دانلود از یوتیوب با کدومش روش؟ + درخواست

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
بدو فیل شکن و رایگان راهی هست؟

شما به من پ.خ بده برات یه راه میگم.
دوست عزیز روش هایی که از قندشکن استفاده کنن که فراوونه.بهترینش هم savefrom هست.ولی ما دنبال یه چیزی میگردیم که قندشکن نخواد.
شما هم میتونین به من پ.خ بدین تا یه راه رایگان و بدون نیاز به شیلتر شکن بهتون بگم.
-----------------------------------------------------------------
کسایی که آدرس میخواستن هم جوابشون بهشون پ.خ شد.

ویرایش:متاسفانه سایتی که میشناختم ف.یلتر شد.

آخرین ویرایش:

mateo_1998

کاربر سایت
Jul 31, 2017
22
نام
؟؟؟؟؟؟؟؟
بهترین راه حل این است که با قند شکن ادرس صفحه هایی که ویدیو هایشان را میخواهی دانلود کنی جدا کنی سپس به ادرس سایتی که میگم بری و لینک رو بدی و با هر فرمتی که میخوای دانلود کنید بدون قند شکن و با سرعت بالا تست کردم میگم
سایت : www.savetube.com
کسانی هم که نیاز به قند شکن و نرم افزار های تغیر ایپی دارن میتونن به کانال تلگرام Azadnet برن و دانلود کنن
مشکلی داشتید در خدمتم
سلام دوستان
من میخوام از یوتیوب کلیپ دانلود کنم البته بدون کانورت ویدئو چون افت کیفیت ایجاد میکنه
میخوام بپرسم چجوری میتونم این کار رو انجام بدم

الان مثلا من 4k این ویدئو رو میخوام هر کاری کردم نتونستم دانلود کنم حتی با قند شکن

• Like
Reactions: @mahmoud and InfeR

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
کسی هست به ما بگه چطور میشه از یوتوب ویدئو رو بدون افت کیفیت دانلود کرد؟ تمام این سایت های کانورتر کیفیت رو کاهش میدن.مثلا ویدئو Full HD رو با گزینه Full HD که تو فلان سایت کانورتر یوتوب هست دانلود کنی میشه در حد 480p. میگن HD و Full HD اما هیچکدومش واقعی نیست. لطفا کانورتر پیشنهاد ندید.

mateo_1998

کاربر سایت
Jul 31, 2017
22
نام
؟؟؟؟؟؟؟؟
این سایتی که من گفتم افت کیفیت نداره اگه کیفیت اصلی که تو یوتیوب هست 4k باشه با این سایت بدون افت کیفیت 4k دانلود کن
امتحان کردم فقط 2-3 فریم از ویدیو کم میکنه
من ویدو از یوتیوب گرفتم 720 با فرم ریت 60 ولی با این سایت وقتی دانل کردم کیفت 720 بود فریم ریت شده بود 59 یک فریم کم کرده بود

mateo_1998

کاربر سایت
Jul 31, 2017
22
نام
؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی هست به ما بگه چطور میشه از یوتوب ویدئو رو بدون افت کیفیت دانلود کرد؟ تمام این سایت های کانورتر کیفیت رو کاهش میدن.مثلا ویدئو Full HD رو با گزینه Full HD که تو فلان سایت کانورتر یوتوب هست دانلود کنی میشه در حد 480p. میگن HD و Full HD اما هیچکدومش واقعی نیست. لطفا کانورتر پیشنهاد ندید.
داخل سایت بری لینک بدی به سایت متوجه میشی خودش میگه میخوای فشرده کنی ویدیو رو را کیفیت اصلی رو دانلود کنی

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
داخل سایت بری لینک بدی به سایت متوجه میشی خودش میگه میخوای فشرده کنی ویدیو رو را کیفیت اصلی رو دانلود کنی

من خودم از hdtransform استفاده کردم (cloudfile.co). کجا میپرسه برای فشرده کردن؟ برای من با کانورتر های دیگه هیچ فرقی نداشت.

mateo_1998

کاربر سایت
Jul 31, 2017
22
نام
؟؟؟؟؟؟؟؟
هنگامی که لینک رو بهش میدی اس کن میکنه یکسری فرمت بهت پیشنهاد میده قبلش تو یوتویب ببین بالا ترین کیفیت ویدو که اپلود شده چیه مثلا تو یوتیوب بالا ترین کیفیت فیلیم که اپلود کرده 720 هست ولی تو سایت میبینی 1080 هم بهت میده اره میده ولی کیفیت همون 720 هست که تبدیلش کرده یکم فریک میزنه سایته باید دقت کنی اگه درخواست لینک کردی ودیدی یه تایم داره پر میکنه تا لینک بهت بده یعنی داره کانورت میکنه با یه فرمته دیگه بزن اگه فرمت اصلی رو انتخاب کنی کانورت نمیکنه همون کیفیت رو بهت میده
من خودم از hdtransform استفاده کردم (cloudfile.co). کجا میپرسه برای فشرده کردن؟ برای من با کانورتر های دیگه هیچ فرقی نداشت.

mateo_1998

کاربر سایت
Jul 31, 2017
22
نام
؟؟؟؟؟؟؟؟
هنگامی که لینک رو بهش میدی اس کن میکنه یکسری فرمت بهت پیشنهاد میده قبلش تو یوتویب ببین بالا ترین کیفیت ویدو که اپلود شده چیه مثلا تو یوتیوب بالا ترین کیفیت فیلیم که اپلود کرده 720 هست ولی تو سایت میبینی 1080 هم بهت میده اره میده ولی کیفیت همون 720 هست که تبدیلش کرده یکم فریک میزنه سایته باید دقت کنی اگه درخواست لینک کردی ودیدی یه تایم داره پر میکنه تا لینک بهت بده یعنی داره کانورت میکنه با یه فرمته دیگه بزن اگه فرمت اصلی رو انتخاب کنی کانورت نمیکنه همون کیفیت رو بهت میده
ببین من یه ویدو تست کردم اسکرین گرفتم
Untitled.jpg

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بهترین و راحت ترین روش اینه:
یه قند شکن + برنامه free download manager
کافیه لینک یوتیوب رو تو برنامه وارد کنید و کیفیت مورد نظر رو انتخاب کنید،تمام!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر