Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,559
نام
حسین
بچه ها اینم سرور جدید من که داداشم ادمینشه بیان بازی کنین حالشو ببرین:

10.7.95.235:27001

اگر هم نتونستین وصل شین بم بگید تا راه درست کردنشو بهتون بگم

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
من CS 1.6 v42 رو نصب کردم و پچ 27 رو هم داخل پوشه بازی کپی کردم ولی هرکاری کردم نتونستم به سرور ها وصل بشم . یعنی اصلا سرور هارو پیدا نمیکنه که بحوام وصل بشم
مشکل از چیه دوستان ؟

AMINVAHID

کاربر سایت
Aug 10, 2009
50
من CS 1.6 v42 رو نصب کردم و پچ 27 رو هم داخل پوشه بازی کپی کردم ولی هرکاری کردم نتونستم به سرور ها وصل بشم . یعنی اصلا سرور هارو پیدا نمیکنه که بحوام وصل بشم
مشکل از چیه دوستان ؟
شاید اینترنتت مشکل داره!!

AsiaTech

کاربر سایت
Sep 8, 2011
15
نام
آسیاتک
سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000

1- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }

---------- نوشته در 03:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان.

سرور زامبي آسياتك نيز راه اندازی شد:

10.8.101.18:27017 AsiATecH.Ir | Zombie Server

آخرین ویرایش:

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000

1- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }

---------- نوشته در 03:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان.

سرور زامبي آسياتك نيز راه اندازی شد:

10.8.101.18:27017 AsiATecH.Ir | Zombie Server
من وارد سرور که میشم به محض اینکه میره تو بازی پرتم میکنه بیرون چریان چیه؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
سلام دوستان
من مدتهاست CS1.6 رو آنلاین بازی نکردم. می خواستم بپرسم فرقی میکنه گه ویندوزمون چی باشد ؟
چون من همه ی کارها رو انجام میدهم ولی هنگامی که موقع رفتن توی بازی و اد کردن سرورها می شود از بازی خارج می شوم. sXe هم اتوماتیک بسته می شود و یه فایل TXT شامل خطاها برام باز می شود.
ویندوزم XP SP2 Ver 2002 است و آپدیتش هم نکرده ام. باید بازی رو روی XP SP1 نصب کنم واسه آنلاین بازی کردن ؟

AsiaTech

کاربر سایت
Sep 8, 2011
15
نام
آسیاتک
به دلیل فعال نشدن صحیح آنتی چیت هست
قبل از اجرای بازی حتما باید آنتی چیت باز شده باشه

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:51 PM ارسال شده بود ----------

در حال حاضر لینک های جدید بازی این ها هستند :
کانتر استرایک 1.6 - پچ (نسخه 21)

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
ممنون دوست عزیز ...
گویا مشکل از ورژن کانتر بود که فکر کردم باید کاندیشن زیرو باشد که اشتباه می کردم.
هیچ مشکلی برای بازی ندارم ولی ای کاش وب سایت های اهواز گیم ، آسیاتک و ایران استرایک که از جمله پیشگامان سرور بازی هستند امکان دانلود مپ ها و مدلهای جدید را روی سایتهاشون فعال می کردند.

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
من یه 1.6 دارم ولی توی سون درست کار نمیکنه گرافیکش بالا نمی یا اسلحه به دست راستش نمیاد و... در حالی که تو xp کار میکرد لطفا راهنماییم کنید

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من یه 1.6 دارم ولی توی سون درست کار نمیکنه گرافیکش بالا نمی یا اسلحه به دست راستش نمیاد و... در حالی که تو xp کار میکرد لطفا راهنماییم کنید
باهاش آنلاین هم بازی کردی !؟ مطمئنی 1.6 است ؟
آخرین پچ Non-Steam ــی که گرفتی چی بوده ؟

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
باهاش آنلاین هم بازی کردی !؟ مطمئنی 1.6 است ؟
آخرین پچ Non-Steam ــی که گرفتی چی بوده ؟
اره الانم رو سون میتونم آنلاین بازی کنم ولی گرافیکش فاجعه است نسبت به xp تفنگم دست راستش نمیاد.آره 1.6 هست حتی این نسخه که تو پست 1211 هم هست رو دان کردم با پچ 23 و21 ولی این نسخه هم مثل قبلی بود
در واقع هرچقدر حالت کیفیت رنگ و رندر شو عوض میکنم هیچ تغییری ایجاد نمیشه.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
ویندوزتون 64 بیت است ؟ تنظیمات گرافیک رو درست روی 32 بیت یا 64 بیت با توجه به ویندوزتون وارد کنید.
اگر درست نشد ، مشکل از ویندوز است. قبلاً شنیده بودم CS 1.6 Online فقط و فقط با Windows XP SP 2 از دوستان .
والا من که ویندوزم همین هست هر شب توی پابلیک سرور آسیاتک و اهواز گیم هستم و هیچ مشکلی ندارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر