Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
ویندوزتون 64 بیت است ؟ تنظیمات گرافیک رو درست روی 32 بیت یا 64 بیت با توجه به ویندوزتون وارد کنید.
اگر درست نشد ، مشکل از ویندوز است. قبلاً شنیده بودم CS 1.6 Online فقط و فقط با Windows XP SP 2 از دوستان .
والا من که ویندوزم همین هست هر شب توی پابلیک سرور آسیاتک و اهواز گیم هستم و هیچ مشکلی ندارم.
ویندوزم 32 بیته

"H@MID"

کاربر سایت
Jul 7, 2009
107
سلام

دوستان من هم به مشکل عجیبی خوردم.
ویندوزم سون 32 بیت هست و وقتی که بازی رو اجرا می کنم میخوام برم تو مپ دکمه OK کار نمی کنه! openGL هم نصب کردم.

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
من یه 1.6 دارم ولی توی سون درست کار نمیکنه گرافیکش بالا نمی یا اسلحه به دست راستش نمیاد و... در حالی که تو xp کار میکرد لطفا راهنماییم کنید
اقا یکی کمک کنه مشکل از ویندوز یا نسخه هم نیست چون روی کامپیوتر های دیگه با وین 7 32 ونسخه های دیگه هم این مشکل وجودداشت

farhad khan

کاربر سایت
Dec 28, 2011
10
نام
فرهاد
سلام به همه.
دوستان سرور آنلاین واسه کانتر میخواین فقط extraordinary clubX13 برای اومدن به این سرور تو قسمت favorits روی add server کلیک کنید و بنویسید:
98.14.114.213:27015
از ویژگی های این سرور:
1)double jump
2)دویدن سریع در هنگام استفاده از knife (چاقو)
3)انتخاب زمین به رای بازیکنان
4)60 ثانیه knife در ابتدای هر زمین
5)20 دقیقه بازی در هر زمین
من با اسم killer boy بازی میکنم ساعت خاصی واسه بازی هم ندارم هر وقت هوس کنم میرم
دوستان اگر کسی با مشکل کانکت نشدن روبرو شد بعدا امتحان کنه چون ممکنه سرور خاموش باشه(بعدا میتونه1 دقیقه تا ...10000000000 دقیقه بعد باشه)

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
سلام دوستان
من کنتر رو نصبیدم این ارور میاد که تو عکسه
ویندوز فابریک 7 لپتاپ اچ پی
bardia_emem.jpg

برا من این ارور رو میداد خیلی راحت حل میشه !
برو بزن رو فایل.exe که بازی رو باهاش اجرا میکنی
بعد بزن رو properties بعد رو compatibility کلیک کن بعد Run the program in compatibilty mode رو فهال کن بعد ویندوز xp service pack 2 رو انتخاب کن درست میشه !
اینم از همون جا که اوردمش به انگلیسی 2 تا راه نوشته بود:

Fix 1 :

This was the most simple fix for this problem. All you have to do is Goto the main game directory, that is where you install the game counter strike and Find the executable file of the cs game.

1. Right click on the .exe file then click properties
2. Click on the compatibility tab then Check the "Run the program in compatibilty mode for" option and select win Xp from the dropdown menu.

Usually this may fix your problem of getting the error.

Fix 2 :

If the previous fix doesnt help try this one

1. Download this file Click here depositfiles.com/files/7165571
2. Goto the main game directory(where HLDS.exe is located too), then back up the old
existing file you downloaded.
3. copy and overwrite the new file in the directory

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
وقتی میخوام وارد سرور بشم میگه : invalid cdkey
کسی میدونه مشکل کجاست ؟

شما که نمیتونی با نسخه کرک شده ی Non-Steam بری توی سرورهای بازی اورجینال بازی کنید ! باید نسخه اصل با سی دی-کی داشته باشید.
به صفحات قبلی مراجعه کنید و IP سرورهای اهواز گیم و باقی سرور ها رو بردارید و در قسمت Favorate Servers اَد کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر