طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کیفیت صفحه و رنگها خیلی بهتر به نظر میاد :)

بازم ویدئو از گیم پلی بازی ها بزار احسان جان :d

آره داداش درسته همونطور که تو بررسی خودمم گفتم هم کیفیت صفحه بیشتره هم درخشندگی و وضوح صفحه نمایش بیشتر شده

حتی بازیایی که زمان ds مدل فت ساخته شدن تو dsi کیفیت بیشتری پیدا میکنن

چشم گیم پلی و تریلر از بازیا ds بازم میزارم

اگر بازی مدت نظرته بگو تا من گیم پلی و تریلرشو گیر بیارم بزارم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خیلی از گیمر ها قدیمی با این بازی خاطره دارن :x

این بازی کنسول نینتندو nes ( میکرو ) یادتون میاد

goal_3_2.png

حالا یه باسازی شده این بازی برای کنسول دستی نینتندو ds منتشر شده

عکس کاور بازیش

5010a.jpg

عکس گیم پلیش

5010b.jpg

image_thumb138.png

اینم لینک دانلود این بازی

River City Soccer Hooligans (U) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
آره داداش درسته همونطور که تو بررسی خودمم گفتم هم کیفیت صفحه بیشتره هم درخشندگی و وضوح صفحه نمایش بیشتر شده

حتی بازیایی که زمان ds مدل فت ساخته شدن تو dsi کیفیت بیشتری پیدا میکنن

چشم گیم پلی و تریلر از بازیا ds بازم میزارم

اگر بازی مدت نظرته بگو تا من گیم پلی و تریلرشو گیر بیارم بزارم

sonic rush

Dragon Quest IX

:d این دراگون عجب گيمي بودا

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
@ ehsanservat
این بازی ماله چند سال پیش هست و همون موقع هم من واسه اومدنش لحظه شماری میکردم ولی متاسفانه اصلا قابل مقایسه با اصل فوتبال گل سه میکرو ساخت شرکت تکنس ژاپن نیست
البته اگه یه کمی روش کار بکنن شاید بهتر بشه ولی فعلا که خیلی باگ داره و اصلا نمیشه بازی کرد
ورژن قبلی گل سه هم خیلی باگ داشت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
sonic rush

Dragon Quest IX

:d این دراگون عجب گيمي بودا

اتفاقا دارم سونیک راش بازی میکنم خیلی حال میده :x

آره Dragon Quest IX واقعا عالیه نقد و بررسی توپی هم ازش گذاشتم

البته برای DS حدود 8 عنوان Dragon Quest اومده :bighug:

مثل فاینال فانتزی که 8 نسخه برای DS داره :x

@ ehsanservat
این بازی ماله چند سال پیش هست و همون موقع هم من واسه اومدنش لحظه شماری میکردم ولی متاسفانه اصلا قابل مقایسه با اصل فوتبال گل سه میکرو ساخت شرکت تکنس ژاپن نیست
البته اگه یه کمی روش کار بکنن شاید بهتر بشه ولی فعلا که خیلی باگ داره و اصلا نمیشه بازی کرد

داداش من تو پست ها خاصی بازی ها باسازی شده قدیمی معرفی میکنم

همونطور که تو وبلاگم از این دست بازیا معرفی کردم

طرفدارن nintendo ds - مطالب بازی ها باسازی شده

حالا بازی River City Soccer Hooligans من کاری ندارم دیروز اومده یا 5 سال پیش فقط قصدم معرفی بازی ها باسازی شده هست :x و البته من بازیش کردم واقعا لذت بردم و این سلیقه ایه که یکی خوشش بیاد یکی نیاد:bighug:

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نقد و بررسی Sonic & Sega All-Stars Racing

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
4743a.jpg
[/FONT]​
هیچ یک از خوش بین ترین طرفداران سونیک نیز فکر نمی کردند روزی این خارپشت که در سرعت رقیبی ندارد سوار بر یک ماشین شود! اما سگا در آخرین دست پخت خود این خارپشت معروف را که سال هاست در گرداب بازی های ضعیف گرفتار شده، سوار بر ماشین کرده تا به رقابت با دیگر دوستان و دشمن های خود بفرستد. این بار سگا خود دست به ساخت این عنوان برای کنسول nintendo ds زده و و برای سایر کنسول ها وظیفه ساخت را به Sumo Digital سپرده که عناوین مختلفی در سبک های گوناگون در کارنامه دارد و باید گفت خارپشت محبوب ما این بار در قالب یک بازی سرگرم کننده مهمان بازیبازها است، البته در این راه سونیک تنها نیست و سگا برای تکمیل عنوان خود از شخصیت های سری های قدیمی و جدید خود نیز استفاده کرده است.
[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]مشخصاً داستان در این گونه عناوین در اولویت پایین تری نسبت به دیگر قسمت ها قرار دارد؛ اما باید گفت هیچ داستانی در Sonic & SEGA All Star Racing وجود ندارد و دلیل این که این شخصیت ها به جان یکدیگر افتاده اند، اصلاً مشخص نمی شود. در کنار این مسئله غیبت شخصیت های محبوب چند سری بازی سگا مثل Street of Rage و Shinobi در مقابل شخصیت های کم تر شناخته شده سگا که در این بازی حضور دارند.
[/FONT]

مثل Jet Set Radio، Space Channel5 و Bonanza Bros [FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]خود جای سوال دارد. از این بخش که بگذریم با مسابقه هایی سریع، نفس گیر و جذاب روبرو هستیم که تمام نکات مثبت خود را مدیون رقابت موجود در ذات بازی های ریسینگ هستند، نه بخش های دیگری چونPower Up و حرکت های نمایشی! البته این به معنی ابتدایی بودن سیستم Power Up ها نیست؛ بلکه عدم تنوع وکارآمد نبودن آن ها باعث شده بازیباز چنان که باید و شاید نیازمند استفاده از Power Upها نباشد و در تمام طول هر مسابقه که مدت کوتاهی است، تمرکز خود را بر رانندگی و به دست آوردن Boost های اضافه که نقش اساسی در برتری بازیباز دارند، بگذارد. البته نمی توان از Power Upهای مخصوص هر شخصیت که کارایی بالایی نیز دارند، چشم پوشی کرد، اما به علت کوتاهی بیش از حد هر مسابقه اکثراً بازیبازها نمی توانند از آن ها استفاده کنند و این فرصت تنها در مورد استفاده از Power Upهای ساده ایجاد می شود که از تاثیر مناسبی برخوردار نیستند و عملاً به جز تاخیری بسیار کوتاه در کنترل ماشین های حریف کار دیگری انجام نمی دهند. در کنار تمامی این امکانات نبود تعادل لازم میان شخصیت ها باعث شده بازیباز عموماً به انتخاب یک سری از شخصیت های خاص ترغیب شود و از انتخاب شخصیتی چون Dr. Eggman که در هیچ زمینه ای برتری ندارد، صرف نظر کند. این بازی نیز مانند عناوینی چون Mario Kart از چند نوع مسابقه مختلف بهره می برد. اصلی ترین و بزرگ ترین بخش های موجود در این بازی حالت های Grand Prix و Mission هستند که دو نوع متفاوت و در عین حال آشنا از گیم پلی این سبک را در اختیار بازیباز قرار می دهند. در حالت Grand Prix بازیباز باید میان چند مسابقه کلی که هر کدام از 4 مسیر تشکیل شده اند یکی را انتخاب کرده و در انتها با کسب امتیاز بیشتر پیروز شود. اما بر خلاف حالت Grand Prix که کاملاً اصولی دنبال می شود، در حالت Mission بازیباز باید برای پیشروی در بازی کارهای مشخصی مانند جمع آوری شی ای خاص یا کسب رکورد مشخصی را انجام دهد.

[/FONT]

large.jpg

اما اصلی ترین نقطه قوت بازی گرافیک آن است. تیم سازنده تمام تلاش خود را در به روز رسانی و طراحی هر چه بهتر شخصیت های موجود در بازی انجام داده و می توان گفت در این کارموفق بوده است. طراحی شخصیت ها به همراه طراحی ماشین های هر کدام که مطابق شخصیت مورد نظر شکل گرفته، به خوبی انجام شده است. هم چنین طراحی مسیرها به بهترین شکل ممکن انجام شده و بازیباز در طول بازی شاهد محیط هایی پر جزییات و جذاب است که از دید فنی نیز در سطح بالایی قرار دارند. از دیگر نکات قوت این بخش می توان به منتقل کردن حس سرعت به بازیباز اشاره کرد که با استفاده از یک سری لرزش و افکت های تصویری شکل گرفته است. در کنار همه نکات مثبتی که به آن ها اشاره شد، نباید از کیفیت پایین بعضی بافت ها و وجود مشکلاتی در تشخیص تصادف صرف نظر کرد که می تواند از ارزش های این بخش بکاهد.
[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]در زمینه موسیقی نیز بازی حرف های زیادی برای گفتن دارد. اما این بخش نیز همانند اکثر قسمت های این بازی مدیون سونیک است و این بار این موسیقی های سری سونیک هستند که نقش به سزایی در طول مسابقه های این بازی ایفا می کنند. البته در زمینه افکت های صوتی به خصوص افکت های مربوط به ماشین ها مشکلاتی وجود دارد که اکثر مربوط به استفاده از صداهای یکسان برای ماشین های مختلف هستند. در این میان نمی توان از دیالوگ های عجیب شخصیت ها نیز گذشت اما در مقابل رقیبی چون Mario Kart خودنمایی به این بازی نمی دهد!
[/FONT]
گیم پلی این بازی کاملاً از دو بازی خوش ساخت این سبک یعنی Mario Kart و Crash TeamRacing الگو برداری شده است. این الگوبرداری حتی در مورد مکانیسم استفاده از Power Up ها نیز دیده می شود و این قابلیت وجود دارد که یک سری از Power Up ها را به صورت برعکس نیز استفاده کرد. البته می توان از Slid ها نیز یاد کرد که شبیه به CTR طراحی شده اند؛ هر چند کمی در مکانیسم اجرای آن ها تفاوت وجود دارد. با این حال باید گفت طراحان این بازی از المان های این دو عنوان در قسمت های مختلف استفاده کرده اند و تجربه سرگرم کننده ای را هم فراهم کرده است، اما این بازی نمی تواند در رقابت با آن ها برنده باشد.

4757b.jpg
[/FONT]​

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
بخش ds فعال تر شده نسبت به مثلا 3ds به نظرم
ممنون از پست ها و بررسی هاتون
معلومه، تا احسان رو داریم، هیچی کم نداریم، خداییش تا همین یکی دو ماه پیش به بخش دی اس سر میزدم ، هیچ خبری نبود و کلا داشت خاک میخورد، احسان اومد و یه سر و سامونی به این بخش داد ، یه طورایی میشه گفت جون دوباره به بخش دی اس داد، شرط میبندم شمار خریداران دی اس توی بازی سنتر از قبل خیلی بیشتر شده.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اتفاقا دارم سونیک راش بازی میکنم خیلی حال میده :x

آره Dragon Quest IX واقعا عالیه نقد و بررسی توپی هم ازش گذاشتم

البته برای DS حدود 8 عنوان Dragon Quest اومده :bighug:
درسته سونيک که عالیه :d

دراگون و فینال فانتزی هم که فوق‌العاده بودن:x

تو ویدئو که گذاشته بودی همونطوری که گفتی تاچ دستگاه خیلی حساستر و سریعتر عمل میکرد b-):d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
معلومه، تا احسان رو داریم، هیچی کم نداریم، خداییش تا همین یکی دو ماه پیش به بخش دی اس سر میزدم ، هیچ خبری نبود و کلا داشت خاک میخورد، احسان اومد و یه سر و سامونی به این بخش داد ، یه طورایی میشه گفت جون دوباره به بخش دی اس داد، شرط میبندم شمار خریداران دی اس توی بازی سنتر از قبل خیلی بیشتر شده.

فدات داداش من که کاری نکردم این فعالیت ها همه بخاطر دوستان و بچه ها گلی مثل تو و بقیه اس که هم گیم واقعی میشناسید هم اهل دلید :x

درسته سونيک که عالیه :d

دراگون و فینال فانتزی هم که فوق‌العاده بودن:x

تو ویدئو که گذاشته بودی همونطوری که گفتی تاچ دستگاه خیلی حساستر و سریعتر عمل میکرد b-):d

قربونت داداش

آره تاچش حساسیتش بیشتر شده

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
@ ehsanservat

میگم این عکسی داخل امضاتون هست یادمه برای یه بازی بود شما اسمه بازیه رو یادتون میاد؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
میگم این عکسی داخل امضاتون هست یادمه برای یه بازی بود شما اسمه بازیه رو یادتون میاد؟

داریوش جان این فرید عزیز دل فن فامی کام و nes هستش و تبهر زیادی تو ساخت کارتج ها . ترجمه بازی ها و ..... این کنسولا داره

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
داریوش جان این فرید عزیز دل فن فامی کام و nes هستش و تبهر زیادی تو ساخت کارتج ها . ترجمه بازی ها و ..... این کنسولا داره

خیلی خوبه ایول فرید جان
اما این بازیه خیلی دلم میخواد اسمشو بدونم
یادمه 2 نفره هم میشد بازی کرد چوب اینا هم پرت میکرد سمت دشمن
اصلا محو عکسه شدم

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
خیلی خوبه ایول فرید جان
اما این بازیه خیلی دلم میخواد اسمشو بدونم
یادمه 2 نفره هم میشد بازی کرد چوب اینا هم پرت میکرد سمت دشمن
اصلا محو عکسه شدم

یه سر به اینجا بزن ببین کدوم یکی مد نظرت هست
بیشترشون رو من و بچه های فامیل 4 نفری بازی میکنیم! :>
یکی دیگه هم هست که 8 نفری میشه بازی کرد! b-)

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بررسی New Super Mario Bros

0434a.jpg

این نسخه بازی برای کنسول دستی محبوب و پرفروش nintendo ds منتشر شد به اسم new super mario bros که در سال 2006 منتشر شد.

این بازی به محبوبیت زیادی دست یافت و فروش خیلی شگفت انگیزی تجربه کرد که بخاطر همین در سال 2009 نینتندو نسخه مخصوص new super mario bros.wii منتشر کرد . این بازی به فروش 87 میلیون نسخه در نسل هفت دست یافت.

کسی نیست که با بازی های کامپیوتری آشنا باشد و سری برادران سوپر ماریو SUPER MARIO BROS محبوب و دوست داشتنی را نشناسد.

حتی بسیاری از کسانی هم که با بازی های کامپیوتری آشنایی ندارند، نسخه نینتندو nes (میکرو) این بازی را بازی کرده اند. ماریو از اولین حضور خود تا به حال تغییر و تحولات فراوانی را تجربه کرد.

0434b.jpg

از جمله بالدار شدن!، دم سمور داشتن!، آب پاشی کردن!،حضور ماریو در بازی RPG، ماشین سواری در سری مسابقات Kart، اتفاقات بسیار بامزه و فانتزی در سری Party، سیر و سلوک در کهکشان ها و ...، بدون شک سوپر ماریو از بهترین بازی هایی است که هنگام تغییر بازی ها از دوبعدی به سه بعدی، به خوبی از دو بعدی کلاسیک به 3 بعدی نوین تغییر بعد داد.

این تغییر در قسمت SUPER MARIO 64 به بهترین وجه اعمال شد که باعث شد از رقبای خود در آن زمان یعنی SONIC THE HEDGEHOG و CRASH THE BANDICOT محبوبتر و پرفروشتر شود.

سرانجام در دستگاه نینتندو ds سازندگان این بازی تصمیم گرفتند تا نسخه ای جدید و 2 بعدی از ماریو را روانه بازار کنند. این نسخه که بسیار زیبا از کار درآمد و محبوبیت فراوانی نیز پیدا کرد تحت عنوان NEW SUPER MARIO BROS وارد بازار شد.

0442b.jpg

ذهنیت که بازی 2 بعدی است و ارزش تجربه کردن را ندارد را رها کرده و اصلا به 2 بعدی بودن بازی اهمیت ندهید. تمام جذابیت بازی در نوع Gameplay ، سبک و شیوه اجرای بازی است که مطمئنا تاکنون به این تکامل تجربه نشده است.

نینتندو با این بازی هنر بازی سازی خود را باز هم به رخ رقبا کشید و نشان داد که واقعا نینتندو غول بازی سازی آسیا و جهان است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر