طرفداران nintendo ds

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دست شما درد نکنه این ایرانی بودن هم مصیبتیه که نگو و نپرس قیمتا تخیلی هست که هیچ چیزی که میخوای اصلا گیر نمیاد یا به زور گیر میاد این ebay و amazon امثال اینا همه اینا رو دارن ولی دست ما کوتاست از اینجور سایتا:cry:

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
New-Super-Mario-Bros-game-for-Nintendo-DS-Game-Case.jpg

Arikazuki

کاربر سایت
Jul 22, 2019
5
دست شما درد نکنه این ایرانی بودن هم مصیبتیه که نگو و نپرس قیمتا تخیلی هست که هیچ چیزی که میخوای اصلا گیر نمیاد یا به زور گیر میاد این ebay و amazon امثال اینا همه اینا رو دارن ولی دست ما کوتاست از اینجور سایتا:cry:
سلام یه پیام دیگه تو همین صفحه دادم بخونش

• Like

Arikazuki

کاربر سایت
Jul 22, 2019
5
باتری رو یادمه dc داشت قبلا.تو گوگل سرچ کن"فروشگاه dc".
برای اجرای بازیهای ds هم کارت r4 باید بگیری که هم روی خود ds جواب میده هم 3ds.دردسری هم نداره.بگردی دست دومش رو پیدا میکنی.یه سایت هم هست به اسم "آتاری ایران" که شارژر و باتری و r4 و سایر لوازم جانبی رو میتونی بگیری ازش.البته در مورد شارژر و باتری فکر نمیکنم اون "اورجینال"ی که مد نظر شماست باشه ولی کار راه اندازه.
سلام این اتاری ایران معتبره؟

Sepidosia

کاربر سایت
Jan 12, 2020
6
سلام. به همگی. من چند وقت پیش تو یه فروشگاه یه نینتندو DSi در حد نو دیدم و خریدم. الان از طریق درگاه میکرو اس دی کپی خورش کردم ولی خیلی از بازی ها رو ناقص اجرا میکنه یا اصلا اجرا نمیکنه. مثلا سیمز 3 رو خیلی دوست داشتم بازی کنم ولی وقتی باز میکنم یه صفحه سیاه میشه یه صفحه سفید میشه. از چهار نسخه کال آف دیوتی فقط یکیش درست اجرا میشه. با همه ریجن ها و همه جور تنظیمات مختلفی بازی رو امتحان کردم ولی موفق نشدم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟ سپاسگزارم

• Like

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام. به همگی. من چند وقت پیش تو یه فروشگاه یه نینتندو DSi در حد نو دیدم و خریدم. الان از طریق درگاه میکرو اس دی کپی خورش کردم ولی خیلی از بازی ها رو ناقص اجرا میکنه یا اصلا اجرا نمیکنه. مثلا سیمز 3 رو خیلی دوست داشتم بازی کنم ولی وقتی باز میکنم یه صفحه سیاه میشه یه صفحه سفید میشه. از چهار نسخه کال آف دیوتی فقط یکیش درست اجرا میشه. با همه ریجن ها و همه جور تنظیمات مختلفی بازی رو امتحان کردم ولی موفق نشدم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟ سپاسگزارم
سلام ، تا اونجا که یادم هست این مشکل و منم داشتم و فقط با دانلود بازی از سایت های دیگه ( یا ورژن های دیگه ) مشکل رفع میشد .
به عبارتی بعضی از فایل هایی که از بازی مورد نظر بود مشکل داشتن !
البته آپدیت کردن کارت R4 هم میتونه تاثیر گذار باشه

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226

این روش کپی نرم افزاری تازه اومده‌
و کلا خیلی ضعیفه و اکثر بازیا اجرا نمیکنه
فقط تو اجرا شبیه ساز خوبه

باید r4 تهیه کنی

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام ، تا اونجا که یادم هست این مشکل و منم داشتم و فقط با دانلود بازی از سایت های دیگه ( یا ورژن های دیگه ) مشکل رفع میشد .
به عبارتی بعضی از فایل هایی که از بازی مورد نظر بود مشکل داشتن !
البته آپدیت کردن کارت R4 هم میتونه تاثیر گذار باشه

ایشون اصلا r4 نداره
کپی خور نرم افزاری شده دستگاهش

Sepidosia

کاربر سایت
Jan 12, 2020
6
ایشون اصلا r4 نداره
کپی خور نرم افزاری شده دستگاهش
سلام. ممنون از پاسختون. R4 هم دارم. قبل از اینکه به روش نرم افزاری هک کنم که اوضاعش بدتر بود! از هر چهارتا بازی یکی رو اجرا میکرد! ولی الان بیشتر بازی هارو اجرا میکنه. سیمز 3 رو با ریجن اروپا و آمریکا تست کردم با هرجور تنظیمات مختلفی. ممکنه مشکل سخت افزاری داشته باشه؟مثلا بازی همسایه جهنمی رو تا منو میره وقتی شروع بازی رو میزنی صفحه سیاه میشه! یا بازی داستان اسباب بازی ها اوایل بازی یه جا میرسی میگه A رو بزن ولی وقتی میزنم اتفاقی نمیفته. توی یه تاپیک خارجی مطرح کردم گفتن با همین هک Twilight این بازی ها رو راحت اجرا میکنن. من با پی اس پی و پی اس ویتا خیلی کار کردم ولی اصلا کسی رو ندیدم از این دست مشکلات داشته باشه. ولی خیلیا با نینتندو مشکل دارن

• Like

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سلام. ممنون از پاسختون. R4 هم دارم. قبل از اینکه به روش نرم افزاری هک کنم که اوضاعش بدتر بود! از هر چهارتا بازی یکی رو اجرا میکرد! ولی الان بیشتر بازی هارو اجرا میکنه. سیمز 3 رو با ریجن اروپا و آمریکا تست کردم با هرجور تنظیمات مختلفی. ممکنه مشکل سخت افزاری داشته باشه؟مثلا بازی همسایه جهنمی رو تا منو میره وقتی شروع بازی رو میزنی صفحه سیاه میشه! یا بازی داستان اسباب بازی ها اوایل بازی یه جا میرسی میگه A رو بزن ولی وقتی میزنم اتفاقی نمیفته. توی یه تاپیک خارجی مطرح کردم گفتن با همین هک Twilight این بازی ها رو راحت اجرا میکنن. من با پی اس پی و پی اس ویتا خیلی کار کردم ولی اصلا کسی رو ندیدم از این دست مشکلات داشته باشه. ولی خیلیا با نینتندو مشکل دارن

R4 حدود ۹۸ درصد بازیا بدون مشکل احرا میکنه
اشکال از r4 خودته . یا فایل سیستمیش مشکل داره باید جایگزین شه که ۱۰ مگابایتم نیست

عکس از r4 ت بزار از جلو و پشت
بخصوص از قسمت دندونه ها اتصال
ببینم r4 ت اصله یا فیک

Sepidosia

کاربر سایت
Jan 12, 2020
6
R4 حدود ۹۸ درصد بازیا بدون مشکل احرا میکنه
اشکال از r4 خودته . یا فایل سیستمیش مشکل داره باید جایگزین شه که ۱۰ مگابایتم نیست

عکس از r4 ت بزار از جلو و پشت
بخصوص از قسمت دندونه ها اتصال
ببینم r4 ت اصله یا فیک
20200114_001617.jpg

Attachments

• 20200114_001847.jpg
    20200114_001847.jpg
    714.2 KB · مشاهده: 7
  • 20200114_001952.jpg
    20200114_001952.jpg
    831.6 KB · مشاهده: 5
  • Like