Gears of war 3 Reunion (تورنومنت زنده یاد محمد نظامی نژاد)

نحوه برگزاری مسابقات

• TEAM DEATHMATCH-حذفی

رای‌ها: 4 44.4%
  • TEAM DEATHMATCH-گروهی

رای‌ها: 5 55.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    9

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
مهرداد این جنازهه رو نمیتونستی حذفش کنی؟ یه خورده محل سرش بد جاست :d

هاها جالب بود متین lolol :d
چرا میشد حذفش کرد ولی بد میشدش حالا خوبه MORTAR تو .... :d , نسل بعدی برای مالتی پلیر گرز که تاپیک زدیم , باید یک تاپیک GEARS BLOODY DIARY هم بزنیم کارایی که جالبه رو عکس و فیلم گرفتیم یا هرچیز دیگه ای تو اونجا به اشتراک بزاریم.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
حمید داداش ردیف کن مسابقات تایتان فال رو .من متاسفانه 360 ندارم.

واقعا متاسفم که همچین ادمایی تو این دنیا وجود دارن ولی ممد الان پیش ما نیست

پیام جان همه یه روز میرن ...مهم اینه که چی از خودشون به جا بزارن و مردم چطوری یادشون کنن چقدر برات ارزش قائل باشن ؟؟ این مساله چیزیه که خیلیا اینقدر قاطی کثافت کاری مسائل مالی و دنیوی شدن که اصلا همه چی رو فراموش کردن از جمله انسانیت .... .. محمد قلب روح بزرگی داشت خیلی زود به رستگاری رسید و پاک رفت این بهترین چیزیه که ادم میتونه از خودش به جا بزاره هرچند مثل محمد بودن سخته چون یه قلب بزرگ میخواد ولی طوری زندگی کرد که اسم رسم خودش رو تو ذهن همه ما برای همیشه هک کرد واقعا سلطان قلبها بود ..

حمید داداش ردیف کن مسابقات تایتان فال رو .من متاسفانه 360 ندارم.
من بقیه بچه های SHADOW اماده ایم شرکت کنیم استارتشو بزنید که به مرور افراد جمع بشن تا تعداد به اندازه کافی برسه
SHADOW DANCER
SHADOW WALKER
SHADOW HUNTER
علی CPT MERCENERY هم هست با شما و حمید خان میشیم 6 نفر فعلا 12 نفر لازمه

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
پیام جان همه یه روز میرن ...مهم اینه که چی از خودشون به جا بزارن و مردم چطوری یادشون کنن چقدر برات ارزش قائل باشن ؟؟ این مساله چیزیه که خیلیا اینقدر قاطی کثافت کاری مسائل مالی و دنیوی شدن که اصلا همه چی رو فراموش کردن از جمله انسانیت .... .. محمد قلب روح بزرگی داشت خیلی زود به رستگاری رسید و پاک رفت این بهترین چیزیه که ادم میتونه از خودش به جا بزاره هرچند مثل محمد بودن سخته چون یه قلب بزرگ میخواد ولی طوری زندگی کرد که اسم رسم خودش رو تو ذهن همه ما برای همیشه هک کرد واقعا سلطان قلبها بود ..

من بقیه بچه های SHADOW اماده ایم شرکت کنیم استارتشو بزنید که به مرور افراد جمع بشن تا تعداد به اندازه کافی برسه
SHADOW DANCER
SHADOW WALKER
SHADOW HUNTER
علی CPT MERCENERY هم هست با شما و حمید خان میشیم 6 نفر فعلا 12 نفر لازمه
چشم امشب تا فردا تاپیکشو میزنم. یادگاریشم تعیین میکنم. خبر میدم بهتون...

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
چشم امشب تا فردا تاپیکشو میزنم. یادگاریشم تعیین میکنم. خبر میدم بهتون...

به احتمال زیاد این 2 نفر DARK SONIC --JOE MUSASHI هم هستن تا اینجا 8 نفریم تعداد به 12 نفر برسه خوبه بیشترم بشه که چه بهتر فقط تاپیک رو سریعتر بزن ....
ادامه بحث رو اونجا ادامه بدیم

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر