پرافتخارترین کنسول من+عکس

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
من از اتارى٢٦٠٠شروع كردم بعد ميكرو بعد سگا بعد سوپر نينتندو همراه درايورش كه ديسكت ميخورد بعد اميگا ٥٠٠بعد نينتندو٦٤كه الانم ميگم كنسول كارتريج خور رو دستش نيومده ينى شاهكار بعدش ps1اسليم بعدسگا دريمكست كه به جرات بايد گفت چند برابر ps2قدرت داشت بعدps2اسليم بعدps3چون اوريج گيم گرون بود سر ٧ماهxbox360گرفتم تا دو سال پيش فروختم بلاخره ps3 فتم كه ابديت شده بود براش دانگريد اومدو كلى صفا كردم الانم دارمش تا حدود ٥ماه پيش بودps4گرفتم با كيلزون تا الان ديگه هزينه گيم نكردم با ps3 گاهى بازى ميكنم راستش سن بازى كردنم ديگه گذشته

PlayStation 2:

CPU:

Emotion Engine" clocked at 294.912 MHz (launch), 299 MHz (newer models), with 128-bit SIMD capabilities

RAM:

32MB + 4 MB eDRAM

GPU:

Graphics Synthesizer" clocked at 147.456 MHz

Sega Dreamcast:

CPU:

32- RISC clocked at 200 MHz

RAM:

RAM 16 MB + 8MB GPU

GPU:

PowerVR2 CLX2 100 MHz

-----

حالا کدوم قوی تره؟؟؟

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
عزيز دليل نميشه گرافيك دريم از ps2بيشتره

دلیل نمیشه؟؟ پس منم میتونم بگم X360 ضعیف تر از PS2 هست.

مرد مومن مشخصات سخت افزاری رو ببین...حتی ps2 رمش هم بیشتره.

میدونی 50 MHz تفاوت کلاک یعنی چی؟؟ یعنی حجم رندر و نور پردازی و افکت ذرات چند برابر بیشتر و بهتر!

کنسولی که بازی هایی مثل Black و GOD OF WAR II و Shadow Of Clousos روش اجرا شدن ضعیف تر از دریم کست هست؟؟

sajjadnegaresh

کاربر سایت
Jan 25, 2008
5
نام
Sajjad
سال ٧٠ اتاری ٢۶٠٠
سال ٧۴ سگا مگادرایو یک
سال ٧٧ پلی استیشن یک با دسته دوال شوک
سال ٨۴ پلی استیشن ٢ اسلیم
سال ٨٩ ایکس باکس ارکید
سال ٩٣ پلی استیشن سه
بهترین کنسولم پلی استیشن یک بود با مجموعه ای از بازی های konami مثل goal storm 97 , winning eleven 3 , pro evolution soccer
با کنسول پلی استیشن دو هم باز هم مجموعه pro evolution soccer, red red revolver بود
یادمه سال ٨۴ عشق زانتیا بودم
تنها بازی که به طور حرفه ای زانتیا داشت gran turismo 4 بود. پولم به زانتیا نرسید ولی با خرید یک پلی استیشن دو و بازی گرن توریسمو به ارزوم رسیدم

Sent from my HUAWEI MT1-U06 using Tapatalk

• Like
Reactions: mafia4

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من هم نظرم با دوستمون محمد رضا یکیه !! وقتی دریمکست اون کنسول دوست داشتنی توسط ps2 کنار رفت من هم یکی از هیتر های سونی شدم!!یعنی تنها کنسول سونی که دست من بهش خورده ps1ه!! ولی این یه تعصبه !!یه جور عقده اس!! نمیدونم شاید یه مشکل روانیه!! هیچوقت نمیشه حقیقت رو کتمان کرد !!من با این حرکتم خودمو از از صدها بازی فوقالعاده محروم کردم و میکنم ps2 زمان خودش واقعا بازیهایه زیبایی داشت!!الان هم که ps4 تو بازار یکه تازی میکنه طرفش نمیرم
به این میگن بیماری خود عذاب دهی

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

sianamak

کاربر سایت
Oct 12, 2012
99
من از اتارى٢٦٠٠شروع كردم بعد ميكرو بعد سگا بعد سوپر نينتندو همراه درايورش كه ديسكت ميخورد بعد اميگا ٥٠٠بعد نينتندو٦٤كه الانم ميگم كنسول كارتريج خور رو دستش نيومده ينى شاهكار بعدش ps1اسليم بعدسگا دريمكست كه به جرات بايد گفت چند برابر ps2قدرت داشت بعدps2اسليم بعدps3چون اوريج گيم گرون بود سر ٧ماهxbox360گرفتم تا دو سال پيش فروختم بلاخره ps3 فتم كه ابديت شده بود براش دانگريد اومدو كلى صفا كردم الانم دارمش تا حدود ٥ماه پيش بودps4گرفتم با كيلزون تا الان ديگه هزينه گيم نكردم با ps3 گاهى بازى ميكنم راستش سن بازى كردنم ديگه گذشته

اينايي كه گفتي بيوگرافي منم هست
ولي راجبه سنه بازي، موافق نيستم
من ٣١ سالمه و متاهلم،همين ديشب واكينگ دد رو رو pa4 تموم كردم
هيچ وقت گيمينگو نبايد گذاشت كنار
Have fun

"When the time comes… I'll pull the trigger" ~ Big Boss

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اينايي كه گفتي بيوگرافي منم هست
ولي راجبه سنه بازي، موافق نيستم
من ٣١ سالمه و متاهلم،همين ديشب واكينگ دد رو رو pa4 تموم كردم
هيچ وقت گيمينگو نبايد گذاشت كنار
Have fun

"When the time comes… I'll pull the trigger" ~ Big Boss
دقیقا باهات موافقم. منم شرایط تو رو دارم و البته 32 سالمه گیمیری عشق میخواد و به سن ربطی نداره

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دقیقا باهات موافقم. منم شرایط تو رو دارم و البته 32 سالمه گیمیری عشق میخواد و به سن ربطی نداره

من 22سالمه یهو یه بچه 17ساله تو PSNبهم گفت تا کی می خوای بازی کنی پیر خر:|منم قفل کردم
وقتی گیمی که رو کاورش زده +18پس چرا ما 18ساله به بالا ها مسخره میشیم؟وقتی گیمی که از فلسفه و تاریخ تشکیل شده و یه بچه 16ساله حتی یک خط از دیالوگ های بازی رو نمیفهمه چرا باید ما مسخره شیم اونها که بیشتر سزاوار مسخره شدن دارند
فرهنگ این کشور اینقدر پایینه و پدر و مادر ها اینقدر بیسواد و ناآگاه هستند فکر میکنند گیم برای بچه هاست یا گیم فقط یک سرگرمیه عادیه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
من 22سالمه یهو یه بچه 17ساله تو PSNبهم گفت تا کی می خوای بازی کنی پیر خر:|منم قفل کردم
وقتی گیمی که رو کاورش زده +18پس چرا ما 18ساله به بالا ها مسخره میشیم؟وقتی گیمی که از فلسفه و تاریخ تشکیل شده و یه بچه 16ساله حتی یک خط از دیالوگ های بازی رو نمیفهمه چرا باید ما مسخره شیم اونها که بیشتر سزاوار مسخره شدن دارند
فرهنگ این کشور اینقدر پایینه و پدر و مادر ها اینقدر بیسواد و ناآگاه هستند فکر میکنند گیم برای بچه هاست یا گیم فقط یک سرگرمیه عادیه
من 29 سال دارم و متاهل ، بازیها تک نفره رو تنها و دونفره رو با همسرم بازی میکنم.
تو این مملکت لعنتی که هر تفریحی یه سرش میرسه به مواد ، الکل یا فساداخلاقی ، تفریح سالمی هست.
الان PS4 دارم ولی هیچی واسم Sega MegaDrive نشد.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

درسته پدر و مادر های ما در مورد گیم اطلاعات نادرست داشتن ولی بیایید ما هم برای بچه هامون گیم رو درست جا بندازیم:d:-"(یعنی خودمون هم باهاشون بازی کنیم)

- - -ویرایش - - -

من 29 سال دارم و متاهل ، بازیها تک نفره رو تنها و دونفره رو با همسرم بازی میکنم.
تو این مملکت لعنتی که هر تفریحی یه سرش میرسه به مواد ، الکل یا فساداخلاقی ، تفریح سالمی هست.
الان PS4 دارم ولی هیچی واسم Sega MegaDrive نشد.
اقا واقعا خیلی حرکت جالبیه.منم دوست دارم در اینده همین جوری باشم:d.چی بازی میکنی با ایشون؟(بازی باید خیلی داستان خوبی داشته باشه تا به نظر بانوان جالب بیاد)

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
درسته پدر و مادر های ما در مورد گیم اطلاعات نادرست داشتن ولی بیایید ما هم برای بچه هامون گیم رو درست جا بندازیم:d:-"(یعنی خودمون هم باهاشون بازی کنیم)

- - -ویرایش - - -

اقا واقعا خیلی حرکت جالبیه.منم دوست دارم در اینده همین جوری باشم:d.چی بازی میکنی با ایشون؟(بازی باید خیلی داستان خوبی داشته باشه تا به نظر بانوان جالب بیاد)

فقط با همسرتون هیچوقت آنلاین بازی نکنید
یه حاجی با همسرش COD Ghostsتوx360آنلاین بازی میکرد اونم GUN Game
دوتاییشون Knifeمیکردن،من عصابم خورد شد گفتم زنتو فلان!:d به معنای واقعی جفتشونmiddle fingerگرفته بودن سمت بقیه پلیرها!
هیچی دیگه بعد اون حرف جلو اون همه گیمر در به در دنبالم میگشت آخرشم به هیچجا نرسید!:>

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578

- - -ویرایش - - -

UFC و WWE و Mortal Kombat و FIFAو Drive club نوبتی و Samurai warriors و Knack و Dead or Alive و Chess windows من از Toybox Turbos و Ultra Street Fighter IV خوشم میاد ولی تاحالا دونفره نزدیم. :)

- - -ویرایش - - -

دوتاییشون Knifeمیکردن،من عصابم خورد شد گفتم زنتو فلان!:d به معنای واقعی جفتشونmiddle fingerگرفته بودن سمت بقیه پلیرها!
هیچی دیگه بعد اون حرف جلو اون همه گیمر در به در دنبالم میگشت آخرشم به هیچجا نرسید!:>
نه ما بودجه واسه نت خوب که بشه باهاش درست آنلاین زد نداریم. :(

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

زوج حمله اتشین که میگن همینا بودن احتمالا:d

UFC و WWE و Mortal Kombat و FIFAو Drive club نوبتی و Samurai warriors و Knack و Dead or Alive و Chess windows من از Toybox Turbos و Ultra Street Fighter IV خوشم میاد ولی تاحالا دونفره نزدیم. :)
یه پیشنهاد جالب:d
crash team racing

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
بــــَــــ بــــَــــ... از اون تاپیکای دوست داشتنی! :d
اصلا اسم PS2 که میاد یاد و خاطراتِ عظیمی جلوه می کنه! :d
من یه PS2 اسلیم نقره ای دارم که حدودا 9 سال پیش خریدم! :d
زمانی هم که خریدم اوجِ حضورِ بازی های بزرگِ PS2 در بازار بود و چند دل سیر زدمشون تو رگ! :d
زندگی بود، زندگی... :bighug:

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام دوستان بعضیا میگن ps2 اصلی فت هست و نوع های اسلیم بدرد نمی خوره و غیر اصلی هستن . من هروقت اینو میشنیدم سرخورده میشدم تا این که عکسی رو دیدم که مربوط میشد به زمان رونمایی از ps2 اسلیم .

در این عکس کن کاتوراگی فقید ( پدر پلی استیشن ) شخصا اقدام به رونمایی ps2 اسلیم کرد که همین عکس برای من به اصالت ps2 اسلیم مهر تایید زد .

EGE51.jpg
5HLkG.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر