توضیح اینکه: '' چرا Telltale’s Game of Thrones به مدت 6 فصل به طول خواهد انجامید ؟ ''

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نام یکتای هستی و نیستی

سری Telltale’s Game of Thrones که از پایان فصل سوم این سریال ادامه پیدا می کند , بخاطر اینکه بعضی از قسمت های فرعی که سریال نتواسنته انها را پوشش بدهد و تا حدی برای فصل جدید سریال ضروری می باشد , سعی شده است که در این 6 فصل ( Episodic ) جای داده شود . کارگردان این سری اقای Ryan Kauffman در همین رابطه طی مصاحبه ای با سایت IGN به موضوع اشاره کردند :
“Our characters are feeling the impact of what we’ve experienced and seen in the show, it felt like six episodes, given the scope and scale, was the right thing.”
کاراکتر اصلی بازی , دقیقا فشار ها و اتمسفری که ما در سریال دیدیم را دنبال می کند , در واقع سعی شده است که در این 6 فصل همه ویژگی ها و مقیاس های لازم را پوشش دهیم .
“As we got into it, we realized the arc was well-suited to a six-episode arc, with the first episode doing a lot of heavy lifting in introducing who these playable characters are,” he said, “Let’s give you a chance to know them, and grapple a little bit with the initial dilemma.”
همچنین در توضیح در مورد فصل اول این بازی گفت :
'' ما در هنگام ساخت بازی متوجه شدیم ساختار این بازی برای 6 فصله شدن مناسب می باشد . در این فصل بیشتر سعی بر این داریم تا فضای سنگین معرفی تمام کاراکتر ها را انجام بدهیم . حال شما فرصت این را داید تا بیشتر کاراکترها و شخصیت انها روبرو بشوید . ''
“There’s a huge problem in House Forrester. Figuring out how you’re going to solve it, how you’re going to deal with it, that’s Episode 1.”
'' در قسمت اول , در House Forrester یک سختی های زیادی برای شما می باشد تا شما انها را حل کنی . ''
“it’s like the big-bang explosion. Everything rolls out from there for the rest of the season, and each episode has a really natural, awesome way to tell a more epic story than we really tell.”
انتهای فصل اول مانند یک اتفاق خیلی بزرگ و هیجان انگیز می باشد که همه چیز تقریبا از انجا شروع می شود بقیه فصل ها روی این قسمت خواهند چرخید . و همچنین هر فصل شیوه روایت داستان مخصوص بخود و زیبایی را دارد که از شیوه روایت کردن ما خیلی Epic و هیجان انگیز تر است .

توضیحات بر روی ویدئو :
[video=aparat;8YPyV]http://www.aparat.com/v/8YPyV[/video]

منبع

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
ممنون بابت خبر.
ولی 6 قسمته دوست عزیز نه 6 فصل. فقط یک فصل با 6 قسمت تایید شده تا الان. منبعت هم گفته شش قسمت ;)

می دونم :d شما راست میگی , ولی من اگر قسمت معنی بکنم ادم ذهنش کمی گمراه میشه بخاطر همین قسمت نوشتم :d
ببین حتی اولش هم نوشتم : سعی شده است که در این 6 فصل ( Episodic ) جای داده شود . :d ولی اگر بازم مشکلی بیشتری پیش چشم روی چشمم حتما درستش می کنم :d

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
می دونم :d شما راست میگی , ولی من اگر قسمت معنی بکنم ادم ذهنش کمی گمراه میشه بخاطر همین قسمت نوشتم :d
ببین حتی اولش هم نوشتم : سعی شده است که در این 6 فصل ( Episodic ) جای داده شود . :d ولی اگر بازم مشکلی بیشتری پیش چشم روی چشمم حتما درستش می کنم :d

خوب اینطوریکه ذهن گمراه تر میشه:d اون اپیزودیکم که نوشته منظورش 6 قسمتی هست ( یک بازی 6 قسمتی ) که دیگه اکثرا با سبک و سیاق بازی های Tt آشناییم که فصل به فصل و هر فصلی چند قسمته...;)

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خوب اینطوریکه ذهن گمراه تر میشه:d اون اپیزودیکم که نوشته منظورش 6 قسمتی هست ( یک بازی 6 قسمتی ) که دیگه اکثرا با سبک و سیاق بازی های Tt آشناییم که فصل به فصل و هر فصلی چند قسمته...;)

باشه بعدا درستش می کنم :d
---------------------------
اینم برای اینکه اسپم نشه و لاعقل یک فایده ای این پست داشته باشه :d :
به قولی Fun می باشد :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر