Free Games with Plus | PS4

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دم سونی گرم
کسی نظری نداره؟ بنظر من که مناسبن البته بازیای این ماه xbox خیلی بهتره (gears4.forza6) :D
از اون وقتی که بازی های پلی 3 و ویتا حذف شدن خب مسلمه کیفیت بازی ها ی پلاس بهتر شده ولی سونی حتما باید واسه نسل بعد یه گیم پس معرفی کنه
درسته که گیرز و فورزا عالین ولی مگه میشه کسی xbox داشته باشه و اینا رو بازی نکرده باشه تازه فکر کنم دوتاشونم توی گیم پس عرضه شدن

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
دم سونی گرم

از اون وقتی که بازی های پلی 3 و ویتا حذف شدن خب مسلمه کیفیت بازی ها ی پلاس بهتر شده ولی سونی حتما باید واسه نسل بعد یه گیم پس معرفی کنه
درسته که گیرز و فورزا عالین ولی مگه میشه کسی xbox داشته باشه و اینا رو بازی نکرده باشه تازه فکر کنم دوتاشونم توی گیم پس عرضه شدن
درسته ولی ممکنه خیلیا هم بازی نکرده باشن:D
سونی گفته امسال با جدیت تمام psnow ساپورت میکنه و نسل بعد بکوارد داره پلاسم که بهتر کرده ولی فکر نمیکنم گیم پس معرفی کنه چون مایکروسافت پول داره سر کیسه رو راحت شل میکنه بازیای خودش و کلی بازی دیگه برا گیم پس روز عرضه میاره سونی بعیده این کار بکنه چون از طرفی به فکر سود خودشه

• Like
Reactions: ezio252

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
برای من باز بهتر از ماه قبله چون دیترویت رو d1گرفته بودم ! ولی بازم چنگی به دل نمیزنه! خیلی دوست دارم بازیابی مثل انچارتد کالکشن فری کنه ، یه چند تا بازی ژاپنی هم بچپونه تو برنامه مثل odin sphere! کلا سونی بعد اتمام کار ویتا همه جوره با ژاپن قهر کرده

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
برای من باز بهتر از ماه قبله چون دیترویت رو d1گرفته بودم ! ولی بازم چنگی به دل نمیزنه! خیلی دوست دارم بازیابی مثل انچارتد کالکشن فری کنه ، یه چند تا بازی ژاپنی هم بچپونه تو برنامه! کلا سونی بعد اتمام کار ویتا همه جوره با ژاپن قهر کرده
تو همون دوران ویتا هم بخاطر اهمیت ندادن به ژاپن ویتا رو نابود کرد البته بازار موبایل هم کم تاثیر نداشت

• Like
Reactions: vaan 2

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به نظر من باید این مدل بیزینس Gold و Plus دیگه عوض بشه. باید یک برنامه ای پیاده کنن که کاربر بدونه از قبل قراره بازی رایگان چی بگیره. 60 دلار سالانه برای فقط بازی آنلاین انجام دادن زیاده. چون مشابه همین روی PC رایگانه. پس بازی رایگان جز اصلی این سرویس ها هست و خدمات اضافی حساب نمیشه.

Game Pass یک خوبی که داره اینه که حداقل از قبل مشخصه که قراره بازی های خود ماکروسافت DayOne روش عرضه بشن. همچنین بازی های روش زود حذف نمیشن و کاربر میتونه با علم به بازی های داخل سرویس GamePass را تهیه کنه.

من یک دوسالی Plus داشتم و واقعا بازی خوب به ندرت گیرم اومد. یا بازی های خیلی خوبی بود که قبلا خریداری کرده بودم، یا هم بازی های ایندی و AAA متوسط بود که به شخصه خیلی بازی نمیکنم. فکر کنم 5-6 تا بازی از کل 20-30 بازی که گرفتم تو اون مدت بازی کردم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
به نظر من باید این مدل بیزینس Gold و Plus دیگه عوض بشه. باید یک برنامه ای پیاده کنن که کاربر بدونه از قبل قراره بازی رایگان چی بگیره. 60 دلار سالانه برای فقط بازی آنلاین انجام دادن زیاده. چون مشابه همین روی PC رایگانه. پس بازی رایگان جز اصلی این سرویس ها هست و خدمات اضافی حساب نمیشه.

Game Pass یک خوبی که داره اینه که حداقل از قبل مشخصه که قراره بازی های خود ماکروسافت DayOne روش عرضه بشن. همچنین بازی های روش زود حذف نمیشن و کاربر میتونه با علم به بازی های داخل سرویس GamePass را تهیه کنه.

من یک دوسالی Plus داشتم و واقعا بازی خوب به ندرت گیرم اومد. یا بازی های خیلی خوبی بود که قبلا خریداری کرده بودم، یا هم بازی های ایندی و AAA متوسط بود که به شخصه خیلی بازی نمیکنم. فکر کنم 5-6 تا بازی از کل 20-30 بازی که گرفتم تو اون مدت بازی کردم.
کلا سیستم پلاس نسل قبل چیز دیگری بود(بازی مجانی) ولی این نسل یه جورایی پیچوندنش و تبدیلش کردن به اجازه ی آنلاین زدن+در کنارش بازی مجانی:| (یعنی حزو اصلی رو همینطور که کردید، تبدیلش کردن به خدمات اضافی:| )

از وقتی بازی های PS3 و ویتا هم حذف کردن که ترکوندن:D نامردا حداقل تعداد بازی های PS4 رو زیاد کنید:)) اسما شاید بازی های بهتری مجانی کرده باشن(کردنا..) ولی بحث ایته خیلی هاشون تا جایی که جا داشتن تخفیف خورده بودن:D یکم بازی های جدیدتر یا کمتر تخفیف خورده رو بدن بد نمیشه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر