Dota2 VS League Of Legends

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
خیلی ببخشید اما پشت بعضی نقد ها یه جور تنگ نظری و حرص خوردن هست
من خودم ز سال 83 تا 85 Dday بازی می کردم از 85 تا 90 دوتا ورژن یک از 90 تا الان هم LoL
نمی دونم چرا نتونستم به هیچ وجه بعد از بازی کردن Lol دیگه دوتا بازی کنم ..نه اینکه بازی بدی باشه نه اصلا اما سلیقم رو عوض کرد
نکات مثبت LoL در مقابل دوتا :
-نبود deny (چون با latancy آشغال ایران واقعا نمیشه زد)
-گرافیک باحال و یه جور ترول توی ذات بازی نهفته است
-قابلیت چند کاربره هیرو ها یعنی اکثر هیرو ها 2 قابلیت دارند ولی در دوتا نه (احتمالا سر این ایراد خیلی ها شاکی میشن ولی واقعیته)
-یوزر فرندلی بودن shop
-شبیه نبودن قیافه هیرو ها به هم
نکات مثبت دوتا
-جو تیره و تار
-ترکیب جادو های چند هیرو با هم در مبارزات تیمی
-امکان برنده شدن تیمی که از نظر کیل پایین تر است (این امکان در lol نیست مگر اینکه یک نفر بسیار چاق شده باشد)
در کل اگه از خونه به اینترنت وصل میشی و تنهایی پیشنهاد من LOL است dota چون تیمی هست بیشتر تو گیم نت و با چند تا دوست آنلاین حال میده
ولی در کل اینا رو بیخیال hearthstone به جفتشون میارزه:">
-

نبود Deny کجاش نکته مثبته ؟ :| نمیخواستم توی این تاپیک شرکت کنم ولی این نکته نزاشت :D
نبود Deny مثبت که نیست هیچ شدیدا هم منفیه ... با همین پینگ آشغال ایران هم میشه به راحتی Deny کرد .. فقط باید عادت کنی (اگه به خاطر پینگه ایرانه پس وجود Last hit هم باید نکته منفی باشه چون با پینگ ایران نمیشه Last hit کرد دیگه :)) در صورتی که Deny کردن و Last hit کردن عملا فرقی با هم ندارن!)
شبیه نبودن قیافه هیرو ها به هم رو هم توضیح بدی ممنون میشم...

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
والا من جفتشو بازی کردم از هردوشونم خوشم میاد. ولی به دلیل لانچر افتضاح lol و البته نت افتضاح تر ایران آپدیت که داد دیگه نتونستم آپدیتش کنم. یکی از نکات مثبت دوتا همین تحت استیم بودنشه. به نظرم اصلا نمیشه گفت کدوم بهتره یا کدوم بدتره. هرکدومو اگه معتادش شی دیگه تا اخر عمر ولش نمیکنی:D

mohammad_gamer

کاربر سایت
Jan 18, 2019
3
بچه ها من هم lol بازی کردم هم dota 2 و در اخر به این نتیجه رسیدم که dota 2 بازی کنم چون dota2 شخصیت هاش خیلی بهتر از lol میباشود.

من حالا موندم dota 2 بازی کنم یا csgo چون هر دوشون رو دوست دارم اگه یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

با تشکر از سایت بازی سنتر

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
بچه ها من هم lol بازی کردم هم dota 2 و در اخر به این نتیجه رسیدم که dota 2 بازی کنم چون dota2 شخصیت هاش خیلی بهتر از lol میباشود.

من حالا موندم dota 2 بازی کنم یا csgo چون هر دوشون رو دوست دارم اگه یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

با تشکر از سایت بازی سنتر
سبکشون که فرق داره باید ببینی با کدوم بیشتر حال میکنی
cs go که free شده چیترم بیشتر شده :| اما واس فان رفتن بهتره
اما اگه میخوای جدی پیگیر بازیت باشی dota2 بهتره فانم بازی کنی اعصابت میریزه بهم :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر