Free Games with Plus | PS4

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
شوخی میکنی دیگه؟

دیدتو باید نسبت به بازی فری عوض کنی اونوقت میبینی که شوخی نمیکنم در حد بازی فری خیلی هم خوب هستن و ارزش امتحان کردن رو دارن ، اتفاقا هر دو بازی تو wish list خودم بودن

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دیدتو باید نسبت به بازی فری عوض کنی اونوقت میبینی که شوخی نمیکنم در حد بازی فری خیلی هم خوب هستن و ارزش امتحان کردن رو دارن ، اتفاقا هر دو بازی تو wish list خودم بودن
وی‌ش لیستت تو حلقم :))

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خیلی هم عالی :D
دو تا بازی که عمرا خودم تهیه‌شون نمیکردم ولی حالا به بهانه رایگان شدن امتحان میکنم <:-P>:)

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
Conan رو به جرات میشه گفت بهترین بازی با سبک بقا در مارکت کنونی هست و استودیوی سازندش طی یک سال گذشته نشون داده برای این بازی اهمیت بالایی قائله و الان هم حاصل کارش اینه که بازیش با اختلاف زیادی پولیش تر و بهتر از بازیهای هم سبک مثل DayZ یا ARK هست. بازی دارای بخش سینگل، ‌PVE و PVP هست و از لحاظ محتوا انتظارتون رو برآورده خواهد کرد. گرافیکش هم نیازی به تعریف نداره فقط نمیدونم از لحاظ پرفورمنس روی پی‌اس ۴ چجوری هست.
The Surge هم بازی متوسط رو به بالایی هست و اگه از بازیای سبک Souls خوشتون میاد ناامیدتون نمیکنه.
ماه بسیار خوبی هست ولی برای بیشتر گیمرهای ایرانی بازی‌ خوب یعنی AAA و با بودجه بالا برای همین اطلاعاتی از اینجور بازیا ندارن.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
PLAYSTATION Plus subscribers may have found out the May 2019 free PS4 games lineup early.
  • PS Plus games may have leaked for May 2019 (Image: SONY)
  • Metal Gear Survive (Image: KONAMI)
  • Darksiders Warmastered Edition (Image: THQ)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر