XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
سلام دوستان روی اکس باکس سافت مود چطور بازی هارو بریزم؟؟
سلام
باید کنسول و کامپیوتر رو با یه روتر بهم وصل کنی بعد با filezila به ایکس باکس وصل میشی بازی هات رو کپی میکنی.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام
باید کنسول و کامپیوتر رو با یه روتر بهم وصل کنی بعد با filezila به ایکس باکس وصل میشی بازی هات رو کپی میکنی.
البته بدون روتر هم میشه FTP کرد و مستقیم کامپیوتر رو به کنسول وصل کرد.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
ldqr_35.jpg

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
کنسول خوبی بود ( واسه من شبیه به PC ایی بود که کیسش متفاوته ) ، به نظرم برای اینکه همه کنسول های یک نسل رو امتحان کنی و باهاشون وقت بگذرونی تا بتونی درکشون کنی نیاز به وقت آزاد ، دنیای بدون استرس ، خانه ایی کنار دریاچه ، تنهایی ( به قول شاعر : دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد ) ، میزان زیادی از مواد غذایی آماده یا لااقل نیمه آماده و چندتا چیز دیگه هست ! میشه واقعا ؟!
اینا رو گفتم تا بگم داشتمش ولی خیلی راحت بدون درکش ازش رد شدم ! PS2 بد جوری منو به خودش وابسته کرده بود ...
نمیشد هم با اون بود ، هم با این ! از اینکه PS2 چطوری وابسته ام کرد نمیگم تو تاپیک Xbox
کاش میشد اون زمان تجربه الآن رو داشت که داشتن همزمان چند تا کنسول در زمانی ( اکنون ) تبدیلت میکنه به یک انسان ابر حال ! یادش بخیر دوران بی خیالی .. .

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
کنسول خوبی بود ( واسه من شبیه به PC ایی بود که کیسش متفاوته ) ، به نظرم برای اینکه همه کنسول های یک نسل رو امتحان کنی و باهاشون وقت بگذرونی تا بتونی درکشون کنی نیاز به وقت آزاد ، دنیای بدون استرس ، خانه ایی کنار دریاچه ، تنهایی ( به قول شاعر : دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد ) ، میزان زیادی از مواد غذایی آماده یا لااقل نیمه آماده و چندتا چیز دیگه هست ! میشه واقعا ؟!
اینا رو گفتم تا بگم داشتمش ولی خیلی راحت بدون درکش ازش رد شدم ! PS2 بد جوری منو به خودش وابسته کرده بود ...
نمیشد هم با اون بود ، هم با این ! از اینکه PS2 چطوری وابسته ام کرد نمیگم تو تاپیک Xbox
کاش میشد اون زمان تجربه الآن رو داشت که داشتن همزمان چند تا کنسول در زمانی ( اکنون ) تبدیلت میکنه به یک انسان ابر حال ! یادش بخیر دوران بی خیالی .. .

این کنسول در اصل یه pc بود
خود مایکروسافت گفته بود بازیا pc رو کنسول قدرتمند xbox بازی کنید

در کنسول باز میکردی یه کامپیوتر میدیدی
سیستم عاملش یه نسخه از windows بود

microsoft-xbox-pal-ver-1-1-rev-k-005.JPG

تو اون زمان من هر ۴ کنسول اون نسل داشتم . قرار نیست فقط تو یه نسل فقط یه دونه کنسول داشته باشی اون که تکه و یدونه اس اول خدا بعد همسر آدمه
:Biggrin:

من هنوز تو همون حال بیخیالیم
زندگیمو میکنم

dscf9547_clipped_rev_1.jpg
:D

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715

ای کاش یکی از این xbox orginal های پکهای کریستالی گیرم میومد ولی حیف که یکم کمیاب..معمولیش دارم ولی این خوشگل تر ..

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
ای کاش یکی از این xbox orginal های پکهای کریستالی گیرم میومد ولی حیف که یکم کمیاب..معمولیش دارم ولی این خوشگل تر ..

دوتا راه داری
یا برداری کنسولتو کاستوم کنی و رنگ کنی
یا یه بدنه کریستالی برا کنسولت سفارش بدی از سایت علی اکسپرس . علی بابا و آمازون

Xbox-Console-GHOSTCASE-case-mod-TESTED-read-Not.jpg

• Like
Reactions: silent ops

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر