One Piece : Pirate Warriors 3 | PC

2ctela0p5jcwwnp9zinj.png

خطر اسپویل ، اگر انیمه رو تا پخش هفتگی ندیدید،همین الان از تاپیک بپرید بیرون! :d عواقبش رو ما جوابگو نیستیم! :d
برای صحبت در مورد مسائل مانگا،حتما توی عنوان تگ اسپویل،
" مانگا - شماره ی چپتر " نوشته شود! :d

خوب ،خوب خوب...بالاخره از آگوست که معرفی شد تا الان، انرژی ذخیره شد تا تایپک بازی رو بزنم! :d
همینطور که میبینید، Pirate Warriors 3 هم تایید شده و گفتن تابستون 2015 ریلیز میشه! البته هنوز تاریخ دقیقی نداره!
برای کسایی که نمیدونند بگم که سبک بازی مثل سری Dynasty Warriors میباشد! یعنی : توی یک مرحله بزن هزارتا دشمن های فاقد هوش مصنوعی(:-" ) رو با تکنیک ها و حرکات خفن! بکش>:) :d
سازنده ها هم همون سازنده های DW میباشند و ناشر هم Namco Bandai هست .

با توجه به تریلر بازی که رسما آنچه گذشتی از شماره های قبل(مخصوصا 1 ) بود،و اسکن ها ... گویا داستان بازی مثل PW1 از داستان اصلی پیروی میکنه! :d ولی ایندفعه از همون اول و بچگی لوفی شروع میشه تا ... آرک فعلی که در حال نمایش میباشد! :d
توی تریلر هم 2 ثانیه از PW3 نشون میدن که ...همون نشون نمیدادن بهتر بود! :-" چون اون موقع برای اونایی که مانگا نمیخوندن اسپویل داشت:| :d
لوگو هم علاوه بر مشت لوفی،میتونید Dragon's Claw ...یا ... پنجه ی جوجه اژدها :d رو هم ببینید >:)
نکته : تکنیک لوفی که توی عکس بالاست، یک تکنیک ساختگی و انحصاری بازیه:-"

امروز هم بالاخره از بعد از TGS !!! بازی از سکوت مطلق در اومد و یه اسکن جدید اومد :d
همینطور که میبینید ، بالاخره فیشمن آیلند هم تایید شد:bighug:
و قابلیت Bond Rush هم اضافه شده که گویا 2تا کاراکتر با هم میتونند قدرتی بزنند:-" (خو اینا قبلا هم داشتیم که :| اسمش رو عوض کردن؟ :d )

(فکر کنم 3 قسمت دیگه اسپویل رفع میشه:-" )

کاراکترهای قابل بازی تایید شده :

Luffy
Zoro
Nami
Usopp
Sanji
Chopper
Robin
Franky
Brook
Law
Fujitora
Sabo

جزیره های تایید شده :

Fishman Island
Dressrosa

---
اسم شرقی بازی هم Kaizoku Musou میباشد،ولی خوب ما غربی میگیم دیگه :d

---
تریلر بازی :
تریلر معرفی بازی
watch?v=vEILtfJSoyc

تریلر داستانی دوم
watch?v=7sudEOMFyuk

گیم پلی فوجیتارو که با دوربین گرفته شده
watch?v=Uz2xyvUOqPk​

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سنت شکنی کن بیا رو PC ایندفعه :d همون هفته اول کل لباسای سانجی رو باز می کنم:d
نچ! عمرا! :d
همون داشتن پلاتش توی لیست تروفی هام، از داشتن لباس های اضافه ـش مهم تره برام :d
فقط اون لباس فیلم Z رو هم زحمتش رو بکشن مجانیش کنند! :-" زورو و سانجی با اون لباس >:)

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان یه سوال ، این بازی هم مثل مجموعه ی warior هست گیم پلیش ؟؟
هر شخصیت چندتا ضربه داره و با فوج فوج (!!) دشمنا مبارزه میکنه؟و درواقع کمبو مثل بازی های Hack n slash نداره و Buttom machinه؟؟

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بچه ها کسی لینک دانلود OP:PR3 داشته باشه دریغ نکنه و لطفا برای ما هم بفرسته :d
ویرایش : Release Date بازی بر روی استیم ماه آگوست هست ولی یز زوی Console ها 23 March .
شانس نداریم که :|

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
ظاهرا نسخه PC بازی پورت نسخه ی PS3 هستش !!!
با توجه به حداقل سیستم مورد نیازش

Processor: Core2Duo 2.4GHz
Memory: 512 MB RAM
Graphics: 512 MB Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 20 GB available space
Sound Card: DirectX® 9.0c or higher

اینجا هم بحث کردن راجع بهش ، اگه اینطور باشه که خیلی ضد حاله

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
دیشب بازی رو دا نلود کردم و یه ساعتی بازی کردم خیلی خوشم اومد

فن های وان پیس بشدت با بازی حال خواهند کرد و من خودم به زوری دل کندم ازش

داستان بازی هم از بچگی های لوفی شروع میشه و داستان انیمه از اول تا آرک درسروزا ادامه داره

گیم پلی مثل سری Warriors هستش اما من اصلا از سری وارورز خوشم نمیاد ولی با این شدیدا حال کردم مخصوصا اینکه قدرت هر کدوم از کاراکترها با جزئیات و بهترین شکل ممکن طراحی شده و اجرا میشه

زبان بازی هم بطور پیش فرض روی ژاپنیه و زیرنویس انگلیسی داره که حس و حال انیمه رو کامل منتقل می کنه

خلاصه که اگه مث من فن وان پیس هستید و انیمه رو دنبال میکنید حتما حتما بازی رو بگیرید ، اگه هم وان پیسی نیستید بازم بگیرید چون خوشتون میاد !

پورت بازی هم خیلی خوب رو پی سی انجام شده و من مشکلی تو پورت ندیدم (بر خلاف دو تا فاجعه ی اخیر Toukiden و Bladestorm Nightmare )

پ.ن : ظاهرا مونت هم قابل بازیه

درود
من انیمه رو 150 قسمت دیدم :D الان اینو بازی کنم اسپوبل میشه ؟ نسخه ها فبلیش ارزش داره بازی کنم ؟

آره بدجور هم اسپویل میشه چون داستان انیمه تا آخرین آرک رو پوشش میده و تا اپیزود 706 انیمه که اومده رو اسپویل میکنه

پیشنهاد میکنم انیمه رو سریع ببین و بعد برو سراغ بازی ، بازی عالیه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دیشب بازی رو دا نلود کردم و یه ساعتی بازی کردم خیلی خوشم اومد

فن های وان پیس بشدت با بازی حال خواهند کرد و من خودم به زوری دل کندم ازش

داستان بازی هم از بچگی های لوفی شروع میشه و داستان انیمه از اول تا آرک درسروزا ادامه داره

گیم پلی مثل سری Warriors هستش اما من اصلا از سری وارورز خوشم نمیاد ولی با این شدیدا حال کردم مخصوصا اینکه قدرت هر کدوم از کاراکترها با جزئیات و بهترین شکل ممکن طراحی شده و اجرا میشه

زبان بازی هم بطور پیش فرض روی ژاپنیه و زیرنویس انگلیسی داره که حس و حال انیمه رو کامل منتقل می کنه

خلاصه که اگه مث من فن وان پیس هستید و انیمه رو دنبال میکنید حتما حتما بازی رو بگیرید ، اگه هم وان پیسی نیستید بازم بگیرید چون خوشتون میاد !

پورت بازی هم خیلی خوب رو پی سی انجام شده و من مشکلی تو پورت ندیدم (بر خلاف دو تا فاجعه ی اخیر Toukiden و Bladestorm Nightmare )

پ.ن : ظاهرا مونت هم قابل بازیه

آره بدجور هم اسپویل میشه چون داستان انیمه تا آخرین آرک رو پوشش میده و تا اپیزود 706 انیمه که اومده رو اسپویل میکنه

پیشنهاد میکنم انیمه رو سریع ببین و بعد برو سراغ بازی ، بازی عالیه
انیمه اش 706 تا اپیزود داره ؟؟؟>>>:-o

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
[MENTION=62211]Omid_Zaraki[/MENTION]
مونت قابل بازی نیست:-" مگر اینکه ماد سازها قابل بازیش کرده باشن:(
ولی امیدوارم توی PW بعدی! (که البته Koei گفته فعلا میخوایم استراحت بدیم به سری...پس حداقل 2016 نمیادش دیگه:( ) قابل بازی باشه! اون ویوی هم قابل بازی کنند! :| خدا میدونه چقدر درخواست داشته ویوی...و آخرشم...:| برداشتن برا ما تاشیگی قابل بازی کردن:(

البته من که فعلا نمیتونم بازی کنم:( ... $$$ ! :(

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
یه چرند دیگه از برادران چشم بادومی . مزخرفی دیگر هم سبک : Dynasty Warrior , Warrior Orochi ,Nighty Nine Nights . اصلا نمیشه فهمید هدف از ساخت این جور بازیا چیه ؟؟؟. گرافیک افتضاح در حد پلی 2 . گیمپلی منسوخ ، موسیقی راک ژاپنی ( انگار داری سونیک بازی میکنی)، کاراکتر بازی دستاش مثل فیلم وطنی " مجید دلبندم" دراز میشه . مسخرس . حیف 11 گیگ دانلود .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
یه چرند دیگه از برادران چشم بادومی . مزخرفی دیگر هم سبک : Dynasty Warrior , Warrior Orochi ,Nighty Nine Nights . اصلا نمیشه فهمید هدف از ساخت این جور بازیا چیه ؟؟؟. گرافیک افتضاح در حد پلی 2 . گیمپلی منسوخ ، موسیقی راک ژاپنی ( انگار داری سونیک بازی میکنی)، کاراکتر بازی دستاش مثل فیلم وطنی " مجید دلبندم" دراز میشه . مسخرس . حیف 11 گیگ دانلود .
تو دیگه چه عجوبه ای هستی که از رو هم نمیری؟:))
من موندم اصلا تو از چه بازی خوشت میاد؟!! :-/

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

والا . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر