ایا با خریدن کنسولهای نسل هشتم ps3تون رو میفروشید یا نگه میدارید؟

ایا با خریدن کنسولهای نسل هشتم ps3تون رو میفروشید یا نگه

• مجموع رای دهنده‌ها
    118

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
فروش پی اس 3 یعنی یه اشتباهههه بزرگ .... با این همه بازیو یه هک واقعا کامل حماقت حتی اگه بودجه نذتشته باشه ادم نباید این طلا رو بفروشه

• Like
Reactions: Elyas sun

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
نگه میدارم مثل یه مرد :d
همین چندروز پیش Beyond رو تموم کردم و امروز هم رسیدم به باس پایانی Dark Souls ( که بعد از تموم کردن DLC ادامه اش میدم و تمومش میکنم ;;))
هنوز کلی بازی هست که بازی نکردم؛ سری GOW، سری Resistance، کیلزون 3 و کلی بازی دیگه :bighug:
از PS4 هم خیلی راضیم :x

• Like

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
من که دارمش روزی یه بار با هم تمیزش می کنم با این گرونی بازی های PS4 روز هزار مرتبه خداروشکر می کنم PS3 رو دارم:x

• Like

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام خدا سلام بنده ps4 خریدم ولی ps3 هم دارم بازی های پی اس 4 خیلی گرونه و تنوع نداره , البته من اورجینال بازی می کنم قیمت ها زیاد فرقی نمی کنه

• Like

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
چند ماه قبل از خرید ps4 فروختمش چون دیگه یه کنسول زنده حساب نمیشه و مثل ps2 به تاریخ پیوسته!
سال بعد همین موقع دیگه اسمش هم خیلی کمرنگ تر شده چون عناوین third party هم دیگه براش عرضه نمیشه و باید بهش گفت RIP

Saeed17

کاربر سایت
Dec 27, 2010
61
فروختن Ps3 فقط بخاطر مسائل مالی معقولانس نه اینکه کنسول زنده حساب نمیشه ...در مقایسه با تنوع بازی های الان Ps4 میگم

فقط زمانی که عناوین پرشماری برای Ps4 اومد و گرافیک نسل جدید بصورت چشم گیر جهش پیدا کرد فروختنش برای خرید بازی های جدید Ps4 خوب باشه

وگرنه فقط فروختن Ps3 در ازای هک شدن Ps4 ارزش داره

ps3 مو میفروشم xbox one میخرم

از چاله به چاه سفر نکن دوست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر