Free Games with Plus | PS4

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
من که خیلی حال کردم با بازی‌های این چند وقت پلاس و اگه همین‌طور ادامه پیدا کنه، دوباره شارژش می‌کنم! :D
What Remains of Edith Finch بازی‌ای بود که اصلاً فکر نمی‌کردم در این حد محشر باشه! همیشه به عنوان یه بازی شبیه‌ساز پیاده‌روی معمولی نگاه می‌کردم که حالا اون وسط یه سری چیزهای جالب هم داره، ولی تجربه کردن بازی همان و تبدیلش شدنش به یکی از شگفتی‌های این نسل همان! یعنی الآن اگه بخوام به‌یادموندنی‌ترین صحنه‌های این نسل رو ردیف کنم، حتماً از این بازی هم مثال می‌زنم و 3،4 تا بخش حیرت‌انگیز داشت.
Overcooked هم چیزی بود که اصلاً به اون صورت در جریانش نبودم و کاری باهاش نداشتم، ولی الکی دانلود کردم و دیدم عجب تجربه‌ی فان و باحالیه!
Borderlands Collection هم چیز خوبیه و به‌عنوان پیش‌غذای Borderlands 3 انتخاب خیلی مناسبی بوده و فعلاً درگیرش هستم.
Sonic Mania رو هم با اینکه بازی کرده بودم، ولی باز رفتم سراغش و بسی لذت بردم.
و اما Detroit که برای من اوج کار بود و فکر نمی‌کردم به این زودی‌ها روی پلاس بیاد! :D بازی‌ای که خیلی ازش لذت بردم و دم سونی گرم!
توی همون ماه Detroit، یه بازی دیگه هم اومد که فکر کنم اینجا یه نفر هم سراغش نرفته ولی من دیوانه‌ش شدم! :D بازی Horizon Chase Turbo. چیز بی‌ایرادی نیست و مشکلاتی داره، ولی به‌شدت فان و مفرح هست و ازش سر نمیشم و با اینکه تمومش کردم، دارم ادامه‌ش میدم تا 100%ـش کنم که البته خیلی هم آسون نیست. یه ریسینگ آرکید جمع و جور که بدون هیچ دنگ و فنگ و پیچیدگی خاصی، کافیه روی آیکون بازی بزنیم و چند ثانیه بعد وسط مسابقه هستیم و داریم یه رقابت مهیج رو تجربه می‌کنیم! کلاً این بازی رو بدجوری به علاقمندان ریسینگ‌های آرکید پیشنهاد می‌کنم و عجب آهنگ‌های محشری هم داره!
و در نهایت برسیم به دو تا بازی آخر که یکی‌شون یعنی Wipeout یکی از بهترین چیزهایی بود که می‌تونست نصیب من بشه. Wipeout جزو قدیمی‌ترین بازی‌های پلی استیشن هست و به شکل عجیبی یه بار هم سراغش نرفتم بودم! البته فقط من این طوری نیستم و کلاً توی ایران در حد بازی «مش قاسم و راز درخت زندگی» هم معروف نیست. :D ولی همیشه یه حس خوبی نسبت بهش داشتم و حدس می‌زدم به سلیقه‌م بخوره، اما از اون طرف حیفم می‌اومد پول براش خرج کنم! خوشبختانه بالاخره سونی این بازی رو هم داد دستمون و الآن می‌بینم که حسم اشتباه نبوده و دقیقاً چیزی هست که انگار برای سلیقه‌ی من ساختن. یه ریسینگ آرکید (البته از نوع فضایی!) که به‌شدت سریع و مهیج و البته سخت هست و با ترکیب آهنگ‌های خفنش کاری می‌کنه که آدم قشنگ احساس میکنه وارد دنیای بازی شده. دیگه اگه PSVR هم داشتیم که هیچی! :D این رو هم بدجوری به عاشقان ریسینگ پیشنهاد می‌کنم و ازش نگذرین.
آخرین بازی هم که Sniper Elite 4 هست و هنوز دانلودش نکردم. کلاً از این سری هیچی بازی نکردم، ولی میگن بازی خوبی هست و باید برم سراغش ببینم چی میشه.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من که فکر میکرد wipeout خیلی خوب نصب کردم و کاملا ناامید شدم بازی عملا هیچی نداره انلانشم که افتضاح تو دقایق اول اعصابم بهم ریخت و درجا پاکش کردم بریم ببینیم اسنایپر چطوره:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
wipeout رو من روی PS3 امتحان کردم(یادم نیست پلاس داده بودن یا عذرخواهی یک ماه تعطیلیه PSN بود...به هر حال...(
خیلیییییییی سخت بود! :)) وحشتناک بود اصلا:D از اونطرفم به شدت سرعتی و واکنش خفن میخواست واقعا:))
بی خیالش شدم:-"

@Dinosaur اون Horizon Turbo Chase به نظرت به گروه خونیه من میخوره؟ :D

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
wipeout رو من روی PS3 امتحان کردم(یادم نیست پلاس داده بودن یا عذرخواهی یک ماه تعطیلیه PSN بود...به هر حال...(
خیلیییییییی سخت بود! :)) وحشتناک بود اصلا:D از اونطرفم به شدت سرعتی و واکنش خفن میخواست واقعا:))
بی خیالش شدم:-"

@Dinosaur اون Horizon Turbo Chase به نظرت به گروه خونیه من میخوره؟ :D
آره به طرز فجیعی سخته! :D البته یه ذره بیشتر بازی کنی آشناتر میشی، ولی کلاً نیاز به سرعت عکس‌العمل بالایی داره و همین سرعتش هم باعث میشه حدس بزنم توی VR مغز رو منهدم میکنه و احتمالاً به دیوونه شدن آدم منتهی میشه! :))
فکر کنم خوشت بیاد. :D یه بازی آرکید کوچیک و مرحله‌ای که هر مسابقه هم خیلی زود تموم میشه و یه حس و حال فان و باحالی داره. کلاً امتحانش ضرری نداره و حجم بازی 350 مگ بیشتر نیست! البته آپدیت هم براش اومده ولی با اونا هم باز حجم بالایی نداره و یه لحظه میزنی دانلود میشه و تمام! :D

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
wipeout بتونید به لول های بالا برسید بسی لذت بخشه

دیجیتال آرت بوک بازی رو یه نگاهی بندازید ببیند برای تک تک جزییات چه زحمتی کشیده شده

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اقا این اسنایپر بازی بدی نبود اگه تم جنگ جهانی حالتون بد نمیکنه از دستش ندید (من از جنگ جهانی بدم میاد) ولی تمومش کردم داستان و شخصیت پردازیش چرت البته ولی در کل یه بازی کم خرج و فانه
به به به به به

البته بتمن رو رفیقم خریده بود ، ولی این شکلی دیگه بی منت بازیش میکنم
دقیقا بی منت من زدم دان شه بتمن البته چندسال پیش مراحل آخر بازی رفتم:D

• Like
Reactions: vaan 2

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
بتمن نسخه کامله یا بدون DLC ؟
dlcهای آرکام نایت یکی از زباله ترین dlcهاییه که تو عمرم دیدم :D یعنی اصلا براتون مهم نباشه کامله یا نه فقط یه مشت لباس و یه سری مرحله 10 دقیقه ای با شخصیتای دیگه دنیای بتمن مث ردهود و هارلی کویینه که اونقد ارزشی نداره.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
dlcهای آرکام نایت یکی از زباله ترین dlcهاییه که تو عمرم دیدم :D یعنی اصلا براتون مهم نباشه کامله یا نه فقط یه مشت لباس و یه سری مرحله 10 دقیقه ای با شخصیتای دیگه دنیای بتمن مث ردهود و هارلی کویینه که اونقد ارزشی نداره.
یسری مشن بت موبیل هم داره:D اسکیناش قشنکن خداییش مخصوصا بتمن بیاند ولی در کل موافقم dlc هاش اصلا ارزشی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر