آموزش آنلاین بازی کردن Don't Starve Together + ویدئو آموزشی

dstogether.png

شاید خیلی از شما از جمله خود من عاشق نسخه اولیه این بازی بودید و هستید
این نسخه دقیقا همون نسخه قبلی از بازی هستش ک بزرگترین ایراد بازی یعنی نداشتن بخش Online بش اضافه شده!
لذت ببــرید

آموزش:

ویدئو آموزشی | Aparat

1. دانلود بازی (تورنت) | لینک مستقیم یافت نشد مگر اینکه یکی از دوستان زحمتش رو بکشه

2. دانلود برنامه Tunngle | از دیگر برنامه هایی ک لن رو ساپورت میکنند مث Evolve و ... میتونید استفاده کنید

سوالی بود درخدمتم​

• Like
Reactions: nami1 and Master Yi

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
آموزش کامل و عالی خیــــــلی ممنون.
راستی دوستانی که بازی میکنن یه پخ بدن هماهنگ کنیم.
یه حالی دوره هم ببریم.

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
نوشته شده توسط idden]-[;3546425:
dstogether.png

شاید خیلی از شما از جمله خود من عاشق نسخه اولیه این بازی بودید و هستید
این نسخه دقیقا همون نسخه قبلی از بازی هستش ک بزرگترین ایراد بازی یعنی نداشتن بخش Online بش اضافه شده!
لذت ببــرید

آموزش:

ویدئو آموزشی | Aparat

1. دانلود بازی (تورنت) | لینک مستقیم یافت نشد مگر اینکه یکی از دوستان زحمتش رو بکشه

2. دانلود برنامه Tunngle | از دیگر برنامه هایی ک لن رو ساپورت میکنند مث Evolve و ... میتونید استفاده کنید

سوالی بود درخدمتم​

سلام

لینک نسخه جدیدش که Reign of giants رو هم به together اضافه کردند ندارید؟ اگر هست من پایه ام بزنیم!

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
  • Like
Reactions: Hasan Bahali

sush

کاربر سایت
Dec 26, 2011
8
سلام،
در مورد این بازی چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. میدونم که پست واسه خیلی وقت پیش هست ولی فکر کردم دیدم بهتر از اینه که کلا یه پست جدید بزنم.
1-دوستان واقعا کلا کسی این بازی رو آنلاین بازی نمیکنه؟ خیلی اعتیاد میاره.
2-راه دیگه نیومده واسش؟
3- این tunggle خیلی خلوته... هیشکی نیست اصن.... گیم سرور دیگه که این بازیرو داشته باشه سراغ ندارید؟
4-اگه جایی واسه هماهنگی برای آنلاین هست ممنون میشم بگید.

با تشکر
سعید

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام،
در مورد این بازی چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. میدونم که پست واسه خیلی وقت پیش هست ولی فکر کردم دیدم بهتر از اینه که کلا یه پست جدید بزنم.
1-دوستان واقعا کلا کسی این بازی رو آنلاین بازی نمیکنه؟ خیلی اعتیاد میاره.
2-راه دیگه نیومده واسش؟
3- این tunggle خیلی خلوته... هیشکی نیست اصن.... گیم سرور دیگه که این بازیرو داشته باشه سراغ ندارید؟
4-اگه جایی واسه هماهنگی برای آنلاین هست ممنون میشم بگید.

با تشکر
سعید
چرا...خيلي ها اين بازي رو مولتي ميزنن توي شبكه استيم روزانه نزديك ٦٠٠٠ تا بازيكن آنلاين داره!
بهترين راه و كم دردسر ترين راه فقط بازي كردن از طريق شبكه استيمه.
اين بازي هيچ سرور فعالي ديگه تو تانگل نداره و بازيكناش خيلي وقت پيش ها به استيم كوچ كردن.
براي هماهنگي هم من هستم و كساي ديگه اي رو كه بهت معرفي كنم اما همه روي استيم بازي ميكنميش.
البته استيم مثل تانگل با كرك سرو كار نداره و بايد مبلغي رو بپردازيد تا بهتون نسخه اورجينال رو بده!

kimi@

کاربر سایت
Dec 29, 2017
1
چرا...خيلي ها اين بازي رو مولتي ميزنن توي شبكه استيم روزانه نزديك ٦٠٠٠ تا بازيكن آنلاين داره!
بهترين راه و كم دردسر ترين راه فقط بازي كردن از طريق شبكه استيمه.
اين بازي هيچ سرور فعالي ديگه تو تانگل نداره و بازيكناش خيلي وقت پيش ها به استيم كوچ كردن.
براي هماهنگي هم من هستم و كساي ديگه اي رو كه بهت معرفي كنم اما همه روي استيم بازي ميكنميش.
البته استيم مثل تانگل با كرك سرو كار نداره و بايد مبلغي رو بپردازيد تا بهتون نسخه اورجينال رو بده!

سلام راهی نیستش که بشه غیر از استیم این بازی رو انجام داد؟ با توجه به اینکه نسخه بتا هم مسدود شده...
؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر