ゴジラ Godzilla | PS3

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
Namco Bandai بازی جدید Godzilla را در تاریخ 18 December در ژاپن فقط برای PS3 عرضه می کند. نسخه های PS4 و PS3 برای آمریکای شمالی و اروپا در تابستان 2015 عرضه خواهد شد. شما می توانید Demo بازی را از Store Japan با حجم 501MB برای PS3 دانلود کنید. در این دمو 3 stage به همراه یک tutorial stage وجود دارد. در نسخه اصلی 20 stage اصلی در destruction mode هست که با از بین بردن ژنراتور های G-Force و ساختمان ها و نیروهای ارتشی و Kaiju های مختلف قدرت godzilla را افزایش داده و skill های جدیدی را برای او باز می کنید. mode های دیگری نیز در بازی وجود دارند مثل Mission Mode که هدف نابود کردن شهرهای مختلف و diorama mode که ساختن عکس ها و فیلم هایی از نابود شدن شهر ها و نبردهای godzilla با kaiju های دیگر است و king of monsters mode که فقط نبرد godzilla با دشمنان kaiju خود.
نظر من بعد از بازی کردن دمو:
1. کنترل godzilla خوب ولی کند است که البته دقیقا حس حرکت godzilla را القا کرده و به نظر من یک نکته مثبت به حساب می آید gameplay هم کند بود ولی نبردها متوسط بودند.
Control Layout : استیک سمت چپ
LS18x18.png
برای حرکت به جلو و عقب و حرکت strafe به چپ و راست. استیک سمت راست
RS18x18.png
برای تغییر دوربین. L1 و
R_1.png
برای دور زدن godzilla.
square18x18.png
برای زدن کمبو ها و melee attack.
L2.png
برای thermonuclear pusle EMP attack.
Cross18x18.png
برای rush attack.
circle18x18.png
برای grab attack.
Triangle18x18.png
برای thermonuclear atomic breath، با زدنش بصورت مستقیم شلیک می کند و نگه داشتنش از چپ به راست شلیک می کند.
2. خود godzilla مدل و نعره و حتی افکت های صدای انفجارها از سری دوران Heisei Series بود ( فیلم هایی که از Return of Godzilla و Godzilla VS. Biolante شروع شد ) و حس نوستالژیک خوبی القا کرد.
3. متاسفانه گرافیک بسیار بد و مثل بازی های سال 2002 روی PS2 هست.
med_Godzilla_OG_1417789020.jpg

med_Jet_Jaguar_1417789021.jpg

med_King_Ghidorah_2_1417789021.jpg

med_Mechagodzilla_1417789021.jpg

med_Mothra_1417789022.jpg

مرتضی تاجیک

کاربر سایت
Dec 9, 2010
95
نام
What's It To You
من از بچگی عاشق سری فیلمهای گودزیلا بودم.:x یعنی با کمترین امکانات و ساده ترین تکنولوژی ها چه صحنه هایی خلق میکردن. واقعا امیدوارم بازی قشنگی باشه چرا که از یک شاهکار نوستالژی ساخته شده..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر