انجام بازی آنلاین با سیمکارت ایرانسل 4G LTE

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
ینی برای انلاین اینهمه مصرف میشه؟
اگر یکساله ۱۰۰ گیگ میداد خیلی بهتر بود
نه دیگه هر بازی فرق داره ولی معمولا اکثر بازی ها ساعتی 60 مگ میخوره ، حالا شما باید خودت حساب کنی که چقدر بازی میکنی و ....

والاا یک ساله هم داشت همین حجم ، همین قیمت . نمیدونم چی شد یهو ور داشتش ...

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
نه دیگه هر بازی فرق داره ولی معمولا اکثر بازی ها ساعتی 60 مگ میخوره ، حالا شما باید خودت حساب کنی که چقدر بازی میکنی و ....

دقیقا آخر شهریور بود من یکساله خریدم بعد دو یا سه روز بعد برداشتن نامردا
البته الان 150 گیگ گذاشته 100 روزانه و 50 گیگ شبانه ولی قیمتش بد نیست

• Like
Reactions: Joghdmohammad

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
طرح های خوب اش که به درد ماها میخورد رو برداشتن

یکی همون 100 گیگ بود که برداشتن یکی هم اون 10 گیگ

الام دوماهه 30 گیگ60 تومن اش خوبه و 8 و 8 گیگ شبانه یکماهه

البته بدی ایرانسل اینه که اپلود رو هم جزو حجم میذاره ورشکست میشی :|
حدود 1/4 حجم رو برا بازی ها اپلود میخوره

بهترین کار اینه دوتا سیم کارت داشته باشید یکی برای دانلود اپدیت ها تو شبانه نامحدود یکی هم برا کارهای روزمره

• Like
Reactions: H.T.C

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان من میخوام بخرم کنسول رو ولی یه مشکل دارم. من نتم مخابراته پینگ رو تست کردم با سرور فرانسه و یه سرور تو لندن حدودن شد 170... و سرعت دانلود و آپلودم رو میزد توی یک مگ حدودن... حالا با این سرعت میشه آنلاین بازی کرد؟ سرویسم 2 مگ هستش. برای دانلود آپدیت ها هم میخوام از نت ایرانسل استفاده کنم که بعضی از دوستان گفته بودن سرعتشون حتی با 4g خیلی کمه و با تغیر dns هم مشکل حل نشده حالا من نگران سرعتم هستم چون سرویس دهنده رو رو هم نمیتونم عوض کنم کاری میشه کرد؟ سیستمم رو هم فروختم نمیتونم از psx استفاده کنم :| :(

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid
اینم پینگ من با نت 4G ایرانسل و مودم E8372 با آنتن خارجی که روش سوار کردم.لگ و تاخیر هم کمه فقط چون nat 3 هستش نمستونم خودم روم بسازم تو pes

1yl5_untitled.jpg
برای Port Forwarding مشکلی نداری با این مودم ؟؟

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
630
نام
Hamid Anahid

بهترین مودمی که برای آنلاین پیشنهاد مکنی همون Archer هسست؟؟ راضی ازش ؟؟ آنتن خارجی هم میشه اضافه کرد برای تقویت؟ Port Forwarding میتونی انجام بدی برای بازی هایی مثل Fifa

• Like
Reactions: Joghdmohammad

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
بهترین مودمی که برای آنلاین پیشنهاد مکنی همون Archer هسست؟؟ راضی ازش ؟؟ آنتن خارجی هم میشه اضافه کرد برای تقویت؟ Port Forwarding میتونی انجام بدی برای بازی هایی مثل Fifa
والا من راضیم :D
مودم های دیگه رو تست نکردم که بگم کدوم بهتره ولی اینی که دارم اوکیه انصافا ...
اگه منظورت از port forwarding همون تغییر nat type از 3 به 2 هست که باید بگم دهنِ من صاف شد این کارو کنم ، هرکاری کردم نشد که نشد .
(مگه این که منظورتون یه چیز دیگه باشه و من اشتباه فهمیده باشم :D)

Vebdhhesj

کاربر سایت
Dec 22, 2016
2
با سلام من ساکن اهواز هستم تمام نظرات مخاطبان رو خوندم منم از مشکل پینگ رنج میبرم من از مودم هواوی e8372 استفاده میکنم از خط ایرانسل 4G و رایتل تست پینگ گرفتم که خیلی افتضاح بود از این روشping konami.netدر cmd ایرانسل بالای ۴۰۰ میزنه ولی بدون تایم اوت و رایتل ۳۲۰ یکم از ایرانسل بهتر بود ولی تو بازی pes17 خیلی روان تونستم بازی کنم.وتو تتظیمات مودم بازی کردم بلاخره تونستم اتاق روم رو بسازم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
با سلام من ساکن اهواز هستم تمام نظرات مخاطبان رو خوندم منم از مشکل پینگ رنج میبرم من از مودم هواوی e8372 استفاده میکنم از خط ایرانسل 4G و رایتل تست پینگ گرفتم که خیلی افتضاح بود از این روشping konami.netدر cmd ایرانسل بالای ۴۰۰ میزنه ولی بدون تایم اوت و رایتل ۳۲۰ یکم از ایرانسل بهتر بود ولی تو بازی pes17 خیلی روان تونستم بازی کنم.وتو تتظیمات مودم بازی کردم بلاخره تونستم اتاق روم رو بسازم
خب یه توضیح بدین که چیکار کردین که تونستین روم بسازین؟
مال منم e8372 هستش ولی چون nat type 3 میده نمیتونم روم بسازم

Vebdhhesj

کاربر سایت
Dec 22, 2016
2
تو تنظیمات مودم بروگزینه setting و بعد profile managmente و بعد new profile بزن تو قسمت name profile حروف cc رو تایپ کن و تو قسمت APN حروف cv رو تایپ کن ود در آخر apply همین ولی فقط رو خط رایتل جواب داد.میشه با سرویس کاهش پینگ از نوع vip خرید کنی nat type برات فعال میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر