PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خیلی ها هم نظرشون عکس نظر شماست.
کل دنیا هم مخالف من باشن واقعیت تغییر نمیکنه !
کلا سه گانه بر سه چهار خط استوار بود

کریتوس خشمگین میشد ،
کریتوس شهید میشد
کریتوس با قوه الهی کامیک میزد و بیشتر خشمگین میشد!
کریتوس همه رو شهید میکرد!

عین این وقایع تو هر سه نسخه تکرار میشد!

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
همه ی اینا درست ولی خدایی گیم پلی نیومده رو gow3
همین الانم نظر بچه های بازی سنتر بپرسی اکثرا سه گانه رو دوس دارن
من خودم نتونستم gow جدید برم
بخصوص که 30 فریم بود و مبارزات خیلی کند بود برام
گیم پلی سه کانه رو دوس داری یا نسخه ی جدید؟

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
کل دنیا هم مخالف من باشن واقعیت تغییر نمیکنه !
کلا سه گانه بر سه چهار خط استوار بود

کریتوس خشمگین میشد ،
کریتوس شهید میشد
کریتوس با قوه الهی کامیک میزد و بیشتر خشمگین میشد!
کریتوس همه رو شهید میکرد!

عین این وقایع تو هر سه نسخه تکرار میشد!
همین ویژگیهایی که عنوان کردی شخصیت کریتوس رو اینقدر محبوب کرد تو دل فن ها.اتفاقا نکته همینجاست.این اقا امد ماهیت شخصیت کریتوس رو عوض کرد.من همون موقعی که بازی رو تموم کردم گفتم ای کاش یک شخصیت جدید رو وارد این سری میکردن.امدن از اسم کریتوس استفاده کردن ولی خوب هیچ چیز این کریتوس جدید شبیه سه گانه نبود. خشم و انتقام و گینه ورزی مهمتر از اون صدا پیشه این عنوان.حتی چهرشو هم عوض کردن.مهم تر از اون اصلا بازی صحنه های اپیک و حماسی سه نسخه رو هم نداشت.بازی اصلا اون حس خشونت کریتوس رو از بین بده بود که شناسنامه کریتوس بود.در کل من از بازی لذت بدم مخصوصا با گیم پلی و تبر ولی کریتوس اون کریتوس محبوب من و خیلی ها نبود
کاری که راکستار با مکس پین 3 کرد

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
خب من خیلی اتفاقی بعد یک سال و نیم تونستم بازیو تجربه کنم :D راستش از اولم فکر نمیکردم اونقدر با بازی حال کنم و بازیو صرفا یک بازی خوشساخت تصور میکردم ولی عاقا چجوری بگم... از هر سمتی که تصور کنین منو سوپرایز کرد بازی. داستان، گیمپلی و کامبت، طراحی مراحل، پازل ها، کارگردانی، موسیقی، طراحی محیط و ... از هر نظر که بگین نگم بهترین، اقلا یکی از بهترین تجربه هام توی این نسل بود...
نکته جالبش یجور OW شدن بازی بود. که واقعا خفن بود با ماموریت های جانبی خیلی خفنتر... و اینکه بازی اصلا کوتاه نبود... نمیگم طولانی، میگم خیلی پر محتوا و عظیمه بازی... و واقعا در هر زمینه شاهکاره...

اولا بگم برای بنده نصف داستان اسپویل شده بود :D بالدر و فریا و رابطشون و مرگ بالدر و حتی خبیث شدن فریا. جریان لوکی حتی و حتی پایان که تور میاد. :D با این جنبه ها بشدت با داستان حال کردم :D شدیدا منتظر نسخه دومم و دوست دارم کل راگناروک رو برای قسمت دوم نزارن :D زیادی سریعه :D دوباره یک سه گانه بدن موافق ترم :D نسخه بعد هم شدیدن بنظرم خفن خواهد شد :D تور که حضورش تایید شده. فریا به حالت خبیث برمیگرده. اتریوس یا لوکی هم احتمالا بزرگتر شه و بیشتر لوکی بودن و خباثتشو حس کنیم. از اونطرف قطعا اودین خودش شخصا اروم اروم وارد میشه :D خیلی دوست دارم هل و فنریر هم بیان :D باس فایت با فنریر خیلی جذاب باید باشه :D از اون طرف یک فایت خفن توی ازگارد با هایمدال هم منتظرشم :D

راجب داستان هم خوشحال شدم واقعا به اکثر سوالات پاسخ دادن بجز چند مورد.
1- چیشد که کریتوس اومد اینور...
2- زن کریتوس یعنی فی چجوری مرد؟ چرا مرد؟
3- وقتی اتریوس مریض شد، تو بالابر به سمت خونه فریا صدای شیپورِ مکالمه با یورمونگاند‌ اومد... و نفهمیدم کی این شیپورو دمید و چرا؟؟
4- اخر اخر داستان وقتی که با لمس اتریوس دیوارای معبد یوتنهایم به داستان اینا تبدیل شد، اون تیکه ای که زیر پارچه بود چی بود؟ کشته شدن کریتوس به دست پسرش بود؟؟

پ.ن. فک نکنم بعد یسالو نیم کسی دیگه این پستو ببینه (و تجربه نکرده باشه بازیو :D ) ولی اگه یک درصد هنوز تجربه نکردین همین الان برین سمتش!!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خب من خیلی اتفاقی بعد یک سال و نیم تونستم بازیو تجربه کنم :D راستش از اولم فکر نمیکردم اونقدر با بازی حال کنم و بازیو صرفا یک بازی خوشساخت تصور میکردم ولی عاقا چجوری بگم... از هر سمتی که تصور کنین منو سوپرایز کرد بازی. داستان، گیمپلی و کامبت، طراحی مراحل، پازل ها، کارگردانی، موسیقی، طراحی محیط و ... از هر نظر که بگین نگم بهترین، اقلا یکی از بهترین تجربه هام توی این نسل بود...
نکته جالبش یجور OW شدن بازی بود. که واقعا خفن بود با ماموریت های جانبی خیلی خفنتر... و اینکه بازی اصلا کوتاه نبود... نمیگم طولانی، میگم خیلی پر محتوا و عظیمه بازی... و واقعا در هر زمینه شاهکاره...

اولا بگم برای بنده نصف داستان اسپویل شده بود :D بالدر و فریا و رابطشون و مرگ بالدر و حتی خبیث شدن فریا. جریان لوکی حتی و حتی پایان که تور میاد. :D با این جنبه ها بشدت با داستان حال کردم :D شدیدا منتظر نسخه دومم و دوست دارم کل راگناروک رو برای قسمت دوم نزارن :D زیادی سریعه :D دوباره یک سه گانه بدن موافق ترم :D نسخه بعد هم شدیدن بنظرم خفن خواهد شد :D تور که حضورش تایید شده. فریا به حالت خبیث برمیگرده. اتریوس یا لوکی هم احتمالا بزرگتر شه و بیشتر لوکی بودن و خباثتشو حس کنیم. از اونطرف قطعا اودین خودش شخصا اروم اروم وارد میشه :D خیلی دوست دارم هل و فنریر هم بیان :D باس فایت با فنریر خیلی جذاب باید باشه :D از اون طرف یک فایت خفن توی ازگارد با هایمدال هم منتظرشم :D

راجب داستان هم خوشحال شدم واقعا به اکثر سوالات پاسخ دادن بجز چند مورد.
1- چیشد که کریتوس اومد اینور...
2- زن کریتوس یعنی فی چجوری مرد؟ چرا مرد؟
3- وقتی اتریوس مریض شد، تو بالابر به سمت خونه فریا صدای شیپورِ مکالمه با یورمونگاند‌ اومد... و نفهمیدم کی این شیپورو دمید و چرا؟؟
4- اخر اخر داستان وقتی که با لمس اتریوس دیوارای معبد یوتنهایم به داستان اینا تبدیل شد، اون تیکه ای که زیر پارچه بود چی بود؟ کشته شدن کریتوس به دست پسرش بود؟؟

پ.ن. فک نکنم بعد یسالو نیم کسی دیگه این پستو ببینه (و تجربه نکرده باشه بازیو :D ) ولی اگه یک درصد هنوز تجربه نکردین همین الان برین سمتش!!!

1- بعد از داستان شماره 3 کریتوس تصمیم میگره آدم خوبی بشه و یه زندگی عادی داشته باشه واسه همین کلا میاد جای دیگه ای زندگی میکنه...
2 - یادم نمیاد :D
3 - تا اونجایی که یادمه هنوز مشخص نشده کی توی شیپور دمیده! یه تئوری هست که میگن لوکی بوده(!) البته من بیشتر این رو دوست دارم :
Cory Barlog did say that that was actually a hint towards Atreus’ future identity

4 - آره طبق پیش بینی های اون مردم انگار یه اتفاقایی میافته که کریتوس به دست پسرش کشته میشه
زن کریتوس از نسل جاینت ها بود، و یه سری جادو دارن که مثل اینکه داستانِ بزرگی پشتش خوابیده و باید منتظر باشیم :
D

• Like
Reactions: HIGH DEVS

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
1- بعد از داستان شماره 3 کریتوس تصمیم میگره آدم خوبی بشه و یه زندگی عادی داشته باشه واسه همین کلا میاد جای دیگه ای زندگی میکنه...
2 - یادم نمیاد :D
3 - تا اونجایی که یادمه هنوز مشخص نشده کی توی شیپور دمیده! یه تئوری هست که میگن لوکی بوده(!) البته من بیشتر این رو دوست دارم :
Cory Barlog did say that that was actually a hint towards Atreus’ future identity

4 - آره طبق پیش بینی های اون مردم انگار یه اتفاقایی میافته که کریتوس به دست پسرش کشته میشه
زن کریتوس از نسل جاینت ها بود، و یه سری جادو دارن که مثل اینکه داستانِ بزرگی پشتش خوابیده و باید منتظر باشیم :
D

امروز یه چن ساعت دیگه رفتم. یه چندتا چیز جالب یافتم. یبار اتریوس از میمیر میپرسه راستی اون یورمونگاند‌ بت دیگه چی گفت؟ میمیر گفت بهم گفته پسره اشناست :D بعد میگفت که تو افسانه ها هست که توی رگناروک تور به یورمونگاند‌ ضربه ای محکم میزنه که درخت زندگی از بین میره و باعث میشه یورمونگاند‌ برگرده به گذشته و حتی قبل اینکه بدنیا بیاد.
توی افسانه ها هم یورمونگاند‌ بچه ی لوکی هست.

توی این صحنه هم میبینیم که کریتوس افتاده. البته معلوم نیست لوکی کشتتش یا کلا افتاده و داره میمیره. لوکی (اتریوس) هم داره اون لحظه یورمونگاند رو بدنیا میاره اون لحظه!

احتمالا توی قسمت های بعد بدنیا اومدن یورمونگاند رو نشون بدن :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
امروز یه چن ساعت دیگه رفتم. یه چندتا چیز جالب یافتم. یبار اتریوس از میمیر میپرسه راستی اون یورمونگاند‌ بت دیگه چی گفت؟ میمیر گفت بهم گفته پسره اشناست :D بعد میگفت که تو افسانه ها هست که توی رگناروک تور به یورمونگاند‌ ضربه ای محکم میزنه که درخت زندگی از بین میره و باعث میشه یورمونگاند‌ برگرده به گذشته و حتی قبل اینکه بدنیا بیاد.
توی افسانه ها هم یورمونگاند‌ بچه ی لوکی هست.

توی این صحنه هم میبینیم که کریتوس افتاده. البته معلوم نیست لوکی کشتتش یا کلا افتاده و داره میمیره. لوکی (اتریوس) هم داره اون لحظه یورمونگاند رو بدنیا میاره اون لحظه!

احتمالا توی قسمت های بعد بدنیا اومدن یورمونگاند رو نشون بدن :D

آره اینایی که گفتی درسته توی نت بگردی مطالب بیشتری هم پیدا میکنی :D سری بعدی باید خیلی داستان خوبی داشته باشه و نقش پسر کریتوس قطعا بیشتر میشه

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
حالا که مبحث فرضیه پردازی داغ شده منم فرضیه خودم رو بگم :D
دقت کردید اودین با کریتوس از یه لحاظ شبیه هستن؟ اونجا که میمیر میگه اودین اعتقادی به سرنوشت نداره و به نظرش میتونه اگر علمش رو از آینده بیشتر کنه به سرنوشت غلبه کنه! کریتوس هم همین منطق رو داره که میمیر اینجا حرف جالبی میزنه، میگه از این لحاظ مثل هم هستید (البته عین جمله هاشون یادم نیست)، اینکه اصلا میمیر این دو تا رو با هم مقایسه میکنه به نظرم خودش یه نکته ظریفی هست

از طرفی کریتوس تا حالا دو بار از دنیای مردگان برگشته

و نکته سوم اینکه تو این بازی به سفر در زمان اشاره شده، همون قضیه ضربه ثور به یورمونگاند‌ و نابودی درخت زندگی و در نهایت برگشتن یورمونگاند‌ به قبل از تولدش، البته انتهای gow 2 هم به این موضوع اشاره شد، همونجا که تایتان ها رو به زمان حال می آورد برای مبارزه با زئوس

حالا از کنار هم گذاشتن اینا به چی میشه رسید؟

کریتوس کشته میشه و راگناروک به وقوع می پیونده اما کریتوس باز هم از دنیای مردگان برمیگرده ولی اینبار به زمانی بسیار عقب تر، طوری که خودش تبدیل میشه یه یکی از افراد اصلی و اولیه دنیای افسانه ای اسکاندیناوی یعنی اودین! هدفش هم جلوگیری از راگناروک به هر قیمتی که شده!

اما این تئوری اینجا تموم نمیشه، تو تصویری که صفحه پیش هست دقت کنید که چه کسی مُرده؟ به نظر کریتوس هست اما به چهره اگر دقت کنید میبینید که چشم اون شخصی که مُرده سیاهه و انگار یه بندی یا چیزی گذاشته شده رو چشمش، احتمالا اون چشمش کوره (این مورد تو مقاله سه قسمتی یکی از سایت های همسایه اشاره شده بود بهش فکر کنم). ما هم میدونیم که اودین برای دستیابی به هوش زیاد و علم از آینده از یه چشمه ای به نظرم می نوشید (دقیق یادم نیست چی میشد) ولی تو این راه یه چشمش رو از دست میده

تو متنی هم که کنار عکس لوکی و اون فرد مُرده هست به مرگ پدر توسط پسر اشاره داره (تو اینترنت خوندم)

در واقع میشه گفت لوکی، اودین رو میکشه اما اودین همون پدرش یعنی کریتوس هست و باز هم زنجیره کشته شدن پدر توسط فرزند ادامه پیدا می کنه

تنها نکته ای که این فرضیه رو برای خودم خراب می کنه اینه که چطور میتونه همزمان هم کریتوس وجود داشته باشه هم اودینی که همون کریتوس هست که خُب شاید دلیلی برای این مورد تو قسمت های بعدی ببینیم
البته این فقط یه تئوریه و ممکنه اشتباه باشه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دیگه شرمنده به واقعیت ها اشاره کردم
راه نداشت بی خیال این بحث بشم
واقعا آدم فشارش میفته تحت تاثیر واقعیت !

اون بخش پلتفرمر بازی رو که گفتی رو بیخیال واقعا هیچ توجیهی نمیبینم از منظر ایراد روش بحث بشه!

اما همون بخش قایق سواری که گفتی بهترین بخش بازی بود ! آنقدر داستان و دیالوگ تو همون قایق نقل میشه ، که خودم شخصا بی دلیل با قایق بیشتر دور میزدم که به داستان های mimir گوش بدم! و از طرفی کلی لوت توی دریاچه گزاشته بودن که میشد با جمع کردنشون سرگرم شد! یه جوری میگی انگار قایق سواری بی معنی و محتوا تو بازی چپوندن !

بخش های که گفتی جدا از اینکه کاملا مسیر های کوتاه پنج نهایت ده دقیقه ای بیشتر. نبودن ! بهترین فرصت برای تمرین اسکیل های جدید و ساخت کومبو های ترکیبی بودن ! یعنی کسی که از فرصت مسیر برگشت به ای تمرین کومبو استفاده نکرده نوب محض بوده !

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
راه نداشت بی خیال این بحث بشم
واقعا آدم فشارش میفته تحت تاثیر واقعیت !

اون بخش پلتفرمر بازی رو که گفتی رو بیخیال واقعا هیچ توجیهی نمیبینم از منظر ایراد روش بحث بشه!

اما همون بخش قایق سواری که گفتی بهترین بخش بازی بود ! آنقدر داستان و دیالوگ تو همون قایق نقل میشه ، که خودم شخصا بی دلیل با قایق بیشتر دور میزدم که به داستان های mimir گوش بدم! و از طرفی کلی لوت توی دریاچه گزاشته بودن که میشد با جمع کردنشون سرگرم شد! یه جوری میگی انگار قایق سواری بی معنی و محتوا تو بازی چپوندن !

بخش های که گفتی جدا از اینکه کاملا مسیر های کوتاه پنج نهایت ده دقیقه ای بیشتر. نبودن ! بهترین فرصت برای تمرین اسکیل های جدید و ساخت کومبو های ترکیبی بودن ! یعنی کسی که از فرصت مسیر برگشت به ای تمرین کومبو استفاده نکرده نوب محض بوده !

درود
حالا همین که مثل اون دوستمون نگفتی "خدا زده" خوشحال شدم

ولی تو همون کامنت اشاره کردم که قایق سوار بخش زیادی از زمان بازی رو تشکیل میداد که "مکانیزم خاصی" در گیمپلی نداشت. وگرنه به دیالوگ ها کاری ندارم که هرچند دیالوگ ها هم تو این بخش دچار مشکل بود که با اسپویلر اشاره میکنم در نیمه دوم بازی شخصیت اتریوس دچار چرخش میشه و بعد جدیدی از این کارکتر میبینیم (پرخاشگر و جواب سر بالا دادن به پدر و ...) درحالی که اتریوس در مراحل اصلی دچار چرخش شخصیتی هست ولی سوار قایق که میشیم و بازی از حالت مراحل اصلی بیرون میاد، دوباره با اتریوس خون گرم و ساده طرف میشیم! و باز به یک مرحله اصلی میریم با اتریوس پرخاشگر رو به رو میشیم. اگر لازم میدونی این بخش رو بیشتر توضیح بدم

درباره پیاده روی های طولانی در محیطهای تکراری که به نظرم واقعا کم نبودند ولی خب حتی مشکل one cut بودند به فست تراول ها هم ادامه پیدا کرده بود و بارها باید دوره یک دایره چرخ میزدیم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر