Free Games with Plus | PS4

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
هر ماه گندتر از ماه قبل به قران حیف پلاسی که خریدم.....همون پول میدادم دو تا دیسک میخریدم و بعد هم عوض میکردم با دو تا دیسک دیگه
....یه دفعه نشد یه بازی بیاد بشه بازی کرد...همش چرت و پرت.... خاک تو سر سونی.//
من پلاس رو فقط به خاطر دارک سولز 3 قسمت انلاینش خریدم همچنین بلاد بورن قسمت انلاینش. امیدوارم سونی و بقیه به خاک سیاه بشینن.خدا رو چه دیدی.شاید مایکروسافت یه سیخ بزنه به سونی اون هم از لجش بازی‌ها رو ارزون کنه.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
48128176042_166d4ce8a3_h.jpg

Pro Evolution Soccer 2019 and Horizon Chase Turbo are your PlayStation Plus games for July

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
آخه بازی ورزشی سالانه ی تاریخ گذشته... ؟ :|
اون یکی خیلی جذاب تر میزنه!
تاریخ گذشته!؟
Pes 2010 رو فیری نکردن که آخرین نسخشه:D نسخه بعدی هم 3 ماه دیگه میاد ولی بعد اون هم میشه با همین مشغول بود ضمن اینکه بازی چند نفره پرطرفدار و به روز هر چه رسد نیکوست :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
تاریخ گذشته!؟
Pes 2010 رو فیری نکردن که آخرین نسخشه:D نسخه بعدی هم 3 ماه دیگه میاد ولی بعد اون هم میشه با همین مشغول بود ضمن اینکه بازی چند نفره پرطرفدار و به روز هر چه رسد نیکوست :D
اینو Day1 بدن خوبه خو! نه حالا که جدیدش داره میاد:D
بازی ریسینگ یا داستانی و ... نیست که بگی تجربه جدیدیه نسبت به شماره جدیدترش که داره میاد:D

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
عجیبه که horizon chase turbo رو نمیشناسید! این ریمیک همون بازی خیلی قدیمیه که من حتی یادم نمیاد رو آتاری بازیش میکردم یا سگا

اینقدر بچه بودم که فقط یادمه خیلی اینو بازی میکردم و خیلی هم حال میکردم اون موقع (هر چند اون موقع با همه بازی ها حال میکردم :D)، یعنی نوستالژی تر از کرش اینه (البته به خوبیه اون نیست :D)

من که دموشو بازی کرده بودم خوب بود، خیلی هم عالی که این رایگان شد!

• Like
Reactions: s.snake2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
سونی همزمان گاد و اساسین اودیسه هم فری کنه باز ملت غر میزنن!

من که راضیم ! اتفاقا یه بازی ورزشی کم بود تو لایبراریم ، هر کی میومد پیشم چیزی نبود با هم بازی کنیم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر