Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,489
خب مثل اینکه یه آپدیت اومده رو کلاینت بتا که زدن Biotic Grenade رو نرف کردن =) دمیج D.va هم نرف شده و نحوه عملکرد قلاب Roadhog هم تغییر کرده.

EDIT

Roadhog رو به گند کشیدن. اگر هیرویی که هوک کردین از محدوده دید Roadhog خارج بشه هیرو رو نمیکشه سمت خودش، حتی اگر برای یه لحظه نصف مدل هیرو بره پشت درخت :|

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,489
این مود جدید چیه انصافا :| ملت همه Bastion/Torb/Symmetra بر میدارن میشینن روی پرچم :| هر تیمی هم که با این سه تا هیرو کمپ نکنه میبازه :| هر تیمی هم که یه پرچم میگیره تا آخر بازی کمپ میکنه پرچم خودش رو، یعنی واقعا هیچ انگیزه ای برای بازی تهاجمی ایجاد نمیکنه این گیم مود :| ملت میمونن تیم حریف گند بزنه دو تا هیرو از دست بده بعد میریزن روی پرچم حریف با 4 تا ult :|

پ.ن: اسکین جدید Mercy از کیس رایگان بعد از آپدیت و Mystery Man McCree از اولین کیس به دست اومده از CTR :D بلیزارد مچکریم :D

• Like
Reactions: Void Knight

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
این مود جدید چیه انصافا :| ملت همه Bastion/Torb/Symmetra بر میدارن میشینن روی پرچم :| هر تیمی هم که با این سه تا هیرو کمپ نکنه میبازه :| هر تیمی هم که یه پرچم میگیره تا آخر بازی کمپ میکنه پرچم خودش رو، یعنی واقعا هیچ انگیزه ای برای بازی تهاجمی ایجاد نمیکنه این گیم مود :| ملت میمونن تیم حریف گند بزنه دو تا هیرو از دست بده بعد میریزن روی پرچم حریف با 4 تا ult :|

پ.ن: اسکین جدید Mercy از کیس رایگان بعد از آپدیت و Mystery Man McCree از اولین کیس به دست اومده از CTR :D بلیزارد مچکریم :D
درکت میکنم :D
حالا اینا به کنار این سیزن هرچی سرچ میکنم باخته :|

• Like
Reactions: Big Band

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
احوال برو بچز ، میگم شماها همه نسخه Origin رو خریدید؟ ما هرچی گشتیم کسی نسخه عادی نمیفروخت :/
همین نسخه اورجین سایت ها با تخفیف میفرشن که قیمتش کمتر هم در میاد :D برای نسخه عادی گیفت کارت بگیر بعد همون رو بخر.

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
خیر آقا الان مادر بورد های جدید گرافیکشون از این که شما میگین قوی تره .
شاید 5 تا فریم بگیرید با 220
سلام.
خیلی خیلی معذرت می خوام شاید اینجا جاش نباشه. من یه سوال داشتم ممنون میشم شما یا هرکدوم از دوستان عزیز به این سوال پاسخ بدن من لپ تاپ LENOVO Y700 GAMING با این مشخصات دارم :
گرافیک : GeForce GTX 960M GDDR5 ( 4G
سی پی یو :Intel_Core i7_6700HQ_2.6GHz up to 3.5 GHz
رم :16 گیگابایت _DDR4

می تونم با آخرین تنظیمات OVERWATCH بازی کنم ؟
سپاس بی کران.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
سلام.
خیلی خیلی معذرت می خوام شاید اینجا جاش نباشه. من یه سوال داشتم ممنون میشم شما یا هرکدوم از دوستان عزیز به این سوال پاسخ بدن من لپ تاپ LENOVO Y700 GAMING با این مشخصات دارم :
گرافیک : GeForce GTX 960M GDDR5 ( 4G
سی پی یو :Intel_Core i7_6700HQ_2.6GHz up to 3.5 GHz
رم :16 گیگابایت _DDR4

می تونم با آخرین تنظیمات OVERWATCH بازی کنم ؟
سپاس بی کران.
سلام بله دوست عزیز

• Like
Reactions: pesar ame za

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر