Adr1ft

82043287453334978863.png

Developer: Three One Zero
Publisher: 505 GAME
Platfrom(s): Xbox One - PS4 - PC
Releasedate: Summer 2015

:Trailer

32621947998292454255.jpg

720p

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
هیچ کی از این بازی خوشش نیومد ؟! :-/ :D من که خیلی با ایده ی بازی حال کردم و خوشم اومد در کل :D گرافیک بازی هم به لطف Unreal 4 خیلی خوب بود و روی pc با Oculus قابل بازیه !

داستان بازی هم در مورد فضانوریه که حافظه ـش رو از دست داده و باید توی ایستگاه فضایی خراب شده با مرگ دست و پنجه نرم کنه.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
هیچ کی از این بازی خوشش نیومد ؟! :-/ :D من که خیلی با ایده ی بازی حال کردم و خوشم اومد در کل :D گرافیک بازی هم به لطف Unreal 4 خیلی خوب بود و روی pc با Oculus قابل بازیه !

داستان بازی هم در مورد فضانوریه که حافظه ـش رو از دست داده و باید توی ایستگاه فضایی خراب شده با مرگ دست و پنجه نرم کنه.

من عاشق همون چند ثانيه تريلر بازى شدم تو تاپيك مراسم هم گفتم كه بدجورى جذبم كرد ، منتظر اطلاعات بيشتريم :d

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
خیلی دوست داشتم یه بازی مثل gravity ساخته بشه سعی کنی زنده بمونی و خودت به زمین برسونی :d
گرافیکش هم خیلی خوب بود

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,768
نام
مارشال
من که تریلر رو دیدم کف کردم.
واقعا قشنگ بود.
منم که کلا عاشق فضا ـم. :x
تصور تجربه ی این بازی با Oculus دیوانه کننده س. :bighug:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
9 دقیقه گیمپلی منتشر شده.......
به جد می تونم بگم این بازی حرف نداره و چیزی از شاهکار کم نداره....در طول ویدئو احساس خفگی می کردم:|
اون حس تنهایی یک فضانورد زن که در فضا تنها مونده رو عالی به تصویر می کشه و احساس کردم که واقعا خودم در فضا معلق هستم....می شه گفت یک شبیه ساز بی نظیر هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر