Just Cause 3

260-cover-reveal-610x343-wm.jpg

Developer: Avalanche Studios
Publisher: Square Enix
Platfrom(s): XBOX ONE- PS4 - PC
Release Date: December 1 2015
Geener(s):Action-adventure

عنوان Just Cause 3 بطور رسمی برروی کاور ماه دسامبر مجله gameinformer رونمایی شد.این عنوان قرار است در سال 2015 برای سه پتلفورم Xbox One-PS4 و PC عرضه گردد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AchyTunic

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
دوستان میشه لباس عوض کرد؟
شهر از gta v بزرگتره؟
شهر زنده و پویاست ؟ یعنی مردم بیرون میان یا اینکه با چند ماشین سروکار داریم؟

*خیر. تغییر لباس غیرممکنه.
* بله. مپ بزرگتره.. واقعا هم عظیمه! اما اصلا قابل مقایسه نیست با GTA V از حیث جزییات و کیفیت طراحی مناطق.
* اصلا راضی نیستم از پویایی و طراحی NPC ها تو بازی. حس زندگی تو شهرها که محدود میشه به چند NPC بی نهایت کم تنوع که این ور و اونور میرن یا یسری کارهای خیلی محدود و تکراری رو انجام میدن تو شهر. هرچند نمیشه خیلی ایراد گرفت به این موضوع با توجه عظمت بازی.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
*خیر. تغییر لباس غیرممکنه.
* بله. مپ بزرگتره.. واقعا هم عظیمه! اما اصلا قابل مقایسه نیست با GTA V از حیث جزییات و کیفیت طراحی مناطق.
* اصلا راضی نیستم از پویایی و طراحی NPC ها تو بازی. حس زندگی تو شهرها که محدود میشه به چند NPC بی نهایت کم تنوع که این ور و اونور میرن یا یسری کارهای خیلی محدود و تکراری رو انجام میدن تو شهر. هرچند نمیشه خیلی ایراد گرفت به این موضوع با توجه عظمت بازی.
کاملا موافقم
فقط به زور دارم پلاتش میکنم

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان من یجا گیر کردم کمک کنید لطفا
یه مرحله هست که اسمش THE SECRET OF VIS ELECTRA که پایینش نوشته Liberate 2more province in insula fonte ولی من هرچی شهر میگیرم و پایگا مایگا داغون میکنم باز نمیشه . باید چیکار کنم تا باز بشه؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان من یجا گیر کردم کمک کنید لطفا
یه مرحله هست که اسمش THE SECRET OF VIS ELECTRA که پایینش نوشته Liberate 2more province in insula fonte ولی من هرچی شهر میگیرم و پایگا مایگا داغون میکنم باز نمیشه . باید چیکار کنم تا باز بشه؟
باید حداقل دو تا استان رو که توی اون جزیره هستن رو کاملا آزاد کنی و رنگشون توی نقشه آبی بشه
البته اگه اشتباه نکنم

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
باید حداقل دو تا استان رو که توی اون جزیره هستن رو کاملا آزاد کنی و رنگشون توی نقشه آبی بشه
البته اگه اشتباه نکنم

الان من یجا رو که خونه های قرمز توش بو رو گرفتم آبی شون کردم دیگه هیچی توی اون یک تیکه نیست که قرمز باشه ولی باز وقتی میریم رو نقشه دورش خط قرمز میاد. بازم چیزی هست اونجا که باید بگیرم ؟ آخه دیگه چیزه قرمزی اون یتیکه تشون نمیده تو نقشه!

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
الان من یجا رو که خونه های قرمز توش بو رو گرفتم آبی شون کردم دیگه هیچی توی اون یک تیکه نیست که قرمز باشه ولی باز وقتی میریم رو نقشه دورش خط قرمز میاد. بازم چیزی هست اونجا که باید بگیرم ؟ آخه دیگه چیزه قرمزی اون یتیکه تشون نمیده تو نقشه!
تو نقشه نشون نمیده چون پیداش نکردی تا نری اون سمت و پیدا نکنی تو نقشه هم نشون نمیده

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
من بازي رو اپديت كردم ، قبل اپديت بازي خوب بود فقط تو شلوغي ها يكم افت فريم پيدا ميكرد اما الان كه اپديت كردم خيليي افتضاح شده ديگه قابل بازي نيست ، دوستات راهي دارن يا بايد منتظر اپديت باشن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر