Windows 10: The Next Chapter

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
url

امروز روزی است که مایکروسافت در طی سری کنفرانس‌هایی قسمت بعدی آینده ویندوز، ویندوز 10 که در کنسول Xbox One نیز خواهد آمد، پرده خواهد برداشت.
ویندوز 10 چه معنایی برای Xbox one داره؟
رییس بخش Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر قراره تو رویدادی که به مناسبت آخرین سیستم عامل مایکروسافت در روز 21 ژانویه 2015 در کمپ مایکروسافت برگزار میشه صحبت کنه .
مایکروسافت اعلام کرده در این مراسم قصد دارن نگاهی به" فصل بعد" و آینده ویندوز 10 داشته باشن ، فیل اسپنسر تنها سخنران در این جلسه نیست و رییس دپارتمانهای دیگه مایکروسافت هم در این مراسم حضور دارن ، گفته میشه مدت زمان این مراسم 1 روز کامل هست بنابراین باید خبرهای زیادی برای گزارش وجود داشته باشه.

Join us right here on January 21 at 9:00 a.m. Pacific Standard Time to learn about the next chapter for Windows 10.

ساعت 20:30، 1 بهمن 93
لینک مشاهده مراسم
(با تشکر از DieDie برای متن)

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
این دایرکس۱۲ واسه اونایی که سیستم ضعیف در حد gt630:d دارن هم مفیده آیا؟

بازی بعدی به احتمال زیاد Killer Instinct هست، در کل فکر کنم بازی هایی رو منتشر میکنن که قابلیت Cross play رو داشته باشن. مثلا یه FPS رو بخوان با قابلیت Cross play عرضه کنن خیلی خنده دار میشه، یکی با ماوس/کیبورد، اون یکی با کنترلر :D
خو یه کیبورد موس هم واسه ایکس باکس عرضه میکردن مشکل حل میشد. چرا عرضه نمیکنن نمیدونم. ما پی سی گیمرا که بخیل نیستیم:d

کنفرانسی که مرزهای تکنولوژی رو جابجاکرد رو باید توو ساعات رایگان دانلود کنم :|

ویرایش: این سخت‌افزاری که گفتن معرفی میکنیم چی شد؟

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
تقویم شمسی هم به ویندوز 10 اضافه شد، که براساس درخواست مردم توی یوزر ویس بوده رسماً هم اعلام شده موضوع برای کسایی هم که عضو اینسایدر بودن ایمیل ارسال شده.
https://windows.uservoice.com/forum...tions/6438962-add-persian-calendar-to-windows
از دیگر درخواست ها هم باز شدن استور برای عموم ایرانی ها بوده یا ساپورت کورتانا از زبان فارسی که فکر نمیکنم کار سختی باشه Voteـهای خیلی زیادی هم گرفتن و امیدواریم نگاهی بهشون بشه.

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
ساپورت کورتانا از زبان فارسی که فکر نمیکنم کار سختی باشه
فکر می کنم خیلی خیلی سخته ساپورت از زبان فارسی در ضمن اگه فارسی رو بزارن باید قبلش خیلی زبانای دیگه رو بزارن که دهن بعضی کشورا بسته بمونه....
اما نکته ای که هست اینه که مایکروسافت بر خلاف گوگل خودش خیلی با تحریمای علیه ایران موافق نیست (که خب دلیلشم اینه که از معدود شرکتایی هست که تو ایران سود زیادی می کنن) واسه مثال من که گوشیم ویندوزه هیج کدوم ازقابلیت هاش (مثل استور) بسته نیست و حتی firmware مخصوص ایران هم داره... کلا از این حرکتاش خیلی راضیم

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
در رابطه با HoloLens و Cortana:D
یکی از کاربرای همینجا (@xbox t) توی بخش User Voice مایکروسافت یه ایده داده. ایده خیلی جالبیه. حتما رای بدید:bighug:
لینک
موضوع ایده هم درباره ساخت یک هولوگرام برای کورتانا (دستیار صوتی ویندوز ۱۰) دقیقا مثل هولوگرام خودش توی سری Halo ولی برای Hololens هست.:x

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یکی از کاربرای همینجا (@xbox t) توی بخش User Voice مایکروسافت یه ایده داده. ایده خیلی جالبیه. حتما رای بدید:bighug:
لینک
موضوع ایده هم درباره ساخت یک هولوگرام برای کورتانا (دستیار صوتی ویندوز ۱۰) دقیقا مثل هولوگرام خودش توی سری Halo ولی برای Hololens هست.:x
ايذه خيلى جالبى بود . منو برد به فيلماى على تخيلى هاليوود، سه تا هم راى دادم به اين ايده عالى...

- - -ویرایش - - -

لینک
ايذه خيلى جالبى بود . منو برد به فيلماى على تخيلى هاليوود، سه تا هم راى دادم به اين ايده عالى...

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بچه کی حالا قرار بیاد بعد یعنی چطور هست مثلا" من ویندوز 7 اورجینال دارم چطور میتونم آپدیت کنم به 10 با توجه به تحریم ها و...... چیزی جلوم رو نمیگیره ؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
فکر می کنم خیلی خیلی سخته ساپورت از زبان فارسی در ضمن اگه فارسی رو بزارن باید قبلش خیلی زبانای دیگه رو بزارن که دهن بعضی کشورا بسته بمونه....
اما نکته ای که هست اینه که مایکروسافت بر خلاف گوگل خودش خیلی با تحریمای علیه ایران موافق نیست (که خب دلیلشم اینه که از معدود شرکتایی هست که تو ایران سود زیادی می کنن) واسه مثال من که گوشیم ویندوزه هیج کدوم ازقابلیت هاش (مثل استور) بسته نیست و حتی firmware مخصوص ایران هم داره... کلا از این حرکتاش خیلی راضیم
اضافه کنم که آپدیت هاش جدیدا خیلی زود میاد، تنها مشکلش اینه که توی سایت مایکروسافت وجود خارجی نداره:|

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
برخی‌ از دوستان نیستن بیان بگن ماgddr5 داریمو gpu فلان داریمو این حرفا :d

یعنی‌ خدایی راجعبه این کنفرانس هرچی‌ تو گوگل سرچ میزنم مطلب می‌خونم سیر نمیشم یعنی‌ دنیارو تکون داده و خبرگزاری‌ها همه متعجب شدن تمام مدت به صورت مخفیانه روش کار کردن:)

halo lens=مو به تنم باقی‌ نذاشته

dearvahab

کاربر سایت
Apr 25, 2009
79
دوستان میگم الان ویندوز 10 برای اجرای بازیها خوبه به جای 8.1 ؟
افت فریم نیاره یه وقت؟
من نصب گردم زیاد جالب نیست 8.1 بهتر عمل مینه توی بازیها فعلا/البته نسخه نهایی که صد در صد مشکل نخواهد داشت اما این نسخه نمایشی جالب نیست توی بازیها

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
تحت هیچ شرایطی به نسخه آزمایشی اعتماد نکنید! حتی من میخوام بگم نسخه نهایی ویندوز 10 رو هم استفاده نکنید، با توجه به اینهمه تغییراتی که در ویندوز 10 صورت گرفته ، حتی نسخه نهاییش هم پایدار و قابل اعتماد نخواهد بود! باید صبر کنید تا نسخه 10.1 یا سرویس پک واسش بیاد.
ضمناً از ویندوزهای دستکاری شده بشدت حذر کنید! فقط ایمیجهای اصلی مایکروسافت رو استفاده کنید. اگه نمیدونید ایمیجهای اصلی رو چطور بدست بیارید، من اینجا توزیح دادم:
http://forum.bazicenter.com/thread86488/

اسم ایمیج ویندوز (که در صفحه MSDN هست) رو در گوگل سرچ کنید و فایل رو از سایتهای تورنت دان کنید و هش اون رو طبق روشی که در لینک بالا توضيح دادم چک کنید تا از اصل بودنش مطمئن بشید.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
تحت هیچ شرایطی به نسخه آزمایشی اعتماد نکنید! حتی من میخوام بگم نسخه نهایی ویندوز 10 رو هم استفاده نکنید، با توجه به اینهمه تغییراتی که در ویندوز 10 صورت گرفته ، حتی نسخه نهاییش هم پایدار و قابل اعتماد نخواهد بود! باید صبر کنید تا نسخه 10.1 یا سرویس پک واسش بیاد.
ضمناً از ویندوزهای دستکاری شده بشدت حذر کنید! فقط ایمیجهای اصلی مایکروسافت رو استفاده کنید. اگه نمیدونید ایمیجهای اصلی رو چطور بدست بیارید، من اینجا توزیح دادم:
http://forum.bazicenter.com/thread86488/

اسم ایمیج ویندوز (که در صفحه MSDN هست) رو در گوگل سرچ کنید و فایل رو از سایتهای تورنت دان کنید و هش اون رو طبق روشی که در لینک بالا توضيح دادم چک کنید تا از اصل بودنش مطمئن بشید.

این حرف دیگه خیلی وسواس گونس ! مایکروسافت برای گرفتن بازخورد ها و نظرات کاربران اول تکنیکال پریویو داد ، الانم که پیش نمایش عادی رو ارائه داده تا باگ ها رو برطرف کنه و امکانات رو کامل کنه !
بنظر تا زمان عرضه که حداقل 6 ماهه دیگست ، یک ویندوز خوب عرضه میشه !

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
دوست گرامي این چیزایی که گفتی (مراحل ریلیز ویندوز، نسخه های technical preview و customer preview و RTM و ...) رو بنده میدونم و در جریانش هستم؛ مگه مایکروسافت واسه ریلیز کردن ویندوز 8 کم از این نسخه ها بیرون داد؟! مگه کم تستش کرد؟! ولی اندکی بعد از ریلیز ویندوز 8، خودش به این نتیجه رسید که باید نسخه بهینه شده ویندوز 8 رو عرضه کنه (که همون 8.1 بود).
اصولاً این حرف شما بی معنیه که میگی نسخه نهایی به اندازه کافی ok و پایداره! اگه اینطوره پس آپدیت کردن بعد از نصب ویندوز واسه چیه؟!! این آپدیتها همشون امنیتی نیستن (گرچه عدم امنیت و نفوذ پذیری خودش یه نوع باگه!)، خیلی از این آپدیتها فقط برای رفع باگ ارائه میشن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر