard Drive: 3 GB available space

تصاویر بازی :
22316145534562854861.jpg

59565963211458759598.jpg

life-is-strange.jpg

12772353577526586934.jpg
http://forum.bazicenter.com/thread94668/

- - -ویرایش - - -

خب دیدم کسی تاپیک pc ایش رو نزده بود خودم زدم بازی قسمت اولش فردا عرضه میشه که میشه 1روز و10 ساعت دیگه رو استیم انلاک میشه بی صبرانه منتظریم :bighug::x

• Like
Reactions: residen and kamyy

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
بازی خیلی خوبی بود
پر محتوا و یه تلنگری هم میزنه بهمون

من کلویی رو فدا کردم
از همون اولم اگه هر موقع بازی بهم اجازه میداد همینکارو میکردم .
خیلی رو مخ بود
ولی بعد از اینکه خودش پیشنهاد داد که منو فدا کن نظرم راجع بهش برگشت و بیشتر ازش خوشم اومد ، اما باز فداش کردم .
نمیشه به خاطر یه نفر همه بمیرن

• Like
Reactions: residen

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
اپیزود اول مجانی شده: steam://install/319630
دوستانی که می خواهند هر 5 اپیزود را مجانی رو استیم داشته باشند, ابتدا آخرین نسخه codex را بهمراه آپدیتش دانلود کنید:
Life.Is.Strange.Episode.5-CODEX
آپدیت: Life.Is.Strange.Update.v20160116-397647-CODEX
بازی و آپدیت را در یک فولدر نصب کنید و سپس فایل های بازی را به این مسیر منتقل کنید:
steam\steamapps\common\Life Is Strange

این فایل را در فولدر steamapps کپی کنید (برنامه استیم باید بسته باشد): appmanifest_319630
در آخر این DLC آنلاکر را در فولدر بازی کپی کنید: DLC.Unlocker

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
این بازی بسیار ضعیف واقعا چی داره که با شاهکاری مثل The Walking Dead مقایسه اش می کنید؟
از هر نظر که نگاه کنی بسیار ضعیف هست و اصلا قابل قیاس بازی TWD نیست.

متاسفانه به خاطر تشبیع این بازی به TWD دانلودش کردم و هرچی تلاش کردم ازش لذت ببرم تا اواسط اپیزود 3
مجبور شدم پاکش کنم. چون خیلی ضعف داشت. از صدا گذاری گرفته تا شخصیت پردازی و گرافیک و ...

TWD اگه معروف شد به خاطر داستان کم نظیرش و گیم پلی دوست داشتنی معروف شد. اما این بازی چی داره؟

• Like
Reactions: Lord Odin

kourosh4u

کاربر سایت
Jun 23, 2006
178
آقا چطور ميشه برگردوندن زمان رو متوقف کرد؟ کليک راست رو که نگه ميدارم بعد ول ميکنم اتفاقی نمی افته که باگ بازيه؟

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
این بازی بسیار ضعیف واقعا چی داره که با شاهکاری مثل The Walking Dead مقایسه اش می کنید؟
از هر نظر که نگاه کنی بسیار ضعیف هست و اصلا قابل قیاس بازی TWD نیست.

متاسفانه به خاطر تشبیع این بازی به TWD دانلودش کردم و هرچی تلاش کردم ازش لذت ببرم تا اواسط اپیزود 3
مجبور شدم پاکش کنم. چون خیلی ضعف داشت. از صدا گذاری گرفته تا شخصیت پردازی و گرافیک و ...

TWD اگه معروف شد به خاطر داستان کم نظیرش و گیم پلی دوست داشتنی معروف شد. اما این بازی چی داره؟
واقعا تعجب می کنم از صحبت های شما! چه ضعفی!؟
این بازی کاملا سخنش متفاوت هست!
اگر دل بدید به بازی متوجه می شید که چقدر داره به زندگی روزمره من و شما اشاره می کنه و حداقل این رو بیان می کنه که انسان ها چقدر می تونن روی هم تاثیر گذار باشن و هر خطائی که از ما سر بزنه، اثراتش باقی می مونه! دیدگاه جالبی داره بازی. فقط یک بار فرصت داری، پس سعی کن اشتباه نکنی!

• Like
Reactions: kamyy and Chaosboil

Chaosboil

کاربر سایت
Feb 3, 2016
71
خب بیشتر از 20 ماه دوری از PC و نت باعث نشد که LIS رو فراموش کنم و در اولین فرصت بدست اومده رفتم سراغش. منتهی بعد از این همه مدت دیگه نتونستم صبر کنم و از طریق کانال PewDiePie سه اپیزود بعدی رو تماشا کردم!! :D
الان پشیمونم که خودم کامل تجربه ش نکردم ولی بازم خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم و... حتی بی اهمیت ترین و عادی ترین لحظات بازی هم برام ارزش داشت و توش نکته هایی رو می دیدم که در یه اثر مولتی-میلیون دلاری پیدا نمیشد و نمیشه.

• Like
Reactions: kamyy

darklover

کاربر سایت
Oct 10, 2012
155
سلام . من این اپدیت v20160116-397647 دانلود کردم و نصبش کردم ولی چیزی تغییر نکرده زیاد مخصوصا اصلا 1 ساعت ویدیو هم که کفته توش هس رو نداره !! کسی خبر داره از این اپدیت ؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
دوستانی که بازی کردن خواهشا راهنمایی کنید .. میخام این بازیو از یکش تمام قسمتا تا اخرین نسخه داستانیشو بازی کنم این سایت هم قسمتای مختلفش رو قرار داده فقط بگید بترتیب کدوما رو برم که درست متوجه بشم ..؟؟؟

شما برای life is strange جستجو کردید - دانلود ها - دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال

• Like
Reactions: kamyy

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
دوستانی که بازی کردن خواهشا راهنمایی کنید .. میخام این بازیو از یکش تمام قسمتا تا اخرین نسخه داستانیشو بازی کنم این سایت هم قسمتای مختلفش رو قرار داده فقط بگید بترتیب کدوما رو برم که درست متوجه بشم ..؟؟؟

شما برای life is strange جستجو کردید - دانلود ها - دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال
بنظرم بترتیب سال انتشار برو اول life is strange بعدش before the storm بعدشم life is strange 2

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
162
نام
ori

اول life is strange رو بازی کن..(اپیزود یک تا پنج)
بعدش before the storm که داستانش اتفاقات قبل از بازی اصلی رو نشون میده..ولی بهتره اول بازی اصلی رو انجام بدی..بعدش اینو
بعد هم life is strange 2.. (من اینو هنوز بازی نکردم..نمیدونم اصلا داستانش با قسمت اول بازی مرتبط هست یا نه..ولی ترتیب همین هست)
لینک برات فرستادم توی پ خ

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین

اول before the storm برو بعدش life is strange 1 . بعد اینا life is strange 2 برو . زیاد به شماره یک ربطی ندارد فقط یکجاش ( توی کمپ بیابانی) اشاره به داستان شماره یک می شود
این سه بازی فوق العاده لذت بخش و آرامش بخش و زیبا هستند با موسیقی فوق العاده

• Like
Reactions: residen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر