Free Games with Plus | PS4

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
البته شماره اول قرن ها پیش روی PS3 برای پلاس داده بودن! همون E3یی که یهو 7-8تا بازی خفن دادن برای پلاس:D ( R&C:A4O , LBP2 , Darksiders 2 و ... )

برا ما تکراری حساب میشه:p شماره سوم رو بدن:-" :-" :-"

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
رسمی هست

تا چند روز (اول تا سوم ماه میلادی بعد) مییاد رو استور نهایت تا 5روز دیگه
نه اقا کجا رسمیه.بازیهای ماه می چهارشنبه یا پنجشنبه معرفی میشن(منظورم ریجن یک یا همون امریکا هست ژاپن فکر کنم معرفی رسمی شدن)

• Like
Reactions: Mazi_z

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
مثل اینکه لیک شد:-" :

105660

What Remain of Edith Finch شاهکاره ولی بازی کردم :D
Overcoocked هم گزینه‌ی بدی نیست...یه بازی کوآپ فان.

ولی به هر حال امیدوار بودم اون شایعه MG Survive درست باشه...خیلی کنجکاو بودم ببینم چقدر بده! :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
What Remains of Edith Finch خیلی خوبه، اصلا از دست ندید :D
ولی به هر حال امیدوار بودم اون شایعه MG Survive درست باشه...خیلی کنجکاو بودم ببینم چقدر بده! :D
بازی بدی نیست، دقیقا یه عنوان متوسط هست که میشه 20 تا 30 ساعت باهاش حال کرد :D مشکل اصلی که داره روند تکراری ماموریت هاش هست. البته خب داستان خاصی هم نداره ولی به نظرم اگه کسی به این سبک علاقه داشته باشه، حداقل وقتی مجانی بشه ارزش وقت گذاشتن داره.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
مثل اینکه لیک شد:-" :

View attachment 105660

What Remain of Edith Finch شاهکاره ولی بازی کردم :D
Overcoocked هم گزینه‌ی بدی نیست...یه بازی کوآپ فان.

اولیه قبلا پلاس نشده بود؟ چرا حس میکنم بوده؟ بازیی مشابه اسمی یا عکس کاورش نبوده؟ :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
فک کنم منظورت Everybody's Gone to the Rapture باشه...سبکشون یکیه...اسمشونم طولانیه :D
نه اون که مطمئنم تو ذهنم نیست:D
شاید ... The Vanishing of Ethan Carter برا پلاس ندادن؟ :D

در کل، همون MG Survive رو ترجیح میدادم به این دوتا! گرچه وقت بازی نمیشه، دیگه چه برسه MGS و یا این ها! :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
ولی خودمانیم...خیلی شیک و مجلسی با حذف بازی های PS3 و ویتا، کاملا پیچوندن و هیچ چیزی اضافه نکردن! و قیمتی هن کم نشد:|
دمشون هم گرم:|

پارسال که خبر حذف اون دوتا رو دادن گفتیم خوبه، از سال دیگه بازی های بیشتر(و یا جدیدتر) برای PS4 میدن...ولی...:|

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
هر ماه گندتر از ماه قبل به قران حیف پلاسی که خریدم.....همون پول میدادم دو تا دیسک میخریدم و بعد هم عوض میکردم با دو تا دیسک دیگه
....یه دفعه نشد یه بازی بیاد بشه بازی کرد...همش چرت و پرت.... خاک تو سر سونی.//

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
ادیث فینچ که بازی عالی ایه ولی تو یه آخر هفته میشه تمومش کرد، اورکوکد هم انلاین مولتی پلیر نداره بدرد کو آپ و کلا اونای میخوره که هم دسته اضافی دارن و هم همبازیش رو...
ولی بد نیست، هم از surge و کونن باز بهترن ۲ تا ایندی خوب هم مایکروسافت بازیای این ماهش جوکن.

ببینیم ماه بعد برای e3 چیکار میکنن معمولا june یکی از قوی ترین لاین آپ هاشونو همه رو میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر